מערכת מיני או קולנוע ביתי ?

אני חייב להודות שאני לא חובב קולנוע וDVD ועד אתמול בכלל חשבתי על מערכת מיני או מיקרו לסלון ביתי אך משהו הציע לי ללכת על רסיבר חדיש +2 רמקולים בתור התחלה ובעתיד להוסיף רמקולים וDVD בהנחה שכל רצוני לשמוע מוסיקה בסלון בכיף ובאיכות נאה (אני לא מבין גדול ) ושכל תקציבי כיום נע בסביבות ה2000 ש''ח מה עדיף לי לקנות? ואילו סוגים?

שלום

בתקציב של 2000 ש"ח עדיף שתלך על מערכת מיקרו או מיני איכותית, זה תקציב שבו כבר אפשר לקנות משהו נחמד עם סאונד טוב. בסכום הזה אתה לא קונה לא רסיבר נורמאלי ולא רמקולים ובטח שלא את שניהם. כשיגיעה היום שיהיה רלוונטי והתקציב יתאים, אז נדבר על רסיברים :) במידה וישנן שאלות נוספות (גם לגבי מערכות מיני) נשמח לענות. אלעד

המלצות למיני?

יש המלצות? חשוב לציין שהמערכת תשב בסלון ולכן ראוי שתראה מכובדת ולא מצועצעת דרך אגב יש רסיבר פיליפס מתצוגה/עודפים (DTS,AC3) ב1600 ש''ח זה שווה את ההשקעה? איך הוא נחשב בשוק? ואילו זוג רמקולים כדאי לחבר לו שהאיכות המוזיקלית תהיה סבירה?

אז כמו שאמרתי קודם

רד מהעניין של רסיבר ורמקולים. מערכות מיני יש איכותיות לרוב המיקרו הן היותר איכותיות ושנראות יותר מקצועי ויוקרתי עם רמקולים מעץ ותצוגה רצינית ולא כל הקישקושים הצבעוניים שמזכירים חללית. יש מערכות טובות בחנויות, פשוט תעשה סיבוב ותבדוק איזה נשמעות לך יותר. יש YAMAHA, יש לסוני מערכת מאוד נחמדה ויש עוד כמובן. פשוט לצאת ולהקשיב. נשמח לייעץ ספציפית כאשר תגבש דעה.. אלעד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאונד וקולנוע ביתי
בחר
בחר