מסכן ממש רחמנות אני ממש הייתי רוצה לעזור לצלם..........................................................................

חייה מגעילה הנחש,כל הכבוד לצלם שהתערב,לפעמים גם לטבע צריך להתערב.

מאוהבת חיות וטבע. (חוץ מנחשים)emo_100.png

לצב 5 אצבעות כמו לאדם, וראש של נחש. אבל האנקונדה לא היה מצליח לשבור את השריון של הצב אבל כן היה מצליח להטביעו.

טוב שנחלץ לעזרתו.

זה לא נכון

אין נחש שיכול לפתח שיריון של צב

זה לא נכון

אין נחש שיכול לפתח שיריון של צב

מעניין

דניאל

אז מה רואים פה?תמונות? טבע זה יותר מעניין על סרט

כל הכבוד לצלם. גבר גבר!

לא כמו שאר הצלמים שמצלמים טריפה ולא נחלצים לטובת החיה המיסכנה- העיקר שייצא גימיק טוב של צילום...

תלמד עברית דבר ראשון, כותבים טבע ולא טבה יא טבע

נכון אסור להתערב ,לטבע יש חוקים משלו מה שנכון נכון

הצלם ז'אן מישל לבאט הצרפתי, ביקר בוונצואלה ונתקל בקרב יוצא דופן שנמשך כמה דקות .
האנקונדה, שאחז בצב במים וניסה לחנוק אותו למוות , נאלץ להשקיע מאמצים רבים להתגבר על השיריון
 אחרי כמה דקות,  וכמה צילומים מדהימים, ז'אן מישל עשה משהו שצלמים רבים נמנעים ממנו, שמט את המצלמה מידו ונחלץ לעזרת הצב.emo_100.png

האם זה היה נכון להתערב ככה במעשי הטבע??
האמת? הייתי עושה אותו הדבר.... emo_01.png

אם הנחש לא הרג את הצב ...............אל דאגה האדם מחכה באיזו חושה ויכין מהצב מרק ..................emo_25.png

הצלם ז'אן מישל לבאט הצרפתי, ביקר בוונצואלה ונתקל בקרב יוצא דופן שנמשך כמה דקות .
האנקונדה, שאחז בצב במים וניסה לחנוק אותו למוות , נאלץ להשקיע מאמצים רבים להתגבר על השיריון
 אחרי כמה דקות,  וכמה צילומים מדהימים, ז'אן מישל עשה משהו שצלמים רבים נמנעים ממנו, שמט את המצלמה מידו ונחלץ לעזרת הצב.emo_100.png

האם זה היה נכון להתערב ככה במעשי הטבע??
האמת? הייתי עושה אותו הדבר.... emo_01.png

ברורררררררררר

תלמד עברית דבר ראשון, כותבים טבע ולא טבה יא טבע

נכון כותבים טבע , אבל "יא טבע" כותבים ב ד' דבע ,

שהוא צבוע בערבית.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אימוץ בעלי חיים