איזה סאבוופר לקנות?

שלום לכולם, אני מעוניין לקנות סאבוופר כתוספת לרמקולים klipsch, בסכום של כ-2000-2500 ש"ח. מה המלצתכם? תודה

וורפידל - סדרת PowerCube

שלום אריאל אם תמצא בארץ את הסאבוופרים של וורפידל מסדרת POWERCUBE זו תהיה עסקה מצויינת. וורפידל הבריטית השיקה כבר לפני כשנה את הסדרה: 3 גדלים של סאבוופרים אקטיבים בגדלים של 8", 10" ו-12". אני רכשתי את ה-POWERCUBE 12 בחו"ל, במחיר מגוחך של 175 דולר (דרמ"ז אסיה). ניתן להשיגם בארה"ב בסביבות 200 דולר. מדובר בסאב באמת פנטסטי שמפיק צלילים נעימים ומאוד מומלץ הן לקולנוע בייתי והן כתגבורת לקליפש המצוינים שלך גם כששומעים מוזיקה בשני ערוצים (סטריאו). הסאב מגיע בגימור שחור וגם במייפל (לי זה התאים יותר), והדרייבר ממוקם למטה, מה שמוסיף יתרון משמעותי למוצר, שכן הצלילים מתפזרים באופן שווה לארבעה כיוונים). בשורה תחתונה, מאד מומלץ. מנסיון אישי. ספר לי אם מצאת בארץ כדי שאוכל לשלוח חברים.. אגב: הערה חשובה: הסאב, כמו יתר מוצרי וורפידל, מיוצר בסין! הם העבירו לשם את פס הייצור והוזילו את העלויות באופן משמעותי. ראה גם ב-www.buy.com אתר קניות אמריקאי טוב וזול. אני רכשתי את סדרת הדיאמונד של וורפידל וגם הם מיוצרים בסין. הגימור מעולה והצלילים עוד יותר. לשמחתי, הייצור בסין לא פגם במאומה באיכות המוצרים של החברה. עדכן ביצוע, ובהצלחה ISOMC

תודה רבה

שלום ותודה על פתרון. שאלתי כמה בעלי חנויות והם המליצו על סאבוופר של klipsch. מה דעתך? (עלותו כ-2500 ש"ח)

שלום אריאל. לא שמעתי את הסאב של קליפש, אבל מדובר בחברה עם שם מצוין.

גש לחנות, שמע את הסאב בשיר עם באסים, ואח"כ תבקש שיחברו במקומו סאב אחר ושמע את אותו שיר. אם זה יישמע לך טוב, לך על זה (בתנאי שאתה מוכן לשלם 2500 ש"ח עבורו - זה לא זול). בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאונד וקולנוע ביתי
בחר
בחר