סיפור שקרה לי שאני פשוט חייב לספר לכם


עדי הייתה בת הדודה האהובה עליי מאז שהיא נולדה.
היא פשוט הייתה כזאת ילדה קטנטונת וחמודה! ביני לבינה יש 10 שנים.
בעוד ההורים שלי נשארו די מרוששים וגם אני בתור סטודנט לא יושב על יותר מדי כסף, להורים שלה לא חסר, ויש להם וילה פרטית עם בריכה ענקית.
בשנה-שנתיים האחרונות כל פעם שאני אצלם בבית או שהם אצלנו היא תמיד יושבת על הספה לידי, שמה עליי את הראש ולפעמים מניחה עליי יד.
בפעם האחרונה שהיינו אצלם, לפני שהלכנו היא רצתה לתת לי נשיקה בלחי, אבל היא ליקקה לעצמה את השפתיים לפני שהיא עשתה את זה כדי שתצא נשיקה רטובה.
לא יודע למה, אבל משום מה הזין שלי החליט להתחרמן מזה. ניסיתי לא לייחס לזה יותר מדי חשיבות, אבל שבוע אחרי זה דברים השתנו. היא שלחה לי בפייסבוק הודעה שההורים שלה בחו''ל וגם האחים לא בבית. ''הבריכה מחכה ומשעמם לי פה לבד'' היא אמרה.
טוב נו, מתאים לי לשבת בפנאן בבריכה שלהם עם המתוקה הזאת.
חצי שעה מאוחר יותר כבר התייצבתי אצלה, כמובן שמאוד לא במקרה לא היה לי בגד ים אז הייתי עם בוקסר צמוד.
עדי פתחה לי את הדלת ומיד קפצה עליי בחיבוק ונשיקה עדינה ליד האוזן שחירמנה אותי גם! ''חכה ליד הבריכה. אני כבר באה'' היא אמרה. הלכתי לשבת ליד הבריכה, הרגליים שלי כבר במים, ואז היא הגיעה. ''אתה מוכן?'' היא שאלה. ''למה?'' שאלתי. ''לזה''.
ואז היא הורידה את החלוק אותו לבשה ולנגד עיניי נגלה גוף... מה אפשר להגיד? שחום, פטיט קטנטן כזה, עם תחת בשרני ורגליים חלקות טבעי, והיא רק מחייכת וקורצת עם עינייה היפות.
מה יכלתי לעשות מעבר ללעמוד מולה בפה פעור? ''אהבת?'' היא שאלה.
הפה שלי עדיין פעור והיא מחייכת! ''שנייה אני באה'' היא אמרה ונכנסה שוב לבית. אחרי מספר שניות היא חזרה וצעקה בכאב ''איי איי!! תעזור לי!''. ''מה קרה?'' שאלתי אותה. ''נתפס לי השיער בסוגר של החזייה!'' היא יבבה. ''בואי לפה'' אמרתי. ואז קרה הדבר הכי מחרמן שבחורה עשתה לי אי פעם! היא נעמדה עם הגב אליי, הראש מורכן אחורה על הכתף שלי, יד ימין שלה מאחורי הגב, מלטפת לי את שרירי הבטן ולאט לאט יורדת לכיוון הזין. ביד אחת החזקתי לה את המותן, עלק כדי לכוון אותה שתעמוד בצורה נוחה, וביד השנייה החזקתי את הסוגר של החזייה.
היא התחילה לגנוח, כאילו מתוך כאב, בעוד היא מתחילה ללטף לי את הרגל עם כף הרגל שלה. היה קשה לי להתאפק כשהראש שלה מוטה אחורה על הכתף שלי ונתתי לה נשיקה בצוואר. עדי שיחררה ''אההההההה'' כזה מלא צמרמורת והיד שלה כבר משפשפת לי את הזין מעל התחתונים, והיא לא אומרת כלום, כאילו היא לא שמה לב שזה מה שהיא עושה.
לאט לאט שיחררתי את הסוגר של החזייה שלה, ואז היא הסתובבה, הורידה לגמרי את החזייה, חיבקה אותי חזק כשהפטמות שלה זקורות וצמודות אליי ואמרה לי ''תודה!! זה כל כך כאב! עכשיו בו למים''
פשוט ככה
כשהיא בלי חזייה!
נכנסנו למים שהיו די קרירים והיא התחילה ללטף את הגוף שלי כדי שיתרגל לקור. פתאום היא כרכה את ידיה מאחורי צווארי, נצמדה אליי ואמרה ''תמיד חלמתי על הרגע הזה''.
אני עומד המום ובאמת לא יודע מה להגיד, אבל לא זה לא משנה. היא לא מחכה. מיד הצמידה את השפתיים שלה לשלי ונתנה לי צרפתית ארוכה ואיטית, כשהלשון שלה חוקרת לי את הפה!
הזין שלי כבר עומד לקרוע את הבוקסר, וכמובן שהגוף הקטן שלה צמוד לשלי והיא מרגישה אותו. היא הורידה יד אחת מהצוואר שלי והעבירה אותה באיטיות לאורך כל הזין שלי, מסתכלת עליו מלמעלה ואומרת ''בוקר טוב גם לך!'' מיד ירדה עדי על ברכיה, הורידה לי את התחתונים בתנועה מהירה, תפסה לי את הביצים והתחילה למצוץ. אני עומד שם מסתכל עליה חצי בהלם, על הפנים היפות האלה, על השפתיים העדינות והמושלמות האלה שסופסוף עוטפות לי את הזין!
היא המשיכה ככה במשך כמה דקות, כשמדי פעם מעבירה את אצבעותיה בתנועות ארוכות על הביצים, מדי פעם גם גולשת קצת לאזור התחת שלי ואני מרגיש שאני עומד להתפוצץ!
גם היא הרגישה את זה ובכוונה היא עצרה. הסתכלתי עליה במבט של ''למה!?'', והיא נעמדה ואמרה לי ''לא לא לא! ראיתי כמה התחרמנת מזה שליטפתי אותך עם הרגל. תמיד חלמתי לעשות את זה, לאונן למישהו עם כפות הרגליים שלי. שמתי את הלק האדום הזה במיוחד בשבילך!''
ובאמת שכפות רגליה היו כל כך קטנות ועדינות ומושלמות! יצאנו מהבריכה ופשוט שכבתי על הדק, והיא מוציאה בקבוק של קרם הגנה, בשביל התחושה השומנית, מורחת כמות נדיבה על הזין שלי ואומרת: ''אני חייבת לנסות את זה!''. מיד אצבעות רגליה חיבקו לי את הזין, הכיפה בין בהונותיה, והזין עמד לי כמו שהוא לא עמד בחיים! היא התחילה לעלות ולרדת עם כפות הרגליים במרץ ואני כבר לא יכול!
''אני עומד לגמור!'' צעקתי. ''כן! כן!'' היא צעקה'' ומה אני אגיד לכם? גמרתי כמו שלא גמרתי בחיים. נו מה לעשות? איזה 10 דקות מציצה וכמה דקות של הרגליים המדהימות האלה... אפשר שלא?
''אני כבר חוזרת'' היא אמרה.
היא נכנסה פנימה לשטוף את כפות רגליה ומיד חזרה. ''בוא'' היא אמרה, אוחזת בידי ומכניסה אותי שוב לבריכה. היא הושיבה אותי על המדרגה הראשונה בכניסה לבריכה. ''תעצום עיניים'' היא פקדה עליי. ושאני אסרב? אז עצמתי עיניים ואחרי 10 שניות הרחתי ריח כל כך מוכר וכל כך מתוק... ''תתחיל ללקק בעיניים עצומות!'' היא אמרה לי.
היא עומדת מעליי, רגליים מפושקות, רגל אחת על המדרגה לידי ורגל אחת למעלה על המעקה בכניסה לבריכה, ואני מוצא את עצמי מלקק את הכוס הקטנטן והרטוב הזה, שבפעם הקודמת שראיתי אותו זה היה כשדודה שלי החליפה לה חיתול בערך...
עדי החלה לגנוח בטירוף עד שנוזלים התחילו לזלוג מתוכה על הירכיים העדינות והחמות שלה, וגם אותם דאגתי ללקק. היא הסתובבה עם הגב אליי ואמרה ''תמשיך!'' כשהתחת שלה מול הפרצוף שלי.
התחלתי ללקק לה את התחת, מדי פעם נושך בעדינות את הלחיים כשיד ימין בין הרגליים שלה, מכניסה אצבע לתוך הכוס הצר שלה. עדי גנחה וגנחה באקסטזה מטורפת ''אהההההה!! אהה!!! עוד! עמוק יותר!!!!!'' לא הבנתי אם היא רוצה את האצבע שלי עמוק יותר בכוס שלה או את הלשון שלי עמוק יותר בתחת שלה אז... הכנסתי את שתיהן...
עדי החלה לרעוד ותוך מספר שניות האצבע שלי כבר הייתה עטופה בנוזל חם וסמיך. הוצאתי את האצבע ומרחתי הכל על הזין שלי. ''בואי שבי'' אמרתי לה.
עדי התיישבה על הזין שלי, עם הגב אליי והחלה להניע את האגן שלה בתנועות סיבוביות, מדי פעם קופצת למעלה ולמטה. התחלתי לשחק עם הפטמות שלה ושוב כולה רועדת וגונחת. ''אה! אה! אה! אה!'' היא גנחה גניחות קצרות ומהירות בכל תנועה''
''את מוכנה לזה?'' שאלתי אותה. ''כן! כןןןןן!!!!'' היא צרחה. נעמדתי, תפסתי את השיער שלה, הורדתי אותה על הברכיים, דחפתי את הזין לעומק הגרון (העמוק בצורה מפתיעה) ועשתה גרון עמוק נדיר שלה ואחרי מספר שניות גמרתי בתוכה כמות פסיכית לגמרי, שהיא כבר לא יכלה לשאת וחלק פשוט כבר נשפך לה מהפה.
את מה שהיא יכלה היא בלעה, ואני כבר שוכב על שפת הבריכה גמור.
היא עלתה עליי מחייכת, מסתכלת לי בעיניים עם פרצוף מרוצה.
''ההורים שלי חוזרים רק עוד שבוע וחצי...'' היא אמרה... ''אז... תבוא מחר שוב?''
מה נראה לכם?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ראשונה