טלויזיה LG 21 או יונדאי 25?

בעוד מספר ימים אעבור בדיוטי. הבנתי כי הם מציעים ב-200$ או טלויזיה 21 של LG (ניקם סטריאו, כנראה זו שמציעים במכרזים השונים ברשת) או 25 של יונדאי (אני חושב שגם כן ניקם סטריאו, כמו זו ששווקה בקיץ). השימוש המיועד הוא לסלון ביתי קטן (מרחק מסך-צופה עד 2 מ'). איכות התמונה והצליל שהכרתי בעבר (והייתי מאד שבע רצון) היא סוני 21 סטריאו מלפני 7 שנים לערך (זו מהפרסומת עם הכלבים הדלמטיים). כמה שאלות: 1. האם אתם מכירים אופציות נוספות ברמת מחיר זו? (בטלפון הנציגה שלהם לא ידעה) 2. איך הטלויזיות הללו, הן מבחינת איכות התמונה והצליל, והן מבחינת אמינותן? (הן המכשיר והן יחס היבואן אם תהיינה תקלות) ברור שאיני מצפה לאיכות סוני או טושיבה (תקציב מוגבל), השאלה היא אם מדובר בירידה משמעותית או נסבלת. 3. והכי קשה: מה המלצתכם? מצד אחד הבנתי כי LG נחשב לאיכותי יותר (ואז שאלה: האם נכון הדבר ובמה זה מתבטא?). מאידך, היונדאי גדולה יותר (29 בכל מקרה כבר היה גדול מדי לסלון, נראה לי שצג 25 הוא אידיאלי לנתוני הסלון). 4. אופציות הרחבה בכ"א מ-2 הדגמים? (התחברות למערכת סטריאו בשביל סראונד וכיו"ב, לא רלוונטי לשנה-שנתיים הקרובות) שאלה נוספת: איך המכשיר המשולב (וידאו וDVD) של LG אותם הדיוטי גם כן מציע ב 200$? המכשיר מיועד לקלטות וידאו/DVD לילדים (ז"א צפי לשעות עבודה מרובות). הוידאו מיועד לבית אחר (ז"א אין קשר בין ה TV והוידאו (לשלילת קשר אפשרי בין שני המוצרים של LG)). תודה מראש לעונים. :-)

תשובה

אופציות נוספות ברמת מחיר זו לא קיימות למיטב ידיעתי. גם ה "LG" אם אני לא טועה זה משהו שהצטרף לא מזמן כי את ה"יונדאי" כבר יש הרבה זמן. אין פה עניין של יחס יבואן כי האחריות היא של חברת "סקאל" שאת הדיבור עליה לא ארחיב אבל אסכם במשפט אחד: כשקונים בזול ככה נראה הכל, גם השרות (כמובן שאני מדבר על מקצועיות ולא על נחמדות). הטלויזיות סבירות לפי ביקורות ששמעתי, יותר מזה אני לא יודע להגיד לך, כמובן שבמחירים כאלו אי אפשר לצפות לסוני שהיתה לך אבל את זה אתה כבר מבין.. אני מעריך שכל דבר הוא נסבל אבל השאלה היא לאיזו רמה :) אתה צריך להסתכל על התמונה שלהן בחנות ולראות אם היא נראת לך (רמת הצבעים,החדות הצליל וכו'), ולפי זה להחליט אם כדאי לקחת או לחסוך. ה "LG" אמורה להיות יותר איכותית, החברה יותר רצינית וההתמחות שלה היא במסכים, אני מאמין שהתמונה שלה לא רעה בכלל. השאלה היא מה תעדיף איכות או גודל. כמובן שכאשר תראה את שתיהן בחנות אחת ליד השניה תוכל להשוות את התמונה ואז להחליט אם ההבדל מצדיק את ה 4 אינטש' שאתה מפסיד אם התמונה של היונדאי תראה לך אז נפתרו כל בעיותך.תקבל גם גודל וגם תמונה שתאהב. לגבי "אופציות הרחבה", לקח לי זמן להבין על מה אתה מדבר (כי אם קונים 21 אז זה נשאר 21 אי אפשר להרחיב ל 25 ;) ). כל טלויזיה אפשר לחבר לרסיבר באיזושהי צורה, אם אין לה יציאה מיוחדת של אודיו אז יש יציאת אוזניות שאותה אפשר לחבר והיום בכל הטלויזיות זה כבר סטריאופוני. גם תמיד אפשר להתחבר לכבלים דיגיטליים ואז לחבר את הסאונד מהממיר ישירות לרסיבר. לגבי המכשיר המשולב, אז כבר כתבתי פה לא פעם את דעתי עליו ובמקרה הספציפי שאתה מתאר היא חזקה מתמיד, לא! הוא טוב אולי לשימוש קבוע של D.V.D ומידי פעם ווידאו וגם זה ברמה המאוד בסיסית שזה המצב אצל רוב האנשים היום (לגבי כמויות עבודה עם וידאו), אבל לא במקרה של קלטות ילדים שחוזרות ומתנגנות כל היום. אני אישית לא מאמין בכל מכשירי ה"קומבו" למניהם ולא הייתי רוכש אותו, מלבד זאת גם ה D.V.D שלו לא איכותי ויעשה בעיות בחיבור עתידי לרסיבר. מקווה שעניתי לכל שאלותך. במידה וישנן נוספות, אשמח לענות. אלעד

wow, תשובה מעולה, תודה רבה :-)

לא ידעתי שאפשר לחבר את הממיר למערכת (מכיר כבלים אנלוגי,שוקל מעבר ללויין)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאונד וקולנוע ביתי
בחר
בחר