קרוואן תהנו הכי בעולם בסמינר, וישר שאתם חוזרים תגידו מי בכל קרוואן, זה מעניין........

טולי....

טולי היה הכי כייף בעולם בסמינר!!! אני בקרוואן כרמל....חח אירוני אה.....ויצאו קרוואנים בני זונות!! אה ונכון אמרת לקיסם (לירון מחיפה) שאין לי איסיקיו ...אז יש לי....:)

נט-נט!

נטוש! יא מכוערת! אני כבר מתגעגעת.. :) (חח נהייתי דביקי!) סתם רק רציתי להגיד לילה טוב... וכל הקרוואן- אל תשכחו לצחצח שיניים!

אופירווווו

יא קופה שיהיה לך לילה גוד! ואם את נזכרת ב"אמן" תרימי לי צלצול...........עכשיו אני אתחיל להיות אובססיבית לשיניים בגללך...........חח

טולי....

טולי היה הכי כייף בעולם בסמינר!!! אני בקרוואן כרמל....חח אירוני אה.....ויצאו קרוואנים בני זונות!! אה ונכון אמרת לקיסם (לירון מחיפה) שאין לי איסיקיו ...אז יש לי....:)

נטטעעעעעעעעעעעעע

חחח מתוקה אולי תכתבי פה את האי סי קיו שלך כדי שאני יוכל לשאול אותך גם איזה צבע את רוצה את סרט ראש שלךךךך..חחחחח וגם כי תזכרי שאת חייבת מעכשיו להתחבר לאי סי קיו :) ואני בקרוואן לביאאאאאאאאאאאאאאאא רררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר.. וכל קרוואן 2005 היה סמינר מוי מוי מוי כיףףף

קרוואן תהנו הכי בעולם בסמינר, וישר שאתם חוזרים תגידו מי בכל קרוואן, זה מעניין........

הקרוואנים.....

היי קרוואן 2005 אני יכול להגיד לך בערך מי באיזה קרוואן כרמל: שני אופיר דנה נטע וקארין נדב בן בכר ( אני) אמיר עומר ורן להב: מאיה רינת נועה גרנות ניצן ונוף דרור לרמן דניאל לביא: אביבה לירון ליאל נעה מופז וענבל בן שליש זה מי שאני זוכר סורי מי שאני לא זוכר אבל היי עם הזיכרון המוגבל שיש לי זה מכובד אם טעיתי אני גם מצטער חחחחחח שבוע טוב לכולם

נט-נט!

נטוש! יא מכוערת! אני כבר מתגעגעת.. :) (חח נהייתי דביקי!) סתם רק רציתי להגיד לילה טוב... וכל הקרוואן- אל תשכחו לצחצח שיניים!

אוייש מתוקות

אתן הכי חמודות בעולם:) לילה טובב.. אוהבת אתכןןןןןןןןןןן מחכה ליום שישי

הקרוואנים.....

היי קרוואן 2005 אני יכול להגיד לך בערך מי באיזה קרוואן כרמל: שני אופיר דנה נטע וקארין נדב בן בכר ( אני) אמיר עומר ורן להב: מאיה רינת נועה גרנות ניצן ונוף דרור לרמן דניאל לביא: אביבה לירון ליאל נעה מופז וענבל בן שליש זה מי שאני זוכר סורי מי שאני לא זוכר אבל היי עם הזיכרון המוגבל שיש לי זה מכובד אם טעיתי אני גם מצטער חחחחחח שבוע טוב לכולם

אלעק קרוואן כרמל.... זה יותר מאירוני נטע!!!

אה... ואם אתם יודעים איפה שאר הבנים תגידו.....

אממ אני לא יודעת לגבי שני הקרוואנים האחרים הזיכרון שלי לא משו..

אבל חברי קרוואן לביא הם: נועה מופז,אביבה,לירון,ענבל ואני בן שליש,גל,דור,אוראל וזיו (: חמודים מוגבלים בריקוד שלייייי

נטטעעעעעעעעעעעעע

חחח מתוקה אולי תכתבי פה את האי סי קיו שלך כדי שאני יוכל לשאול אותך גם איזה צבע את רוצה את סרט ראש שלךךךך..חחחחח וגם כי תזכרי שאת חייבת מעכשיו להתחבר לאי סי קיו :) ואני בקרוואן לביאאאאאאאאאאאאאאאא רררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר.. וכל קרוואן 2005 היה סמינר מוי מוי מוי כיףףף

לירוני.......

קיסם מה קורה יא קופה?!?.....חח האיסיקיו שלי זה 287605920 אני אשתדל מאוד להתחבר למרות שאין לי זמן בגרוש.......את כזו חמודה שאת מביאה לי סרט ראש כזה!!!! תודההההה לוב יו :)

קיסם....

ראית אפילו שלחתי לך נשיקה........חח

נטוששש

טנקיו על הנשיקהההה חחח... לקח לי הרבה זמן להבין מאיפה הבאת אותה חחחח אבל הנה גם אני שולחת לך אחת!!!!!!

נט-נט!

לאופיר..............

פרט נוסף זה לצחצח שיניים אך גם להריח טוב..............! יום טוב לך סביון!

דרור...!

להריח טוב חשיבות ראשונה!!! (למרות שיש אנשים קצת מבולבלים בנושא... אתה ואני כבר נעשה להם שיעור בהגיינה) יום טוב ורק בריאות! :)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר