חשוב מאוד!! לכל מי שעושה השנה בגרות באנגלית.

הבגרות באנגלית השנה יוצאת ב23 למאי- בדיוק בתאריך של ההופעת פרידה מהמשלחת. הבגרות כנראה תתחיל ב 14:30 וזה אמר שנצא משם רק ב 20:00. דיברתי עם גרי והוא בקיש ממני להכין רשימה של מי שעושה את הבגרות הזאת... אז אם אתם עושים אותה (או שאתם מכירים מישהו שעושה אותה) תרשמו בבקשה כאן. חוץ מזה תנסו גם לעשות בירורים עם אנשים שלא נכנסים לפורום

אממ אני ויעל פלוסר עושות... :)

גם אני עושה...

בגרות אנגלית...

גם אני עושה..דרור לרמן קרוואן 2005

גם אני עושה את הבגרות

טל בר-און הנהגת צפון שבט יזרעאל. או מיי גוד!!! זה אומר שנפסיד גם את הבגרות היחידה שיוצאת מוקדם השנה?!? כי אין סיכוי שאני מפסידה את ההופעת פרידה...

גם אני עושה

גם אני עושה- שני כהן, קראוון 2005

אמממ... אני לא קשורה אבל גם גלעד קציר עושה השנה בגרות...

לפחות פעם אחרונה שבדקתי... ויש לו משהו נגד להכינס לפורומים לפי איך שזה נראה... בהצלחה לכולכם...

לא שאתה לא יודע..

אבל אני לא יודעת אם אתה יודע על רונה אדמי ועמית בר סלע... אז אל תשכח אותי וגם אותם! כולנו עושים אותה השנה..

זה בסדר... רשמתי כבר את כל מי שמהב"יס...

אופייייייייר

כפרה!!!!!!!! מה עניינים??????? יואו אני מתגעגעת אליייייך מאוד!!!!!!!!!!!!! תרשמי לי את האיי סי שלך!

הבגרות באנגלית השנה יוצאת ב23 למאי- בדיוק בתאריך של ההופעת פרידה מהמשלחת. הבגרות כנראה תתחיל ב 14:30 וזה אמר שנצא משם רק ב 20:00. דיברתי עם גרי והוא בקיש ממני להכין רשימה של מי שעושה את הבגרות הזאת... אז אם אתם עושים אותה (או שאתם מכירים מישהו שעושה אותה) תרשמו בבקשה כאן. חוץ מזה תנסו גם לעשות בירורים עם אנשים שלא נכנסים לפורום

אבל.....

באותו יום אנחנו לא בחזרות גנרליות כל היום??

לא שאתה לא יודע..

אבל אני לא יודעת אם אתה יודע על רונה אדמי ועמית בר סלע... אז אל תשכח אותי וגם אותם! כולנו עושים אותה השנה..

תרשום גם אותי אני אברר בקשר לשנופצונים

אבל.....

באותו יום אנחנו לא בחזרות גנרליות כל היום??

כן. ובגלל זה זה כזה בעייתי..

אתה גם ניגש השנה?

גם אני. גם אני.

גם אני עושה :)

הם חייבים לשנות התאריך!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר