כוווללםם!!!

כוווללםם!!!

טוב, אז דבר ראשון- משלחת 2004, יקיריי- אני יודעת שלא הרבה מאיתנו נכנסים לפורום כבר (למרות שנשבענו שזה לא יקרה...), אבל רק רציתי להביע את אהבתי האין-סופית לכל מי שכן נכנס! אוהבת אתכם המון!!! דבר שני- משלחת 2005- ככה- רק רציתי להגיד לכם, שכדאי לכם לנצל כל רגע מהחודש וקצת שנשארו לרובכם בארץ. העזיבה תהיה קשה, אבל אתם תראו שמהר מאוד הקיץ יגמר, ותרצו להשאר עוד 3 חודשים, כי עבר לכם מהר מדי. בקיצור, קצת הסתבכתי עם עצמי, אבל מה שאני מנסה להגיד זה שבאמת תנצלו כל רגע בחו"ל, כי זו הזדמנות של פעם בחיים! באמת!!! אם יש לכם שאלות, בעיות, או אפילו סתם בדיחות שבא לכם לספר- אתם מוזמנים... אה- ולשתי המשלחיסטיות שטסות לממפיס (כן, כן, אני יודעת שלכולם אומרים את זה, אבל אני ונעה היחידות שבאמת מתכוונות: אני הכי מקנאה בכן ביקום! יש לכן את המחנה הכי מדהים שקיים! באמת!!!) - ממש סליחה שלא הייתי בחפיפה- היו לי 2 מתכונות- בדיוק בימי שישי!!! סליחה ממש, אבל אני יותר מאשמח לענות לכן על שאלות, ולספר לכן על ארט וולף! תתקשרו- 0523350561 ניצן

חחחחחח סבא וולף

איש חמוד..אני ועידן התארחנו אצלו...(: הוא פנאט קרוואן ברמות...(:

ממפיס עולה!!

ניצן- סופסוף אני "שומעת" את קולך! אני אחת מהשתיים שטסות לממפיס- ייאי! סתם אמרתי שלא בא לי לייבש אותך ולא להגיב להודעה שלך, אבל בתכלס נהיה בקשר בימים הקרובים כדי להיפגש ארבעתנו יחד,לחלוק חוויות ולפרק על "סבא" וולף ואישתו היקרה ברט (שכבר הספקתי להכיר די טוב!!). נהיה בקשר,יעל :).

חחחחחח סבא וולף

איש חמוד..אני ועידן התארחנו אצלו...(: הוא פנאט קרוואן ברמות...(:

אה סליחה!!!

את לא תדברי עליי בזמן שאני לא פה... סבא וולף אכן מלחיץ...אבל יש להם בנזונה של אוכל...

חחחחחחח בנזונה של אוכל?

בהנחה שזה בסדר להכין אוכל ל-2 אנשים כשמאחרים שישה!!! אתה לא זוכר איך רעבנו?

מאחרים=מארחים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר