שאלה קטנה לכולם....

למי יש כבר אלבום משלחת מוכן?!!?! אין לי זמן בגרוש לשבת עליו...אמא!!

צור יקירי

מממש אבל ממש לא עשיתי בקושי עמוד אחדדדדדדדד... חיי אבודים נראה לי, אולי נעשה במטוס פינת יצירה...

מר גורלי והעולם אכזר

שותף לפיגור. באלבומים. מחר המדריכים באים אלי :) חחח אמא שתפה את הבית המצחיקה הזו

חחחחחחחח

חחחחחחחחח צחוקים!!!

*שטפה.

נו החג של הסוציאלסטים בילבל אותי.

חחחחחחחח

חחחחחחחחח צחוקים!!!

חחח

המדריכים באים אליי ביום רביעי... אני אברח מביצפר ואתחבא בסלון... אני חייב לשמוע מה הולך שם! סתם.. מי שבקראוון משקיע בלימודים כל הזמן...חחח

שאלה קטנה לכולם....

למי יש כבר אלבום משלחת מוכן?!!?! אין לי זמן בגרוש לשבת עליו...אמא!!

קרוואן 2005 זכרו מה אני אומר לכם...

שנה באה הדבר הראשון שתגידו לקרוואן 2006 (איזה מוזר....) זה שלא ידחו את האלבום משלחת לרגע האחרון. אתם יודעים למה? כי זה מה שאנחנו אמרנו לכם וכמובן לא הקשבתם... פינת יצירה במטוס אמנם נשמע מצחיק...אבל הולך להיות לכם ככ הרבה לעשות במיוחד ב3 ימים הראשונים בTY שהדבר האחרון שתרצו להתעסק בו זה אלבום משלחת...הפסקות? לא יהיה...זמן לישון? לא יהיה...בטח שלא להכין אלבום! תסיימו עם זה!!!פשוט תפסו תמונות תכניסו אותם לדף תכתבו כמה דברים ותסיימו עם זה כי זה מאוס להיתקע עם זה...אם אתם רוצים תתקשרו לכל אחד מקרוואן או משלחת 2004 ואנשים יעזרו לכם...בטוח לכל אחד מכם יש מישהו שהוא מכיר מקרוואן 2004- ישמחו לעזור לכם...לפחות יתנו לכם את האלבום שלהם וזה גם יעזור. תסיימו עם זה לא להתעצל! אם צריכים עזרה- 108912815...

חחח

המדריכים באים אליי ביום רביעי... אני אברח מביצפר ואתחבא בסלון... אני חייב לשמוע מה הולך שם! סתם.. מי שבקראוון משקיע בלימודים כל הזמן...חחח

חחח ברור!!

גאון!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר