בימים הקרובים יערכו המיונים למשלחת דעת מה זה בכלל?

משלחת דעת הנה משלחת היוצאת זאת השנה השלישית ברציפות, למזרח אירופה (פולין, הונגריה וצ'כיה). המשלחת היא משלחת מעורבת של ישראלים ואמריקאים הנפגשים בפולין ומשם ממשיכים כמשלחת אחת לכל דבר. המשלחת עוסקת בזהות יהודית, מפגש תרבויות, יחסי ישראל ארה"ב, לימוד ההיסטוריה היהודית במזרח אירופה של לפני המלחמה (מלחמת העולם ה-2) ואחריה ועוד נושאים רבים ומרתקים. המשלחת משלבת הן את לימוד השואה וביקור באתרים רלבנטיים וכמו כן שמה דגש רב על המפגש הישראלי אמריקאי. חשוב להדגיש כי אין זו המשלחת לפולין וכי המשלחת לא באה להחליף או לדמות את המסע לפולין. בשנים האחרונות לקחו חלק במשלחת חניכי הנהגות שונות שישמחו לענות על שאלות הנוגעות למשלחת. אני אשמח לענות (על כל הידוע לי)בימים הקרובים שלפני המיונים. לכל מי שמתלבט האם להגיע למיונים או לא. אני באופן אישי חושב כי המשלחת הינה חוויה בלתי נשכחת וכי מי שיצא גם למד הרבה, גם היה שותף לחוויה אדירה וגם פגש חברים שחלקם כבר ביקרו בארץ וחלק מחברי המשלחות הקודמות נסעו לארה"ב להיפגש עם החברים שפגשו במהלך הקיץ. מחכים לשאלות שלכם אורן ומשלחת דעת (הכותב היה אחד המדריכים במשלחת בשנתיים האחרונות).

לכל המתלבטים

אני כמו אורן ממליץ בחום ללכת למיונים, גם אם לא בטוחים, תגיעו ומקסימום אם תתקבלו אל תלכו.... המשלחת הזו היא אחד הדברים היותר מהנים ומלמדים שעברתי בחיי..... אם יש שאלות, אין לי בעיה לענות גם כן- 19702510 זה האייסיקיו שלי. נ.ב אורן! בואו נארגן מפגש :) שי, בוגר משלחת דעת 2004

בתקווה שיש פה עוד מבקרים חוץ ממשלחיסטים לארה"ב....:)

אז באמת מומלץ בחום להגיע למיונים ולנסות להתקבל למשלחת שתשנה לכם את החיים מקצה לקצה. לכל המעוניין מהנהגת צפון (וגם מהנהגת שרון צפון) לדעת עוד פרטים לגבי המיונים והמשלחת עצמה, אתם מוזמנים לשאול אותי. ICQ 113540332 לב, משלחת דעת 2004

אורן מה קורה??? זה אופיר חיימוביץ ממשלחת דעת הראשונה שיצאה

באמת שמה שאורן כתב הוא נכון ואני עד היום בקשר עם הרבה מהאנשים במשלחת גם אמריקאים וגם ישראלים לא פעם נפגשתי גם עם אותם אנשים שהייתי איתם במשלחת ואפילו חלקם החליטו לבוא לארץ לעשות סיור פה ובאמת שזה חוויה בלתי נשכחת אם תרצו פרטים דבר איתי אופיר חיימוביץ ICQ: 99836022

אורן התגעגעתי...

מה קורה? אתה יוצא בתור מדריך גם השנה? אני כבר שבוע עושה הכנות לכל השישיסטים מהשבט שלי שיוצאים למיונים...(: שיהיה לכם בהצלחה השנה!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר