שלום לכולם - שאלה שמעסיקה אותי המון זמן ...

קניתי DVD לא מזמן, של ITT קורא DivX ואני מרוצה. חיברתי אותו למערכת סטריאו שלי והיא זו שהפיקה לי את צלילי ה- DVD. עכשיו התחלתי להתעניין ברמקולים וראיתי פה, בוואלה!שופס רמקולים של Prosound ב- 299 ש"ח בלבד! זה היה נראה לי הרמקולים האידיאלים בשבילי, בהתאם לכך שזה סה"כ בשביל החדר שלי, שהוא גודל סטנדרטי מרובע. וגם יש לסאב יציאה של AUX שאני אוכל לחבר גם את המחשב לרמקולים אלו. כמה שאלות: 1. קודם כל מה אתם אומרים על הרמקולים האלו? 2. כשסיפרתי את זה לחבר שלי, הוא אמר לי שיש לו 2 רמקולים רצפתיים שהוא לא עושה בהם כל שימוש- האם הם יכולים להוות תחליף לרמקולים שאני מעוניין בהם? אך עפ"י מיטב הבנתי צריך איזשהוא מגבר או רסיבר בשביל למצות רמקולים בלבד - אך, האם שווה בכלל לקנות רסיבר בכ"כ הרבה כסף ( שיש לציין שאין לי) בשביל שני רמקולים בלבד - או האם בכלל רסיבר הוא הדבר הנכון לקנות ל-2 רמקולים כאלה עם כל היציאות האלה שיש לרסיבר בד"כ ? בתודה מראש משה

הבדל בין מערכת סטריאו לרסיבר הבדל ניכר

ר סיבר מוציא צליל יותר חיים והוא יותר ערוצים שהוא מביא לך תחושה של קולנוע (סראונד). כל בן אדם היה מעדיף רסיב אבל שאין תקציב..... אני הייתי הולך על הרמקולים שהצגתה הם גם 5.1 ועדיף לישמוע בהם מאשר במערכת. מכיוון שהרמקולים האלה במוזיקה יהיה עדיף לשמוע במערכת .. תעשה ככה מוזיקה תשמע במערכת הסטריאו וסרטים ב5.1 ככה תשיג איכות מקסימלית גם במוזיקה ובסרטים .. דרך אגב לגבי הרמקולים הגדולים שהצגתה תשאל מה הנצילות שלהם . כי אם הנצילות פחות מ 90 אז עדיף לשמוע ברגילים חיים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאונד וקולנוע ביתי
בחר
בחר