לכל חניכי משלחת דעת 2005

היי אז אחרי הרבה זמן שלא התראינו(כלומר אני ואתם) הגיע הזמן למפגש סיכום רשמי. אחרי הקיץ שבו הייתם עמוסי מטלות, חוויות טיולים ומחנות קיץ, הנה נפתחה לה השנה ואני מקווה שכולכם התחלתם אותה ברגל ימין, במשך הקיץ יצא לי לדבר אתכם, עם המדריכים האמריקאים ועם אנשי דעת ורציתי לומר לכם שכוווולם מאד מאוד נהנו בקיץ האחרון מהמפגש אתכם, וכמו שאמרתי לכם , גם אני. אז תכ'לס, המפגש הקרוב יהיה ביום ראשון ה18/9/2005, כרגע מתוכנן לבית פיליפס שעה 16:00. אני יודע שיש אנשים שזה בטח לא הכי נח להם אבל תעשו כל מאמץ להגיע, יכול להיות שנעביר את זה לחדרה להנהגת שרון צפון. מה בתוכנית? מפגש התלהבות מהתמונות הנפלאות שצילמתם פעולה בנושא המשלחת (המשך לסמינר האחרון של ההכנה) פיזור בסביבות 19:00. מכיוון שיש לנו רק 3 שעות אז בבקשה תגיעו ממש ממש בזמן אנא אשרו השתתפותכם ב SMS ל 052-2252933 (ותכתבו מי שלח) או במייל לoren_rosenfeld@hotmail.com אני רק רוצה להזכיר למי שהבטיח לשלוח כתבה לאתר של הצופים שזה זמן טוב מאד לשבת ולכתוב, לפני שמתחילים מבחנים ו/או שעובר יותר מידי זמן מהקיץ.כדי שכולם ידעו מה זה משלחת DAAT. אם אתם רוצים לשלוח אלי את הכתבות כדי שאני ארכז אותן ואשלח אותן לאתר אני מחכה בשמחה. אני אאסוף כתבות עד יום שלישי הבא ואז אשלח אותם לאתר התנועה. אם אתם רוצים לצרף תמונה לכתבה זה יותר מרצוי. תודה שלכם אורן נ.ב כמובן ד"ש לכל בוגרי משלחת דעת/מז"א לדורותיהם

אורן,

מותר גם לי לבוא??

ד"ש בחזרה, מבוגר דעת 2004...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר