משלחת- עזרה בבקשה...

אוקיי אז למי מכם שיודע (ולמי שלא..) אני רשג"דית ו'.. ובהנחה שאני לא היחידה כאן, אני בתכנונים מטורפים לישיבת פרידה שלי מהצוות.. ופההההה עולה הבעיה: מה אני עושה איתם?! אז תראו, רעיון כללי (אבל מאוד כללי) יש לי: ביקשתי מכל אחד שיכתוב לי על פתק משאלה אחת ויחידה שהוא היה רוצה להגשים עם הצוות (כמובן שזה חייב להיות משהו אפשרי שלא כולל נסיעה לאף מקום כי זה מסובך..) וזו מסגרת כללית.. אבל מה מסביב?! יש לי אוסף של רעיונות (כמו למשל הכדור פרוח שהפרחנו בסמינר השני אם אני לא טועה..) ועוד דברים מדליקים, שבאים ליצור אוויר הוכאלה.. אבל השאלה היא אם יש לכם הצעות למתודות נוספות,דברים שהשפיעו עליכם שנה שעברה בישב"צ פרידה שלכם וכו'... וואי זה יצא ארוך! אני מזיינת ת'שכל אני יודעת.. (וסתכלו על השעה!! דרך אגב יש לי יומולדת היום חחח- אני לא נרדמת!!) קיצווווור- אשמח מאוד לקבל הרבה תגובות והצעות: מה שבא ברוך הבא!! נתראה ב-24 חבריה! אוהבת, יעל רימון(אבן :P ).

יעלי!!!

דבר ראשון המוני המונים של מזל טוב!!! מתה עלייך בובית! דבר שני, במקרה.. אני יושבת עכשיו בדיוק ומחכה לצוות שלי שיגיע לישב"צ פרידה! אז מה שאני עשיתי זה מן חפש את המטמון בעקבות השנה האחרונה.... כל התחנות קשורות למקומות שעשינו בהם דברים של הצוות ושל הגדוד... עכשיו בכל תחנה הם מוצאים חלקים של פאזל שמאחורי כל חלק כתובות שאלות לכל אחד מהם... כל תחנה היא בנושא אחר: הקבוצה, הגדוד, הצוות, טיולים, פעולות וכו'.... וככה הם בעצם ממשבים את כל השנה במשך המסלול.... התחנה האחרונה היא הבית שלי שכאן גם עשיתי את הישב"צ פתיחה ואז הם מרכיבים את הפאזל שיוצא בסוף לו"ז של עד סוף שנה בענק.... חוץ מזה, בישב"צ הראשון עשיתי להם ארוחה ממש מוקעת עם עוגת שוקולד חמה לקינוח והם ביקשו שזה יהיה גם בישב"צ האחרון..אז עשיתי להם... וזה מן סגירת מעגל כיפית כזאת :) וגם בעזרת העוגה ממשבים עוד את השנה וכל זה.. עם ציפויים מגניבים שכאלה... בסוף תחלקי להם משו שאת הכנת להם... במחנ"ק הם יקבלו חולצות ומכתבים אישיים שאני אבקש ממישהו לתת להם.... זהו :) מקווה שעזרתי לך! שיהיה בהצלחה...! נשיקות!

יעל היי מה קורה???? יש לי משו בשבילך.........

משו שאני והצוות שלי עשינו והיה ממש נחמד- הרשגדית שלי לקחה אותנו לת"א והיה לנו שיעור יוגה.. זה היה ממש נחמד ואחכ סתם הלכנו לאכול במסעדה וזה ממש אחלה בילוי אבל אם את רוצה משו עם משמעות מה שאני תיכננתי לעשות זה לנסוע איתם לים ויש מתודה מגניבה כזאת שרושמים את הציפיות חששות משאלות או משהו ושמים בתוך בקבוק וזורקים למים, או ללכת לפארק הירקון ולשוט שם זה ממש נחמד... מקווה שעזרתי בהצלחה!!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר