חיבור svideo בין dvd ל tv

בשעה טובה ומוצלחת קניתי dvd toshiba sd 2550 חיברתי אותו לטלויזיה ( גם כן טושיבה ) בעזרת כבל s-video. 1. אין לי סאונד לtv אבל היציאה האנלוגית כן מוציאה סאונד האם התופעה מוכרת? 2. בתפריטים הdvd מראה כאילו הוא מוציא תמונה 16/9 אבל בטלויזיה התמונה נורמלית, כמוכן בערוץ / כניסה ( יש 3 כניסות למכשירים בטלביזיה ) נעלמו כל התפריטים של הטלביזיה המתיחסים לכיונון התמונה אך כאשר אני מנתק את הכבל s-video התפריטים חוזרים. האם התופעה מוכרת ( כאילו הdvd משתלט על התפריטים של ה tv ) לתגובתכם אודה. שלומי.

בנודע לסאונד

חברת גם איזשהם כבלי אודיו? כאילו אס וידאו זה רק לוידאו ובנוסף אתה צריך לחבר את הRCA של הסאונד בנוגע לשאר הבעיות אין לי שמץ

תודה אבל....

חשבתי שה s-video אמור להעביר גם אודיו ( כמו בחיבור בין המחשב שלי ל tv ) בכל אופן חיברתי גם את כבלי האודיו במקביל ויש גם סאונד. שלומי.

כמו מהמחשב למה?

s-video יענו סופר איכות וידאו לא אודיו!

חיבור svideo בין dvd ל tv

בשעה טובה ומוצלחת קניתי dvd toshiba sd 2550 חיברתי אותו לטלויזיה ( גם כן טושיבה ) בעזרת כבל s-video. 1. אין לי סאונד לtv אבל היציאה האנלוגית כן מוציאה סאונד האם התופעה מוכרת? 2. בתפריטים הdvd מראה כאילו הוא מוציא תמונה 16/9 אבל בטלויזיה התמונה נורמלית, כמוכן בערוץ / כניסה ( יש 3 כניסות למכשירים בטלביזיה ) נעלמו כל התפריטים של הטלביזיה המתיחסים לכיונון התמונה אך כאשר אני מנתק את הכבל s-video התפריטים חוזרים. האם התופעה מוכרת ( כאילו הdvd משתלט על התפריטים של ה tv ) לתגובתכם אודה. שלומי.

תשובה לשלומי

שלום שלומי אז קודם כל כפי שכבר ענו לך פה אכן קבל הסופר ווידאו מעביר רק תמונה ולא סאונד,לסאונד יש את החיבורים שלו. גם במחשב שלך קבל הסופר ווידאו לא מעביר סאונד, הסאונד עובר לרמקולים מהחיבור הרגיל שהמחשב מחובר אלייהם קבוע (גם כשאתה לא מחבר אותו לטלויזיה). לגבי השאלה השניה שלך, הכניסות של הטלויזיה הן כניסות שייעודיות לחיבור ווידאו או די וי די ויש להן ערוצים מיוחדים שייעודיים לכך , בערוצים אלו אין אפשרויות כיוון אלו "ערוצים סגורים" שיושבים רק על תדר החיבור הייעודי. אם הטלויזיה שלך רגילה אתה לא יכול לצפות שהיא תקרין 16:9, הרי המסך לא פתאום יתרחב לו.. :) אחרת לכולנו היו טלויזיות בעלות מסך רחב (יעודיות לדי וי די) המצב האידיאלי לצפייה בטלויזיה רגילה שאותו אתה צריך להגדיר התפריט הדי וי די שלך או 4:3 leeterbox שזו טלויזיה רגילה ובתמונה יהיה קו שחור למעלה ולמטה (כמו בקולנוע). בהצלחה אלעד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאונד וקולנוע ביתי
בחר
בחר