זה רק אני או שש......

אוקי ..אני מתה! ..באמת ...כל הגוף שלי ..בכל מקום ..כל שריר..כל צלע...כל גיד וכל ....לא יודעת מה וריד....תפוס אצלי בגוף... לשבת זה פרוייקט בשבילי ....ושלא נדבר על קום ..אלוהים ישמור....זה לא פרייקט זה מ-ט-ו-ר-ף...ללכת בבית ספר..זה נוראי ..ושלא נדבר על לרדת מדרגות - אני נראית כמו ברווז שתקוע לו משו בתחת ! .....אאני אשכרה צריכה לידי איזה פיליפינית שתרים אותי ...ושתעזור לי ..זה נוראי!!! פעם הבאה -אם אין אמירה - לא ררוקדדים! ...חח..:) ובאמת שלמרות התפיסות הזאתי ..שהתשלטה על כל גופי ..היה לי ממש כיף!! שיהיה לכולם שבוע ממעולהה..בתקווה שאני אשרוד אותו ...

את לא לבד דנה!!!

אני שוקל ברצינו לאסוף איזה תאילנדי מסולל בונה, לזרוק לו איזה 50 שקל רק שירים אותי במדרגות זה נוראי, אני לא יכול לעשות כלום אוווף- אין אמירה אין חים. אבל כמובן שהיה אלוף :) כאאאא, אאאא, אאאאא, אאא כרמל.

50 שקל !? זה הכל !?

מצאת לעצמך אחלה מחיר! ...איפה..אני בקושי מצאתי איזה תאלינדית ..בחיפה!? יש נראה לי פה רק פיליפינים! חחח....תכלס ..אין אמירה - איין חים !! .. זה נוראי העניין ...אני מרגישה כמו בית חולים גיריטרי בבית !!

יום אחד אולי אפרוש כנפיים...

נכון לרגע הגוף שלי כל כך משותק שאני בספק עם אני יכול לישר את הרגל. היום בבצפר משהו שאל אותי אם קיבלתי בתחת בגלל ההליכה אבל לא נורא הכל שווה בשביל הזכות להרים אותך(דנה) בההההה אני אישית מקווה שיום אחד אולי אפרוש את ידי מחדש ושהיכולת לזוז ללא כאב תעבור

אוייי דנהלהה..

הלוואי הלוואי והיית לבד בעניין הזה! אבל אני פשוט משותקת בצד ימין בלבד... כבר אמרתי לך- מחר יש לי ניתוח להסרת כל רגל ימין... כל תזוזה היום היתה משימה שדרושה לה הכנה נפשית ארוכה וכמות ה"איה" שאמרתי היום... קשה להתחיל לספור..

לא ידוע מה איתכם אבל לי....

חחחחחחח תפוס בקטנה רגל שמאל ...... רק שאני עושה מתיחה כואב לי אבל בתור הזדהות היום בשעור ספורט שהיינו צריכים לרוץ טיפה כאב לי חחחחחחחחחחחחחחח תעשו מתיחות חחחחחחחחחח אוהב אותכם

אוייי דנהלהה..

הלוואי הלוואי והיית לבד בעניין הזה! אבל אני פשוט משותקת בצד ימין בלבד... כבר אמרתי לך- מחר יש לי ניתוח להסרת כל רגל ימין... כל תזוזה היום היתה משימה שדרושה לה הכנה נפשית ארוכה וכמות ה"איה" שאמרתי היום... קשה להתחיל לספור..

אופיר............ רק לשמוע ת'שם שלך.........

גורם לי לכאב ענק את חייה מזה המתיחות האלה שעשית לי ........... עדין כואב לי אבל אני חייב לך תודה רק בגלל זה לא כואב לי עכשיו חחחחחחחחחח

בן! :)

עשיתי לך טובה גדולה כי חוץ ממך נראה לי שאין אף אחד שיכול לזוז היום- כולל אותי... אבל אני מצטערת אם הכאבתי לך (למרות שזה היה דיי מצחיק..) ותצפה לעוד הרבה כאלה...! :)

איןןןןןןןן בעיההההההה

אני רק מחכה לזה חחחחחחחחחח ואני באמת חייב לך תודה ( שאף אחד לא יחשוב מש'ו אנחנו מדברים על מתיחות ) כי באמת רק אני יכול לזוז וכל זה זכות לאופיר!!!

זה רק אני או שש......

אוקי ..אני מתה! ..באמת ...כל הגוף שלי ..בכל מקום ..כל שריר..כל צלע...כל גיד וכל ....לא יודעת מה וריד....תפוס אצלי בגוף... לשבת זה פרוייקט בשבילי ....ושלא נדבר על קום ..אלוהים ישמור....זה לא פרייקט זה מ-ט-ו-ר-ף...ללכת בבית ספר..זה נוראי ..ושלא נדבר על לרדת מדרגות - אני נראית כמו ברווז שתקוע לו משו בתחת ! .....אאני אשכרה צריכה לידי איזה פיליפינית שתרים אותי ...ושתעזור לי ..זה נוראי!!! פעם הבאה -אם אין אמירה - לא ררוקדדים! ...חח..:) ובאמת שלמרות התפיסות הזאתי ..שהתשלטה על כל גופי ..היה לי ממש כיף!! שיהיה לכולם שבוע ממעולהה..בתקווה שאני אשרוד אותו ...

אם כל הצער והכאב....

הלכתי לחדר כושר..... וזה עבר סבלתי אבל זה עבר!

חחחחחחחחחחחחח

יואו דנה הרגת אותי!!!!! את יודעת מה זה כסא גלגלים???? אני הולכת כמו נכה!!! משותקת!!!! אה ואת מעלה את השירים לסיקור?

רק עכשיו?!

אלוהים! אחרי כל סמינר חברות שלי היו סוחבות אותי ממקום למקום!!! אנשים היו מרימים אותי במדרגות !!! תתרגלי חמודה... זה מה שקורה שרוקדים 18 שעות ביום.... (כי הרי חובה לישון 6 שעות בקרוואן.... כן בטח! בקושי 3 שעות וגם זה בלחץ!) המון המון בהצלחה.... את צריכה תמיכה של החברות ככה שיתחילו להזיז אותך ממקום למקום! ורד. ארבל 2004!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר