כל מי שצריך להעביר התנסות לסמינר הקרוב להכנס זה חשוב מאד

כיום שבוע לפני הסמינר עדיין לא קיבלתי את כל ההתנסויות. ההתנסות של ערב רציני בנושא הסכסוך יהודי ערבי טרם הגיעה אליוגם ערב חופשי לצוות המחנה. על כל ההתנסויות נכתב משוב לכל מי ששלח בפקס אני לא יודע מי נציג הקבוצה ולכן שלחתי את המשוב לכל מי שמצאתי את המייל שלו. הרשימה המפורטת בהמשך היא רשימה של הקבוצות שאינני יודע מי הנציג שלהם ואבקש מכם לצור איתי קשר כמה שיותר מהר במייל או בטלפון (אפשר להתקשר בשבת משעות הצהריים או לשלוח מייל 24 שעות ביממה). - התנסות לילה טוב(ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE) - ט' באב - ט"ו באב - קבלת שבת לכולכם נשלח כבר משוב במייל כמו שציינתי אך בכל זאת אני צריך לגעת מי הנציג של הקבוצה כדי שדברם לא יפלו בין הכסאות. אני ממש רוצה שתעבירו את ההתנסויות הטובות ביותר שאפשר ובשביל זה אני צריך לדעת עם מי לדבר. ההתנסויות על הסכסוך ןהערב הצוותי תשלחו כמה שיותר מהר וכמובן רצוי במייל כי לפקס אני אגיע רק ביום ראשון. שבת שלום לכל מי שהגיע עד כאן אורן

לאורן הי זאת הגר מההתנסות של הערב לצוות במחנה

אנחנו כבר כתבנו את ההתנסות לפני שלושה שבועות וככל הנראה שלחנו אותה לפני שבוע דרך האי מייל של רועי ארליך כנראה שמשהו נדפק בדרך אלייך או משהו בסגנון... בכל מקרה אני מצטערת בשם כל הקבוצה על העיכוב... אנחנו נראה מה אנחנו יכולים לעשות והכי מהר שאנחנו יכולים... תודה מראש וסליחה על הבלאגן וכמובן ששבת שלום

הנציגה של ט' באב היא איילה אם אני לא טועה..

קבלתי עכשיו את ההתנסות של הערב צוות על הסכסוך ונשלח לכם משוב

טרם קבלתי את התנסות ערב לצוות המחנה – נושא חופשי לבחירתכם וחבל שכך. אני חוזר ומבקש מכל מי ששלח התנסויות בפקס שלחתי את המשובים ע"פ הדף קשר למייל של חברי הקבוצה (למי שיש) נא אשרו לי במייל חוזר שקיבלתם ואתם עובדים על זה. קבוצה שלא מצליחה למצוא את המשוב שלה בשום מקום (מה שלא אור להיות) שתרים טלפון ונדבר. בהצלחה בשינויים וההתאמות. נתראה כולם בסופ"ש אורן oren_rosenfeld@hotmail.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר