הודעה חשובה לקרוואן!

הסמינר הקרוב שאחרי פסח התבטל בגלל אירוע משפחתי של כוכבי...... ג'אסט קידינג! אנחנו הולכים לקרוע תתחת גם אחרי פסח... סי יו אפטר דה שואו, אביבה. (ג'אסט קידינג, מיי ניים איז אמיר....)

אללה קרוואן!

חזרנו להשתלט על הפורום!!! היה פה שקט שמונה ימים אבל חזרנו ובגדול! הנה חוזרות הבדיחות האישיות וההודעות המטומטמות של הכנופייה!! תודו שהיה משעמם פה בלעדינו..

חחחחח

יואו אתם כל כך מצחיקים אותי עם הג'סט קידינג הזה!!! כל היום אני אומרת את זה, וגם לימדתי את חברות שלי. חחחחחח צריך להמציא עוד קטעים, אתם יודעים על מה.. וגם אני קיבלתי הרעלה מכוכבי.. או, אנד מיי ניים איז שני ביי דה וואי.... סי יו אין 5 דייז

הודעה חשובה לקרוואן!

הסמינר הקרוב שאחרי פסח התבטל בגלל אירוע משפחתי של כוכבי...... ג'אסט קידינג! אנחנו הולכים לקרוע תתחת גם אחרי פסח... סי יו אפטר דה שואו, אביבה. (ג'אסט קידינג, מיי ניים איז אמיר....)

אאמייר..,..גמרת אותי מצחוק..!!!

אויי מי גגוד..פשוט אני לא יכולה ..להפפסיק לצחווק! ?.. ..עעללאק...אביבה - ראיתי את זה רק אחרי פעמיים שכתבתי את זה..!!! ....תיזהר שאני לא אעשה עלייך פרצופים מוזרים ולא תבין שאני בעצם מחכה אותך !!! ואני אתעטש ( חחח...די זה לא יפפה..) ..ושאני אכתוב לך הודעות בפלאפון כמו :" בוא נלך " ...טוב שכמעט נקרעתי ..!!

חחחחח

יואו אתם כל כך מצחיקים אותי עם הג'סט קידינג הזה!!! כל היום אני אומרת את זה, וגם לימדתי את חברות שלי. חחחחחח צריך להמציא עוד קטעים, אתם יודעים על מה.. וגם אני קיבלתי הרעלה מכוכבי.. או, אנד מיי ניים איז שני ביי דה וואי.... סי יו אין 5 דייז

אמיררררררר

חייבים להתחיל לעבוד על יו נו וואט! ועכשיו אני רוצה להקדיש לך שיר: טהטהטהטהטהטהטה טהטהטהטהטה טהטהטהטהטה זהו הרקדן (.......) האוטומטי (:
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר