במילה אחת (בעצם שתיים) אני אסכם את המתרחש בפורום...

פ-ע-ו-ר-י-ם צ-ע-י-ר-י-ם *משלחת 2004 אימפריה לנצח* אין כמונו (2005 סתם חיקוי :)

לירון יא...

בכיינית... חברה תמשיכו את העבודה הטובה... סתם אתם עדיין פעורים... ולירון ממי.. אני מתהההה עליך!!

שתי מילים.....

צאי מזה..... אני מבין שקשה לך.. ואני מבין שאת לא מעקלת..... אבל זה שאנחנו המשלחת כרגע.... זאת עובדה... וזה שאתם לא... זאת גם עובדה... וזה שלך קשה להודות בזה... זה מובן אם את צריכה תמיכה... תקשרי... באמת אני מבין אותך....

חחחח הקנאה אוכלת אותם

אני מבין שאתם מקנאים אז את יודעת כל בקשה כל שאלה תרגישו חופשים להתקשר ........ משלחת 2005 אימפריה!!!!!

לא נראה לכם שאתם חוצפנים ?!

התקבלתם למשלחת אז השתן עלה לכם לראש ?! לא מקנאים ולא נעליים , אם שכחת ( כי זה באמת נורא לא ברור וקל לשכוח ) היינו בדיוק איפה שאתה לפני שנה , אז אין לנו במה לקנאות ..... מנסים לפרגן לכם , אבל כנראה שלא שווה לנסות , אה ?! שלכם באהבה נעה , שיו כמה שאני מקנאה , טורק משלחת 2004 ( אימפריה !! )

טעות גרמר

לקנאות = לקנא .... סורי

לירון יא...

בכיינית... חברה תמשיכו את העבודה הטובה... סתם אתם עדיין פעורים... ולירון ממי.. אני מתהההה עליך!!

בן שליש-תיקון טעות

אתה לא דומה לאלעד... אלעד נ-ח-מ-ד!!!! אז לכל הקרוואניסטים והמישלחיסטים שקצת תופסים תחת...להרגע הא? קרוואן2005 תזכרו שעד שאתם לא חוזרים בסוף אוגוסט אנחנו הקרוואן,כרגע מה שאתם בעיקר זה חבורה של חביבים שלומדים לשיר ולרקוד... עדיין אוהבת אתכם ורוצה לעזור... אבל יש גבול!! שיר

התקבלתם למשלחת אז השתן עלה לכם לראש ?! לא מקנאים ולא נעליים , אם שכחת ( כי זה באמת נורא לא ברור וקל לשכוח ) היינו בדיוק איפה שאתה לפני שנה , אז אין לנו במה לקנאות ..... מנסים לפרגן לכם , אבל כנראה שלא שווה לנסות , אה ?! שלכם באהבה נעה , שיו כמה שאני מקנאה , טורק משלחת 2004 ( אימפריה !! )

טווווורק אחווותיייייייייייי

חחחחחחחחחחחחחחחחח איך אני שומע אותך אומרת את מה שכתבת- גדול!!!!

בן שליש-תיקון טעות

אתה לא דומה לאלעד... אלעד נ-ח-מ-ד!!!! אז לכל הקרוואניסטים והמישלחיסטים שקצת תופסים תחת...להרגע הא? קרוואן2005 תזכרו שעד שאתם לא חוזרים בסוף אוגוסט אנחנו הקרוואן,כרגע מה שאתם בעיקר זה חבורה של חביבים שלומדים לשיר ולרקוד... עדיין אוהבת אתכם ורוצה לעזור... אבל יש גבול!! שיר

שיר אל תלהבי

הקרוואןןןן נגמרררררררררררררררררררררררררררררררררררר ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! קרוואן 2005- חבל שאתם מדברים כמו שאתם מדברים כי אתם לא יודעים בכלל מה הולך להיות לכם... זה שלמדתם לשיר את שיר הצופים לא עושה אותכם עדיין קרוואן. אפילו סמינר פסח, ומופע סיום לא עושה אותכם קרוואן. קרוואן אתם תהיו בהופעה ה15 בארה"ב כשתבינו מזה להיות בקרוואן. עד אז...

שתי מילים.....

צאי מזה..... אני מבין שקשה לך.. ואני מבין שאת לא מעקלת..... אבל זה שאנחנו המשלחת כרגע.... זאת עובדה... וזה שאתם לא... זאת גם עובדה... וזה שלך קשה להודות בזה... זה מובן אם את צריכה תמיכה... תקשרי... באמת אני מבין אותך....

חחח בן אני מתה עליך!

נעה

נעה חחחח מה קרה לך?! אני בכלל לא מבינה על מה אתם מתווכחים, ותתקני אותי אם אני טועה, שזה ממש ממש ממש מעצבן שאנשים קוראים לכם פעורים... באמת תודה על העזרה וההתעניינות, זה ממש חשוב, אבל גם לא צריך להגזים ולקרוא לנו פעורים וצעירים שני

בן שליש-תיקון טעות

חחחחחחחחחחח עלק!!!!!!!

חחחחחחחחח עלק!!!!!!!!

שיר אל תלהבי

הקרוואןןןן נגמרררררררררררררררררררררררררררררררררררר ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! קרוואן 2005- חבל שאתם מדברים כמו שאתם מדברים כי אתם לא יודעים בכלל מה הולך להיות לכם... זה שלמדתם לשיר את שיר הצופים לא עושה אותכם עדיין קרוואן. אפילו סמינר פסח, ומופע סיום לא עושה אותכם קרוואן. קרוואן אתם תהיו בהופעה ה15 בארה"ב כשתבינו מזה להיות בקרוואן. עד אז...

נשמתי!!! (עידןןןןןןןןן)

15 זה לא חצי ממספר ההופעות שלכם בחו"ל?!?!?!?!!?!? סתם...... הההההככככככללללללללל מאהבה!!!

נעה.....

קודם כל לא צריך לקחת כל כך קשה ולהתרגז.... כל מה שאמרתי שאני מבין שזה קשה... ולמה עלה לראש? בעצם למה שלא יעלה לראש? אסור? טוב אז נהיה מעכשיו מאופקים ולא נתלהב.... ואז החוויה תהיה ממש כיפית! ואין לי בעיה אם פירגון... להפך! בכיף! אני חושב שאתם עושים אחלה עבודה בלעזור... ובשאלות.... 2004 אמפריה!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר