למה בנות מעדיפות אותם גדולים ?......

הכוונה לבחורים כמובן .. ;-) אני מניחה שאפשר למצוא בנים בוגרים באותו הגיל.. לא ? כתבה בנושא בלינק..

כמובן שכמשתמש נטסקייפ אני שוב לא רואה לינק, אבל אני אענה בכל-זאת

מכיוון שאני לא בת (למזלי), הדברים הבאים הם השערות בלבד. למה בנות מעדיפות אותם מבוגרים יותר? כי בנים באותו גיל כמו של הבנות (במיוחד בגילאים צעירים) הם לא בוגרים במיוחד. זה לא תענוג גדול לצאת עם ילד בן 18 שאוהב לזרוק שקיות מים מהחלון של הקומה השלישית כשאת רוצה לשבת ולדבר. נכון, יש בנים בוגרים באותה שכבת גיל אבל יש פחות. עובדה, יש זוגות בני אותו גיל שהכירו בבי"ס באותה שכבה (או אפילו כיתה). יש כאלה שאפילו מצאו את האדם המתאים להם (הורים של אחד החברים שלי היו החברים הראשונים אחד של השני והם הכירו בכיתה ח', לפי מיטב זכרוני). חבל שיש כאלה שאפילו לא מסתכלות לכיוון של אותה שכבת גיל כי לפעמים באמת יש בנים בוגרים, לפחות כמו אותן בנות ולפעמים אפילו יותר. IDD

הלינק

http://www.yedtichon.co.il/PS_SubjectArt.asp?SubSec=10

תודה. קראתי ודעתי לא השתנתה. אגב, ליאן, מה דעתך בנושא?

האמת.. ממש אין לי מושג.

כנראה שזה כל בחורה לעצמה, אבל בהחלט מסתמך כי בנות מעדיפות את הגבר הבוגר יותר.. לי בגיל 17 היה חבר בן 23 וזה לא שהעדפתי מישהו בוגר, פשוט ככה יצא.. אולי בחורים בגיל צעיר יותר, מעבר לכך שהם ילדותיים, פשוט לא מספיק רציניים או לא מספיק יוזמים ? מה קורה איתם באמת ? עם מי הם יוצאים .. אם בכלל..?

אולי...

יכול להיות שזה באמת שלא יוזמים דברים כמו מישהו מבוגר יותר. בכל-זאת, יש יוצאי-דופן. לא כולם ילדותיים שזורקים שקיות מים (או גירים, קליפות תפוזם, כסאות) ולא כולם כאלה שלא יוזמים כלום. עם מי בכל-זאת יוצאים הבנים בגיל הזה? חלק יוצאים עם בנות בנות אותו גיל (מהכתה, מהשכבה או לא מבי"ס). חלק מהי"ב יוצאים עם י'-יות או י"א-יות. י"א יוצאים גם עם ט'-יות או י'-יות... לי, אישית, בנות צעירות יותר ממני לא ממש מושכות אותי. לי דווקא הן נראות הילדותיות לפעמים (ואני לא מאשים אותן חס-וחלילה). כמובן שזה רק בדר"כ ואולי רק אלה שהכרתי היו לא ממש בוגרות כמו שהייתי רוצה שיהיו. אני מעדיף מישהי באותו הגיל כמוני פחות או יותר (אבל אם יותר אז רק כמה חודשים, עם זה פחות אז יכול להיות שנה פחות). ייתכן שאולי עוד כמה שנים אפילו יותר צעירות יתאימו לי. IDD

למה בנות מעדיפות אותם גדולים ?......

הכוונה לבחורים כמובן .. ;-) אני מניחה שאפשר למצוא בנים בוגרים באותו הגיל.. לא ? כתבה בנושא בלינק..

זה דיי ברור...

לפחות בגיל ההתבגרות... אם להאמין למחקרים, עולמם הרגשי של הבנות מפותח ועמוק יותר משל הבנים,ולכן הן לא מסתדרות איתן,וההתנהגות שלהם לא מובנת בעינהן. לכן הן פונות לבנים גדולים יותר, כדי ליות עם מישהו שעולמו הרגשי מפותל בערך כמו שלהן...זהו.

כמובן שכמשתמש נטסקייפ אני שוב לא רואה לינק, אבל אני אענה בכל-זאת

מכיוון שאני לא בת (למזלי), הדברים הבאים הם השערות בלבד. למה בנות מעדיפות אותם מבוגרים יותר? כי בנים באותו גיל כמו של הבנות (במיוחד בגילאים צעירים) הם לא בוגרים במיוחד. זה לא תענוג גדול לצאת עם ילד בן 18 שאוהב לזרוק שקיות מים מהחלון של הקומה השלישית כשאת רוצה לשבת ולדבר. נכון, יש בנים בוגרים באותה שכבת גיל אבל יש פחות. עובדה, יש זוגות בני אותו גיל שהכירו בבי"ס באותה שכבה (או אפילו כיתה). יש כאלה שאפילו מצאו את האדם המתאים להם (הורים של אחד החברים שלי היו החברים הראשונים אחד של השני והם הכירו בכיתה ח', לפי מיטב זכרוני). חבל שיש כאלה שאפילו לא מסתכלות לכיוון של אותה שכבת גיל כי לפעמים באמת יש בנים בוגרים, לפחות כמו אותן בנות ולפעמים אפילו יותר. IDD

אני מציע לך להוריד את אופרה 6. טובה כמעט כמו אקספלורר מבחינת תאימות, הרבה יותר יציבה, מהירה וכו'....

ולא הרבה זמן ואופרה תהיה טובה יותר מאקספלורר :)

אני אנסה, ברגע שאני אעשה כמה גיבויים. תודה.

היי מאמי,

אנחנו עושות שיחות חמות בוואטסאפ, 

אנחנו אוהבות לדבר עם גברים ולשלוח תמונות וסרטונים שלנו.

רוצה לדבר איתנו? מחכות לך לשיחה באחד המספרים הבאים:

055-6619 יעל 

050-7534732 בר

055-2664759 דנה

055-9310377 ספיר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ראשונה
בחר
בחר