צריכה את עצותיכם בדחיפות...

אני כבר לא יודעת מה לעשות ...

בשנים האחרונות הייתי מחוזרת מאוד מצד גברים לחלק מהצעותיהם נעניתי בחיוב אך הם תמיד כשלו כי מטרתם היחידה הייתה להשכיב אותי בסופו של דבר ולא מעבר לזה ...

בשבוע האחרון הכרתי בחור מקסים שהווא סטודנט שגר בעיר שלי , מפה לשם דיברנו בטלפון והחלטנו שאנחנו יוצאים כי היה  בנינו חיבור ממש מושלם עוד מהשיחה הראשונה

הוא ג'נטלמן אמיתי , בחור טוב יש לנו הרבה נושאי שיחה משותפים וממש טוב לנו ביחד אבל בדייט השלישי שלנו הוא לפתע נהיה טיפה שונה

הוא לא מפסיק לדבר על סקס וכמה בא לו ששנשכב כבר ומה הוא יעשה לי וכמה שיהיה לנו טוב ביחד ודיבור מאוד מיני ובוטה , כל שיחה שלנו והכי תמימה פשוט מגיעה לרבדים האלה ... אתמול סמסתי לו הודעה ארוכה ומפורטת שמסבירה אותי בצורה ברורה וכנה שאני רוצה שניקח את הדברים לאט ושלא נכון לדבר על זה כרגע ושזה סתם זול ומכוער

הוא טוען שהוא מבין אבל אני מרגישה את שהינוי שבו , פתאום הדיבור שלו לא רך כמו תמיד , הוא כבר לא אומר לי כל מיני משפטים מתוקים ... כבר כמעט ולא מתקשר  מ100 לפונים ביום לטלפון אחד  וגם זה לא ...

הוא יודע גם שאני בתולה ... ושזה עניין קשה ורגיש

אני לא יודעת מה לעשות ואיך לפתור את הבעיה הזאת

אני לא רוצה לחתוך כי הוא מוצא חן בעיניי מאוד אבל אם לא תהיה ברירה כנראה שזה מה שיקרה עם כל הכאב ...

יש למישו הצעה ??

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנסי לאתר, תלחצי על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיפי את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

תומך עם זו שמעליי, אולי כדאי שתפני לאתר ששם טיפה יותר מכירים את המצבים ויודעים לתת יעוץ איכותי.

מנהל אתר http://www.notaryservice.co.il/תרגום-משפטי.html

אני לא חושב שזו בעיה נדירה מה שאת עוברת ! לא ציינת את הגיל אבל אני משער שאת בשנות ה- 20 המוקדמות.

כנראה כפי שתיארת את עצמך, את סקסית,מושכת ..... מטבע הדברים הבחור בשנותיו הצעירות, מלא הורמונים ובהחלט נמשך אלייך- עד לכאן הכל בסדר עם שניכם !!! אממממה- את רוצה לשמור על הבתולין לעת עתה, והוא כן מחפש קירבה פיזית אלייך, אין יותר טוב משיחה

ויישור קו וציפיות בינכם, ובשיחה אני מתכוון לשיחה פרונטלית פיזית לא טלפונית, שבי איתו ושתפי אותו בתחושותייך כפי ששיתפת כאן, אם הוא באמת אוהב ואיכפת לו ממך לא צריכה להיות עם זה בעיה , אבל אם הוא לא ! אז הנה לך התשובה לשאלתך האם הוא מעוניין בי או רק בלהשכיב אותי, יחד עם זאת קחי בחשבון שזה בסדר אמנם שאת לא מעונינת כרגע לאבד בתולין וקחי לך את כל הזמן שאת רוצה עד שתרגישי שלמה עם עצמך, אבל זה לא מונע ממך לעניק לבחור גם חום פינוק ואהבה בדרכים אחרות, בגילאים הללו לא מחפשים לשחק דוקים או לגו. או שזה קשר אפלטוני פרופר או קשר רומנטי ! ואם כבר רומנטי זה לא מחייב לאבד בתולין, הבתולין הן שלך ורק שלך ואת היחידה להחליט מתי איך והיכן לאבדן,אבל קחי בחשבון שהוא מחפש בהחלט קירבה פיזית כלשהי וישנם דרכים רבות ומגוונות מבלי לאבד בתולין emo_02.png אם את כמובן אוהבת אותו ומעונינת בכך ולא חלילה בכוח !!! כך או כך שיהיה לך בהצלחה

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

ברורר!! זה לא שאני מתנזרת אין לי בעיה לפנק אותו כל מה שיעשה לו טוב כי אני אוהבת אותו ואם טוב לו טוב לי אבל הוא בעייתי מאוד ... קשה לו להבין דברים כפשוטם

אני בת 21  אז קלעת נכון  ומן הסתם שלא באנו לשחק דוקים ... גם לא מצידי

אבל זה לא מרגיש לי נכון עכשיו אז שיעשה שריר ויהיה חזק בגיל כזה הוא עוד יכול לשלוט ביצרים המיניים שלי אחרי תקופת נוערים פורה ומענגת שעברה עליו לפי הסיפורים שלו ...

הוא בן 27 ... טיפה בגרות !!!

ברורר!! זה לא שאני מתנזרת אין לי בעיה לפנק אותו כל מה שיעשה לו טוב כי אני אוהבת אותו ואם טוב לו טוב לי אבל הוא בעייתי מאוד ... קשה לו להבין דברים כפשוטם

אני בת 21  אז קלעת נכון  ומן הסתם שלא באנו לשחק דוקים ... גם לא מצידי

אבל זה לא מרגיש לי נכון עכשיו אז שיעשה שריר ויהיה חזק בגיל כזה הוא עוד יכול לשלוט ביצרים המיניים שלי אחרי תקופת נוערים פורה ומענגת שעברה עליו לפי הסיפורים שלו ...

הוא בן 27 ... טיפה בגרות !!!

ענית לעצמך על התשובה יקירתי ! אם זה לא מרגיש לך נכון משמע זה לא העיתוי, את ורק את הבעלים הטוטאליים על הגוף שלך ובטח על הבתולין שלך ! אם הוא אוהב אותך ואת האחת בשבילו אז הוא ימתין בסובלנות עד שתבואי אליו מרצונך החופשי, כוחניות או לחץ צריכים להיות מחוץ למגרש ! השאלה היא אם את לא בלחץ מחוסר ביטחון בזוגיות כלומר חוששת שהוא יעזוב אותך אם תמשיכי לסרב

לו ? כך או כך אני לא חושב שאת צריכה להיכנע לכל סוג של לחץ כל עוד את לא מרגישה בשלה ומוכנה לאבד את הבתולין, ובנוסף אם וחלילה זאת תהיה הסיבה שלו להיפרד ממך אז כנראה שזאת לא אהבת אמת !! השריר אני מניח שהתכוונת לברוגז או איומים לפרידה מצידו נכון ? אם כן אז שיעשה שריר עד מחר ואת מוזמנת לשלוח אותו למכון כושר במהירות האפשרית, לא חסרים גברים שייתמכו ויאהבו אותך כפי שמגיע לך !

אתה לגמרי צודק ... וכן  אתמול  שלחתי לו הודעה מכאיבה שכתוב בה שאני רוצה שנפרד ... הסברתי לו בדיוק מה הסיבה .. היו השתלשלויות עניינים מאז המקרה עליו כתבתי ... הבנאדם נעלם לשבועיים מבלי זכר אם אל יצרתי איתו קשר גם  הייתי יכולה לשכוח ממנו לתמיד ...

אז עכשיו הוא לא עונה לטלפונים למרות שטכנית לא נפרדנו רק דיברנו על העניין באסאמסים קצרים וחדים

כואב לי לגלות שהבנדאם שהתאהבתי בו  משנה את הפרצוף שלו מול העיניים שלי בבת אחת

אבל כמו שתמיד אמרתי - כל המניאקים אצלי .

אתה לגמרי צודק ... וכן  אתמול  שלחתי לו הודעה מכאיבה שכתוב בה שאני רוצה שנפרד ... הסברתי לו בדיוק מה הסיבה .. היו השתלשלויות עניינים מאז המקרה עליו כתבתי ... הבנאדם נעלם לשבועיים מבלי זכר אם אל יצרתי איתו קשר גם  הייתי יכולה לשכוח ממנו לתמיד ...

אז עכשיו הוא לא עונה לטלפונים למרות שטכנית לא נפרדנו רק דיברנו על העניין באסאמסים קצרים וחדים

צר לי על הפרידה, ובכלל על הדרך שהיא נעשתה, הרבה יותר מכובד ולעיתים גם פחות כואב כשמלבנים את הדברים אחד מול השני, לעיתים קרובות השימוש בהודעות SMS יכולות לעוות ולהפעיל את האגו בשני הצדדים להבדיל משיחה אישית ב4 עיניים, כך או כך אם הוא נעלם לשבועיים אני מניח שהאנטיפתיות שלו יצאה החוצה ! רק שתדעי "שזה לא שהמנייאקים נמשכים אלייך " פשוט זה טבע הדברים עד שמוצאים את האחד המיוחל שבאמת אוהב, לא מעט גברים יגידו את אותו הדבר שרוב המניאקיות אצלהם ! כשמוצאים את האחד שבאמת אוהב ואיכפתי אז הכל נראה אחרת, טיפ נוסף : מותר ורצוי לשאוף לסביבה איכותית נטולת פשרות ! אדם הוא כמו מראה, החברה והחברים אשר מקיפים אותו זה בעצם תולדה ישירה של כיצד הוא מתנהג ומה שהוא שואף כלפי עצמו- כלומר, תתרועעי עם חברים איכפתיים,רגישים, מנומסים ואיכותיים....... ובו זמנית תאמיני בעצמך שאת כזו והלב שלך הוא לא דבר המובן מאליו וצריך לעבוד קשה על מנת לזכות בו, אני סבור שזה כבר ירחיק לפחות 80 אחוז מהלא רציניים !! החוויה של "חבר" חסר איכפתיות ועוד בנושא רגיש כזה היא חוויה לא נעימה לכל אדם, צר לי ואני מבין לליבך מצד שני כל החיים לפנייך אז אל תשקיעי בכך הרבה מחשבה כי הוא ממש לא שווה את זה !

שלום לך בקשר לשאלתך

אני מוכרח להגיד לך שיש לי הרבה ניסיון בדברים האלה

ולכן אים תירצי להתכתב איתי לבד בלי שאנשים אחרים יראו או לדבר איתי 

אז שלחי לי הודעה או שתכתבי פה תגובה באיזה דרך נוכל לדבר ואני מאמין שאני יוכל לעזור לך הרבה

אז להיתראות בינתיים

צר לי על הפרידה, ובכלל על הדרך שהיא נעשתה, הרבה יותר מכובד ולעיתים גם פחות כואב כשמלבנים את הדברים אחד מול השני, לעיתים קרובות השימוש בהודעות SMS יכולות לעוות ולהפעיל את האגו בשני הצדדים להבדיל משיחה אישית ב4 עיניים, כך או כך אם הוא נעלם לשבועיים אני מניח שהאנטיפתיות שלו יצאה החוצה ! רק שתדעי "שזה לא שהמנייאקים נמשכים אלייך " פשוט זה טבע הדברים עד שמוצאים את האחד המיוחל שבאמת אוהב, לא מעט גברים יגידו את אותו הדבר שרוב המניאקיות אצלהם ! כשמוצאים את האחד שבאמת אוהב ואיכפתי אז הכל נראה אחרת, טיפ נוסף : מותר ורצוי לשאוף לסביבה איכותית נטולת פשרות ! אדם הוא כמו מראה, החברה והחברים אשר מקיפים אותו זה בעצם תולדה ישירה של כיצד הוא מתנהג ומה שהוא שואף כלפי עצמו- כלומר, תתרועעי עם חברים איכפתיים,רגישים, מנומסים ואיכותיים....... ובו זמנית תאמיני בעצמך שאת כזו והלב שלך הוא לא דבר המובן מאליו וצריך לעבוד קשה על מנת לזכות בו, אני סבור שזה כבר ירחיק לפחות 80 אחוז מהלא רציניים !! החוויה של "חבר" חסר איכפתיות ועוד בנושא רגיש כזה היא חוויה לא נעימה לכל אדם, צר לי ואני מבין לליבך מצד שני כל החיים לפנייך אז אל תשקיעי בכך הרבה מחשבה כי הוא ממש לא שווה את זה !

כל הכבוד לך OK ! כל הכבוד

כל הכבוד לך OK ! כל הכבוד

תודה שירה ! emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ראשונה
בחר
בחר