סטיקרים של אני אוהב את ידראל וכל הכבוד לצה"ל

מישהו כתב כאן לפני איזה חודש מי החברה שמוציאה אותם. אז... מישהו זוכר?

התקשרתי אליהם אתמול....ונגמרו להם כל הסטיקרים...

כן, הם חרא מקום! היו ממש מגעילים אליי :(

אומנות הערכה האישית

צריך לעשות סמינר על זה.. כמה טיפים: 1) לכו לדוכנים של מפעל הפיס על חאקי ותחייכו יפה יפה לדודות הזקנות ותבקשו מהם סטיקרים כי אתם נוסעים לדבר עם יהודים מתבוללים כדי שיעלו לארץ ויתרמו כסף למען המדינה. (לי זה עבד) 2) אם אתם יכולים ללכת לאנשהו,תלכו! עדיף מלהתקשר.. (אף אחד לא אומר לא לילדים תמימים עם חאקי) 3) תשלחו פקסים עם הפרטים שלכם ליצירת קשר. זה גורם לכם להראות רציניים,והם יזכרו את זה יותר מאשר שיחת טלפון. 4) אם כל אלה לא עבדו,תבקשו מאבא שיתקשר. הוא כבר ידע מה להגיד להם..

זה עובד גם בלי חאקי... ובגדול :)

הייתי היום באבן-גבירול והיה שם דוכן של הפיס אז ביקשתי מהזקנה שהייתה שם פוסטרים והיא אמרה לי ללכת לארלוזרוב 111 וששם יתנו לי הרבה דברים... אין לכם מושג כמה!!! התחנת אוטובוס הייתה מעבר לרחוב ולא הצלחתי לסחוב את כל הפוסטרים עד לשם...יש שם איזה 30 ק"ג... פשוט הביאו לי 3 חבילות מסחריות... בסוף אמא של חבר שלי הייתה באיזור והקפיצה אותי עם זה ;) ויש לי עוד כמה טיפים לכולם... מצאתי על המקרר שלי בערך 70987 מגנטים מוזרים שאף אחד לא צריך (חוץ מאמריקאים קטנים עם הפרעות נפשיות כמובן) ועוד משהו שמצאתי זה כל מיני בולים ישנים שאפשר להביא וזה ממש מגניב. הבאתי גם קופסא ריקה של סינגלס, לוח שנה של אל-על ומלא פוסטרים של בומבמלה שמצאתי בשבט, בקיצור, נראה לי שבניגוד לכל הציפיות אני די מסודר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר