אולי מישהו יכול לעזור לי ?.. מה מדליק בנים בני 14.. ??... אני בת 16 .. רציני!!!

היי שוב לכולם... פרסמתי את המודעה הזאת גם ב"אהבה" ואף אחד לא ממש טרח לענות לי :( אני דלוקה על ילד בן 14 ואנחנו ידידים.. אבל אני רוצה יותר.. איך "לרמוז לו"... יותר נכון איך להתחיל איתו... אנחנו מכירים כבר מהון זמן הוא מכיר אותי ממש טוב.. מה לעשות .?? איך להדליק אותו ??. כולי ילד בן 14.. אבל כנראה שאהבה עיוורת.. HELP!!! רעיונות והצעות יתקבלו בברכה

לפי דעתי...

בנים בני 14 לא שונים בהרבה מבנים בני 15 או 16, חוץ מהגיל ויכול להיות שהם פחות בוגרים (לא כ"כ מחויבים לקשר ואולי עדיין יש בהם שאריות ילדות, כמו קפריזות וכו') אבל בתכל'ס אני לא חושב שקשר בין בן 14 לבת 16 שונה כ"כ מקשרים אחרים, ואם התמזל מזלך והבחור יותר מבוגר נפשית מגילו אז ממש לא תשימי לב להבדל -אבל- יכול להיות שתרגישי איתו לא הכי שווה, ז"א את תרגישי שהוא לא מספיק בוגר במקרים מסוימים ואז זה כבר בעיה חדשה... ולמרות זאת אני לא חושב שאת צריכה לפחד לנסות לפתח איתו קשר..

מה מדליק בני 14?

לדעתי בגדול אותם דברים שמדליקים ילדים בני 16. אם את שואלת מה מדליק בני 16 אז זה כבר כל אחד וטיבו....... לדעתי את צריכה לדבר איתו להכיר אותו טוב יותר וכך לדעת להכיר תחומי הענין שלו וכד. את יכולה לשאול אם בא לו להצטרף אליך לסרט שאת הולכת אליו וכד........

כן... אבל מה בדיוק אני אמורה להגיד לו? ... ילד!! אני רוצה אותך?... איך לרמוז לו??.

היי שוב.. תודה על העצה.. אבל אולי אתם יכולים לפרט כי אני לא יכולה להבוא אליו ולהגיד לו "אני רוצה אותך".. איך אני ירמוז לו... איך להתחיל איתו? אני מפחדת להבריח אותו.. ואני מכירה אותו טוב מאד.. אנחנו ידידים וזה מה שמפריע לי כי אם אני יפשל יהיה אחר כך מאד לא נעים לחזור להיות ידידים כמו קודם..

זה נורא אינדודואלי.

לכן קשה לי לתת לך מעיין מתכון של נוהג. את אומרת שאת מיודדת איתו עם כך יש לך מוסג לגבי הדברים שהוא אוהב ומענינים אותו לדעתי הכיוון שיש ללכת עליו הוא לעשות איתו יותר ויותר דברים שמענינים אותו ואותך (למשל ללכת לסרט ששינכם רוצים לראות או לשחק ביחד באיזשהו משחק ששניבם אוהבים או לצפות יחדיו תוכנית טלויזיה אהובה או ללכת לשבת לאכול איפשוהו שהתקציב שלכם מאפשר לכם ללכת לטייל על חוף הים בערב עם יש לכם באזור וכד... ורצוי כשזה רק שניכם ואת מוזמנת ליצור אוירה אינטימית) וכך בהדרגה יתפתח הקשר בינכם . למשל אם יש סרט חדש שאת שמעת עליו ו"במקרה" תדברו עליו ותראי ששניכם מתענינים בו את יכולה להגיד כמה שאת רוצה לראות את הסרט .(רמז די עבה) ואם לא עבד אז לשאול אם בא לו ללכת לסרט הזה גם. אני חושב שהגישה הישירה והדי תקיפה של אני רוצה אותך עשויה להלחיץ ולהסיג את התוצאה ההפוכה כשמדובר בבן 14. מכל מקרה ככל שתבלו יותר יחדיו (הערה חשובה לא לחנוק אותו יותר מידי אבל) הקשר בינכם יתהדק ואז אם תיהיה אוירה מתאימה תנשקי אותו (אם לא יראה חוסר ענין בכך) נניח בשפה ואז כבר באופן טבעי תהפכו לחברים אם הוא ספציפית בשל בגילו לחברות. מקווה שעזרתי יותר הפעם.

תודה..

רונן.. אני בהחלט אנסה אך אני פשוט מפחדת להבהיל אותו.. והקטע שאנחנו מכירים זה בידיוק הבעיה .. אנחנו ידידים.. (וזה הופך את זה להרבה יותר קשה).. אני מפחדת לנשק אותו.. שלא יסתובב לי לכיוון השני או יזיז ת'ראש משהו כזה.. בכול אופן אני אנסה ללכת לפי הדרך שהצעת לי .. תודה רבה .. מרי

אולי מישהו יכול לעזור לי ?.. מה מדליק בנים בני 14.. ??... אני בת 16 .. רציני!!!

היי שוב לכולם... פרסמתי את המודעה הזאת גם ב"אהבה" ואף אחד לא ממש טרח לענות לי :( אני דלוקה על ילד בן 14 ואנחנו ידידים.. אבל אני רוצה יותר.. איך "לרמוז לו"... יותר נכון איך להתחיל איתו... אנחנו מכירים כבר מהון זמן הוא מכיר אותי ממש טוב.. מה לעשות .?? איך להדליק אותו ??. כולי ילד בן 14.. אבל כנראה שאהבה עיוורת.. HELP!!! רעיונות והצעות יתקבלו בברכה

אין לי שמץ אבל..

תחשבי איך היית רוצה שייפנו אלייך ומה מדליק אותך.. רק ההתחלות קשות, אח"כ הכל זורם :)

רוצים להכיר בחורות יפות מכל רחבי הארץ? מחפשים זוגיות ואהבה? כנסו לאתר שלנו http://www.dateandloveonphone.com/

(1) היי אני נטלי אני מחפשת גבר חמוד וחתיך, אני אוהבת נשיקות ומתנות, וחיבוקים, מחכה לך 1901-729-210 שלוחה 1, נטלי

(2) היוש אני ליאל בלונדינית קצת מופרעת, אוהבת לבלות ברמה קיצונית, אז אם אתה אוהב את החיים אני אשמח להכיר אותך 1901-729-210 שלוחה 2, ליאל

(3) היי אני יסמין אני אוהבת לשיר ולרקוד ולצאת לבלות, אני חולה על בילויים וכיף ואני מחפשת גבר שירקוד איתי... 1901-729-210 שלוחה 3, יסמין

(4) אם אתה רוצה להכיר בחורה יפה ומעניינית, אתה מוזמן להתקשר לסיוון שחומה ויפיפייה ישראלית צברית 1901-729-210 שלוחה 4, סיוון

(5) מיטל מחפשת זוגיות, היא מוכנה להתפשר ומאוד קלה להשגה ולשכנוע, היא פתוחה לשיחה ואפשר לדבר איתה על הכל 1901-729-210 שלוחה 5, מיטל

(6) היי אני ספיר, סטודנטית בלונדינית עם גוף חטוב, אני מחפשת גבר נחמד שאוהב לבלות ולצאת ולטייל ובעיקר להנות..... 1901-729-210 שלוחה 6, ספיר

(7) שרית היא כמו אמא, בחורה יפה ודואגת שתטפל בך מהלב ותיתן לך אהבה וחום בדיוק כמו אמא, היא תשמח להכיר 1901-729-210 שלוחה 7, שרית

(8) ויקה בלונדינית רוסיה ויפה עם עיניים כחולות, פצצה אמיתית, רוצה להכיר גבר ישראלי שאוהב להנות ויעזור לה קצת בעברית 1901-729-210 שלוחה 8, ויקה

(9) היוש שמי מרינה, אני עולה חדשה, עליתי לארץ לפני שנתיים, אני בחורה מאוד יפה ואינטלגנטית מחפשת את האחד שלי..... 1901-729-210 שלוחה 9, מרינה

(10) היי מאמי אני לירז, אני בלונדינית שופעת, אני רוצה להכיר גבר איכותי לקשר רציני, מוכנה גם לקשר דיסקרטי 1901-729-210 שלוחה 10, לירז

(11) היי אני שירין ואני אוהבת הרפתקאות, מחפשת גבר שרמנטי חתיך וגברי שיודע לתת אהבה לאשה תתקשר אלי אני מחכה 1901-729-210 שלוחה 11, שירין

(12) היי אני סלין אני חצי אמריקאית, וחצי ישראלית, אני אוהבת ספורט ואני מתאמנת, ואני מחפשת גבר ישראלי נחמד שיודע לפנק 1901-729-210 שלוחה 12, סלין

(13) היי אני מעיין, אני חולה על חוף הים, אני מחפשת גבר שיסע איתי הרבה לים ונראה ביחד את השקיעה 1901-729-210 שלוחה 13, מעיין

(14) אתה אוהב אמריקאיות חמודות ומתוקות? תכיר את סופיה! אמריקאית חמודה ומתוקה שתעביר לך את הזמן בכיף, היא גם יודעת עברית 1901-729-210 שלוחה 14, סופיה

(15) היי אני אשלי, אני גרה בישראל 6 שנים, אני בלונדינית גבוהה, ואני מאוד אוהבת גברים ישראלים, תתקשר אלי ונכיר מאמי 1901-729-210 שלוחה 15, אשלי

היי מאמי,

אנחנו עושות שיחות חמות בוואטסאפ,

אנחנו אוהבות לדבר עם גברים ולשלוח תמונות וסירטונים שלנו.

רוצה לעשות איתנו שיחה ? מחכות לך.

055-9176619 יעל

050-7534732 בר

055-2664759 דנה

055-9310377 ספיר

דרושים ודרושות נציגים ונציגות שירות טלפוני לעבודה מהבית, בלענות לשיחות טלפון נכנסות בתחום ההכרויות, מתאים לאנשים ונשים שאוהבים לדבר על תחום הדייטינג, העבודה היא בזמן החופשי, והיא מתאימה לאנשים שאוהבים לדבר, שכר גבוה מאוד! 120-175 שקל לשעה! לפרטים נוספים נא לשלוח אימייל ל- phonecallsonline@gmail.com

עבודות מהבית שלחו וואצפ 058-7338281 אלעד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ראשונה
בחר
בחר