פתרון איכותי לעליית תרבות השתייה בישראל

אתם תזכרו את היום שבו פעם ראשונה תנסו את ואן גוך. אפילו הידען המזוקק ביותר של משקאות האלכוהוליים יהיה מופתע מהאיכות והטעם של הוודקה ואן גוך.

נכון להיום , ואן גוך היא הוודקה היחידה בעולם, שבמבחר שלה קיימים מעל 20 טעמים שונים. זה נותן לנו אפשרות לבחור לעצמינו את הטעם המתאים ביותר וליהנות ממנו.

כמו שאמרתי, המטרה של הבלוג זה לא רק לספר לכם על הקוקטיילים מיוחדים והיסטוריה שלהם, המטרה העיקרית זה לעלות את רף תרבות הבילוי והשתייה בישראל.

עקב הרפורמה בשוק האלכוהול, החליטה חברת ארודן, יבואנית מותגי אלכוהול פרמיום וסופר פרמיום על הפחתת המחיר של מוצר הדגל "וודקה ואן גוך" באופן משמעותי ובכך תהפוך את המשקה הנחשב למוביל בקטגוריית הסופר פרמיום לנגיש יותר לקהל הצרכנים.

נשאלת השאלה: למה חברה מצליחה, שעם הזמן המכירות של ואן גוך רק הולכים ועולים, מורידה מחירים באופן משמעותי? והתשובה הכי הגיונית שבאה לי לראש, זה שהחברה דואגת גם לתרבות השתייה כאן בארץ, שלמרות המכירות הגבוהות מתפשרת ונותנת אפשרות לצרכן לשתות אלכוהול איכותי יותר.

לכן, החלטתי לפרט לכם, לקוראי הבלוג על כל הטעמים של וודקה ואן גוך הנמכרים בישראל. אני בטוח שכל אחד ממכם ימצא לעצמו את הטעם המתאים, ואם לא, אני כאן בשבילכם תמיד.

"אנחנו – מה שאנחנו שותים. בן אדם ששותה וודקה לא איכותית, לא מסוגל לעשות משהו יוצא דופן ויוצא מן הכלל", כמו עשה זאת וינסנט ואן גוך, אחד הציירים המפורסמים בכל הזמנים.

את התמונות הקודרות שלו ועתירות אור ניתן להשוות עם הטעם הרך וגוף המלא של וודקה הנקראת על שמו של האמן – ואן גוך.

מאז הושקה בארץ, וודקה ואן גוך מהווה את אחד מותגי המשקאות הנמכרים ביותר בגזרת המשקאות האלכוהוליים בישראל. הוודקה מיוצרת מחומרים טבעיים וללא שימוש בתמציות או חומרי צבע. ואן גוך נחשבת לוודקה באיכות גבוהה אשר זכתה במספר מבחני טעימה בינלאומיים. הבקבוקים מעוצבים כולם כיצירות אמנות של וינסנט ואן גוך ונחשבים פריט אספנים מבוקש. הוודקה עשויה משלושה מקורות חיטה בינלאומיים שנבחרו בקפידה: צרפת, גרמניה והולנד. 

*למפרט המלא של הטעמים הנמכרים בארץ מוזמנים להיכנס לקישור

שתו באחריות

בלוג תרבות הבילוי של פליקס פיכמן

לעוד הרבה פוסטים מעניינים ודברים שלא הכרתם כנסו lamariposa.co.il

ברמן לאירועים, סדנאות אלכוהול

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל - מתכונים - בישולים