עלה הסיקור שלי סוף סוף!!!!

כנסו.. אל תשאלו מה היה לי עם הסיקור הזה.... הרי ידוע שתמונות לאתר אפשר לעלות עד 250 קג עכשיו אני ברב חוכמתי צילמתי כל הסמינר רזולוציה גבוהה ואיכות סופר פיין מה שאומר שכל תמונה שוקלת בערך מגה מגה וחצי.. אז הייתי צריך לשבט תמונה תמונה ולשנות את המאפיינים שלה.... בגלל זה האיכות לא משהו... אבל! כששעה באתי להעלות את התמונות אז קלטתי שיש לי במקום 16 25 תמונות אז שיניתי וכל ה16 שכבר רשמתי נמחקו ואז הייתי צריך לעשות מהתחלה! ואז באתי לשלוח והתמונות היו בעברית ואזזזז הייתי צריך לעבור תמונה תמונה ולשנות את השם שלה לאנגלית ולהעלות את כ-ל התמונות שוב! קיצר יש סיקור! אז מה זה באמת משנה?! משלחת 2005 משהו אש!

בבןןןןןן

כמה תגובות: א.לא שמת את הפה המרהיב שליייייי זו יכלה להיות חידת השנה ב.למי שלא יודע השיער של רן-זו אני (: ג.למי שלא יודע ריקוד מושחת 2-לצערי זו אני(: ד.באמת היה סמירנ משו בסטטטטט אחווה 4 רוקס,משלחת 2005 רוקסססס

אין יותר אחווה ארבע זהו!!!! נגמר!

כנסו.. אל תשאלו מה היה לי עם הסיקור הזה.... הרי ידוע שתמונות לאתר אפשר לעלות עד 250 קג עכשיו אני ברב חוכמתי צילמתי כל הסמינר רזולוציה גבוהה ואיכות סופר פיין מה שאומר שכל תמונה שוקלת בערך מגה מגה וחצי.. אז הייתי צריך לשבט תמונה תמונה ולשנות את המאפיינים שלה.... בגלל זה האיכות לא משהו... אבל! כששעה באתי להעלות את התמונות אז קלטתי שיש לי במקום 16 25 תמונות אז שיניתי וכל ה16 שכבר רשמתי נמחקו ואז הייתי צריך לעשות מהתחלה! ואז באתי לשלוח והתמונות היו בעברית ואזזזז הייתי צריך לעבור תמונה תמונה ולשנות את השם שלה לאנגלית ולהעלות את כ-ל התמונות שוב! קיצר יש סיקור! אז מה זה באמת משנה?! משלחת 2005 משהו אש!

איזו השקעה...

מחמם את הלב לקרוא איזה תלאות עברת בשביל להעלות את הסיקור... כל הכבוד!

האא. איזה תמונות יפות.

ראיתי כבר בבצפר, אבל לא משנה. ^^

איזו השקעה...

מחמם את הלב לקרוא איזה תלאות עברת בשביל להעלות את הסיקור... כל הכבוד!

אני שמח!

אני שמח לראות שיש הערכה לסבל ולכאב שנגררו עקב נסיונותי הרבים לסקר את הסיקור המסוקר! האתר הזה ממש רשע.... משלחת 2005 משהו אש!

אין יותר אחווה ארבע זהו!!!! נגמר!

חחחחחחחחחח

אוקייי

אני מבקש קרדיט

משלחת 2005 משהו אש -כל הזכויות שמורות לי,חוץ מה אני מת עליך שנופצון!

איפה הסיקור

נוףףף איפה נכנסים לסיקור שלך?!חיפשתי בכל מקום אפשרי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר