מישהו יודע מתי הגל השני חוזר?

זה עדיין בשלוש או שזה נדחה (ענייני שבת וכדומה)?

אלומה!

אז איך זה להיות שוב בארץ? גם אני ממש רוצה לדעת מתי אבנר חוזר. ממה שאני יודעת יש שתי אפשרויות - 1. הדתיים חוזרים עם כל השאר ואז זה יהיה ביום ראשון (אני לא יודעת שעות - אין לי מושג אם אפשר לטוס בטיסה של כמה שעות יותר מאוחר). 2. הדתיים נשארים שם עד יום שלישי וחוזרים לבד - ואז כל השאר חוזרים ביום ראשון כמו שהיה מתוכנן. דרך אגב שמעתי שאת מרכזת הדרכה - גם אני. אבל את בטח מרכזת ביחד עם עוד מישהו ואני לא. שיהיה לך בהצלחה :)

נועה...

כולם סיפרו לי שפגשו חברים של אבנר בקורס... קיוויתי שידחו את המועד של כולם... אבל בסוף לא עושים את זה (מה שמקשה עלינו לבוא לאסוף את יוני, כי יש לנו סמינר פתיחת שנה). את יודעת מתי אבנר חוזר? מאחר והוא לא בודק אימייל אף אחד לא יודע מה קורה איתו... אני מרכזת הדרכה.. באמת יש לי עוד מישהו, אבל נכון לעכשיו אני גם מדריכת ו', וראשגד"ית ח'... אז אני מודה לאל שיש עוד מישהו..

אז ככה:

אבנר חוזר ביום ראשון ביחד עם כולם, והבנתי שזה בסביבות שלוש אחה"צ. זה באמת בעיה לתפוס את אבנר, ויש לי משהו די דחוף לשאול אותו בקשר לאיזה ישיבה שמתוכננת ליום שני בבוקר (יום אחרי שהוא חוזר!) כן, הגיוני שפגשו את חברים של אבנר בקורס - היו שם שניים מהשבט שלנו (אני לצערי לא יכולתי לצאת...) וואו! שיהיה לך בהצלחה - 3 תפקידים! ועוד את צריכה להשלים פערים בבי"ס... חסרים לכם כ"כ הרבה אנשים? למה זה ככה? באמת שיהיה לך בהצלחה! תהנו בסמינר!

איך הוא חוזר ביום ראשון? זה לא עושה לו בעייה עם השבת?

דיברתי עם אחת מהמחנה.. והיא דואגת שהוא לא ישמור על קשר.. אז הבטחתי לה שאני אכריח את אבנר לכתוב אימיילים.. אני צריכה עזרה להכניס אותו לעידן המודרני... :) נראה לי שהדואר שלו כבר מפוצץ...

זה די בעייתי מבחינת השבת וזה באמת מצב גרוע אבל אם הוא רוצה לחזור יותר מאוחר הוא צריך לשלם על זה...

זה די לא בסדר שהארגון של המשלחת לא מתחשב בו ובשאר הדתיים בקטע הזה. את בטח הפכת למומחית לענייני דת, אה? יש לי רעיון: את בטח יודעת את הסיסמה שלו של האי מייל אז אפשר פשוט להיכנס לאי-מייל שלו ולהדפיס לו הכל ואז לתת לו לקרוא... :) אבל האמת היא שלא נראה לי ששלחו לו הרבה אי-מיילים כי החבר'ה פה יודעים שהוא לא בודק אי-מיילים והוא גם לא נתן לאנשים את הכתובת שלו... בכל מקרה אני עכשיו יותר בקטע של לשכנע אותו לקנות פלאפון - כי זה יותר קריטי עכשיו כשהוא חוזר... וחוץ מזה הוא יוכל לקבל מהשבט החזרים על שיחות... אבל אני אנסה לגרום לו לבדוק אי-מייל פעם בכמה זמן, כי אני יודעת שאותי זה עיצבן שלא יכולתי לתקשר איתו...

כי מותר להחליף מועד רק פעם אחת...

דווקא כן כתבו לו.. אני מדברת שם עם אנשים וכל אחד אומר לי "כן, שלחתי לו אימייל והוא לא עונה.." אנחנו עוד נחנך אותו... מרכז צעיר בלי פלאפון.. הוא ישגע את כולם.. :)

אבל אולי אפשר להתחשב קצת בדתיים... יכול להיות שהוא היה צריך לארגן את זה עוד לפני הקיץ...

בקשר לאי-מיילים - לא חשבתי על זה שהחבר'ה מהמשלחת גם רוצים לשמור איתו על קשר. בכל מקרה, אני מה זה שמחה שיש מישהי ששותפה לדעתי שצריך לחנך אותו... אני בטוחה שאם נשתף פעולה אנחנו נצליח... :) כי באמת אי אפשר לתפוס אותו בלי פלאפון, בלי אי-מייל ואפילו בבית הם בקושי עונים לטלפון (את בטח גם שמת לב לזה...) את לא באה לנתב"ג ביום ראשון, נכון?

דווקא ממש רציתי...

נורא רציתי לבוא.. כמעט כל המשלחת תהיה שם (גם הגל ה-1 בא לראות אותם..), וחוץ מזה שיוני גם חוזר... אבל יש סמינר פתיחת שנה, ואנחנו לא יכולים להרשות לאנשים לעזוב באמצע... כי זה יהרוס את הסמינר.. תמסרי לאבנר את אהבתי...

אני אמסור לו את אהבתך

אחרי הכל, את עזרת לי המון עם האי-מיילים... אז אני מבטיחה למסור לו את אהבתך. אני מה זה שמחה שהוא חוזר!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר