די.ו.די. אם או בלי---מתלבט

רכשתי לאחרונה רסיבר אונקיו 494 ויש לו פרולוגיק 2.----וכמובן גם רמקולים . אני רואה סרטים מהטלביזיה ונהנה מאוד מהאפקטים שנותן הפרולוגיק 2 פשוט מדהים ביחוד בסרטים עטורי אפקטים, אשתי אומרת לי בשביל מה אתה רוצה להוסיף די וי די גם תרוץ לסיפריה להחליף וגם יעלה לך לא מעט כסף גם המנוי וכמובן מכשיר ה די וי די עצמו. ה די וי די עולה בין 1000 ש"ח ל 8000 ויש עוד יותר יקרים,מה עושים?

התלבטות נכונה...

תראה. קודם כל כך קח את אישתך הנחמדה לחנות של מערכות קולנוע ביתי. תבקש בשבילה השוואה בין DVD למכשיר וידאו רגיל. ואם יש לה קצת חוש,היא תבין לבד למה עדיף לקנות DVD. כמובן שהאיכויות והטכנולוגיה הם כמה צעדים קדימה. אבל עוד פעם ,זה הכל עיניין של טעם,יש המון אנשים שמסתדרים מצויין בלי DVD. אז תסגרו בניכם בלי לחץ,האם כדאי או לא. בהצלחה.

אין פה עיניין של התלבטות.

אתה רוצה להנות מקולנוע ביתי ? קנה דיוידי. (אפילו יצא חרוז) אין פה ויכוח בכלל, ברגע שתחבר דיוידי למערכת שלך רק אז תבין שעד לפני שחיברת אותו לא ידעת מה זאת הנאה ומה זה קולנוע ביתי. זה ממש 2 עולמות שונים, האיכות, הסאונד, הנוחות, המהירות, הכל הכל .. ביחוד שאתה לוקח סרטים הנותנים 5.1 ערוצים .. אין מילים .. פשוט אין. קנה דיוידי .. זה לא עיניין של הרבה כסף וזאת השקעה ששווה כל אגורה. בהצלחה, אבי.

יש לי 494

תשמע , ראיתי את מועדון קרב גם ב DVD וגם ב YES סטריאו במצב של הדמיית סראונד ויש לי 4 רמקולים B&W - בקטע של התרסקות המטוס, אין מה להשוות בשמיעה וחוץ מזה התאכזבתי נורא ביכולת שלו כמו שהם מתארים אותה - אבל חוץ מזה אני נהנה מאוד בסרטים DVD
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאונד וקולנוע ביתי
בחר
בחר