חברה היום הודעתי לחניכי שאני פורש.....

בא לא למות אני מת עליהם הם התחילו לבכות... יואו אני מתאבד!!!!!!!! ביי עולם אכזר

:( ....די אני בוכה!!!

למה הודעתם להם שאתה פורש?! אתה לא יכול להישאר עוד קצת ..עד שממש יהיה לך קשה?! ...אוף...אני ממש מבינה אותך כאילו ... את העניין הזה של לעזוב לפני שהכל הופך להיות יותר מדי מסובך ! :( - יוואו .. חכה ביום שישי ..אני אעשה לך מכתב עידוד!!

אוי

אוי בןןן.. איזה באסה.. חמוד... אבל עדיין לא התחיל בכלל לחץ, כאילו, לא חבל? אתה יכול למשוך את זה עד עוד כל כך הרבה זמן.. אני פשוט מגיעה לימי שלישי, ואני נמצאת בשתי הישיבות השבועיות.. וזה סבבה... כאילו, אני מרגישה ממש ממש טיפהההה בחוץ... טוב,תסתכל על הצד החיובי.. המוןןןןןןןןן זמן פנויייייי ולהשקיע את כל כולך:) לילה טוב:)

למה?

למה עכשיו? כלומר למה כלכך מוקדם?.... לא חבל?... גם לי מאוד קשה אבל חשוב לא לוותר..

(:

אבל תכלס, אם אתה מרגיש שהיית חייב. אז כל הכבוד על האומץ(: באמת(: לי אין אומץ לעזוב חחחחח גם אם אני מאוד רוצה

עלק לא כמו אלעד...

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שהם האלה...

(:

אבל תכלס, אם אתה מרגיש שהיית חייב. אז כל הכבוד על האומץ(: באמת(: לי אין אומץ לעזוב חחחחח גם אם אני מאוד רוצה

ליאלל

את כזאת פשושששששששששש אני לא יכולה איתך:) אהבה שלי...:) יום נעים, מקווה שייצא לנו לדבר בקרוב, כל פעם שאני כאן את לאאא...:( אוהבת אותך

עלק לא כמו אלעד...

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שהם האלה...

חחחח איזה מצחיקים אתם

חחח תעזבו את ילד,שגעתם אותו!!! מי זה האלעד הזה.. הדבר היחיד שאני יודעת עליו זה השיר: אני שומעת, את אלעד (משהו-השם משפחה שלו) ומשתגעת, איך הוא בקראוון אני לא יודעת.... נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה... בעצםםםם שניה, אלעד זה הגבוה הזה שדיבר כשעשינו מעגל?כאילו, הוא היה דומיננטי כזה? כי אם כן, אז... סורי, אבל אתה קצת דומה לו.. חחחחח:)

מה? למה פרשת?

למה פרשת????? מה אתה מדריך אני כבר לא ממש זוכרת.... נכון זה אולי קצת יותר קשה אבל יש הרבה דרכים לפתור את זה אני נגיד מדריכה חמישיות ואני לא אפרוש...אני איתם עד הטיסה.... בן אני צריכה לדבר איתך דחוף!!!!!!

ליאלל

את כזאת פשושששששששששש אני לא יכולה איתך:) אהבה שלי...:) יום נעים, מקווה שייצא לנו לדבר בקרוב, כל פעם שאני כאן את לאאא...:( אוהבת אותך

ש-נ-י(:

א-ה-ב-ה שלייייייי אני מחוברת עכשיווווו תתחבריייייי חחחח זה בטח יעזור(: יווו אפרוחון שלי מתה עלייךךךך (פרץ של אהבה)

מה? למה פרשת?

למה פרשת????? מה אתה מדריך אני כבר לא ממש זוכרת.... נכון זה אולי קצת יותר קשה אבל יש הרבה דרכים לפתור את זה אני נגיד מדריכה חמישיות ואני לא אפרוש...אני איתם עד הטיסה.... בן אני צריכה לדבר איתך דחוף!!!!!!

תקשרי!

חחחח איזה מצחיקים אתם

חחח תעזבו את ילד,שגעתם אותו!!! מי זה האלעד הזה.. הדבר היחיד שאני יודעת עליו זה השיר: אני שומעת, את אלעד (משהו-השם משפחה שלו) ומשתגעת, איך הוא בקראוון אני לא יודעת.... נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה... בעצםםםם שניה, אלעד זה הגבוה הזה שדיבר כשעשינו מעגל?כאילו, הוא היה דומיננטי כזה? כי אם כן, אז... סורי, אבל אתה קצת דומה לו.. חחחחח:)

ש-נ-י!!!!!!!!!!!

מפקירה!!!!!! אני לא!@!@! אממממ (אני בוכה)

מה אתם גנובים?!@#?!@??#??

זה לא אני!!!! מבחינתי הייתי נשאר להדריך אותם גם משם!!!!! אבל זה בא מלמעלה... צוות ריכוז! אתם לא מבינים?!? למה נראה לכן שהייתי עוזב את החניכים שלי מטעמי!?@#??!?! אוף! אבל לא נורא תמיד יש את צוות שנופי

מה??!?

אז למה לא אמרת למדריכים שידברו איתם?!?! מה זה צריך להיות שמוציאים אתכם?!!? זה ממש נורא!!!

ש-נ-י!!!!!!!!!!!

מפקירה!!!!!! אני לא!@!@! אממממ (אני בוכה)

בןןןןןןןןןן

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סליחה! לא התכוונתי, היה לי מצפון אחרי ששלחתי את ההודעה הזאת חחחחח... זאת הפעם השניה שאתה אומר שאני מפקירה!!! גם בסיקור וגם עכשיו...:)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר