חשוב ביותר, מי בא למפגש

זה חשוב שאני אדע כמה אנשים באים בשביל להתכונן מבחינת מזון וחטיפים. בקשר לשאר הפרטים- המפגש יתחיל בסביבות שלוש אחרי הצהריים בביתו החדש של יואב בשוהם. שוהם למי שלא מכיר נמצאת במרחק יריקה מנתב"ג ולא (בניגוד לשמועות) בשטחים. המקום שמור 24 שעות ביממה ונראה כמו מבצר ביחס לתל-אביב. כרגיל המפגש יכלול סרטים, משחקים, רכילות, העברת דחקות כללית ושירה בציבור. המפגש לא יכלול סמים, אלכוהול, סיגריות, מעשים מגונים, אלימות מכל סוג שהוא או טקסים שטניים. מי שחושב אחרת עדיף שלא יבוא. כל השאר מוזמנים. צריך להביא שקי שינה, מינימום 30 שקל בשביל האוכל החטיפים והשתיה. עוד כסף בשביל נסיעות ואולי גם פיצה. סרטים טובים (קלטות פ***מון ישרפו במקום. מי שיביא סרט שמכיל את ליאונרדו די***יו יחשב בוגד ויטופל בהתאם), ספרים, משחקים וכו. למקרה שאתם שואלים למה אני מפרסם את ההודעה הזאת רק עכשיו. ובכן רק אתמול בלילה גיסו אותי לשרות מילואים פעיל במחלקת אירגון המפגשים והפעולות החשאיות של הפורום. שלכם גנרל אורי חריש סגן מפקד חוליה מצומצמת בדימוס

אני מאוד רוצה לתת כן חד משמעי אני אאלץ להיסתפק באולי

כי באותו יום בבוקר יש לי מיבחן שכמו שזה מראה יגמר בערך ב 12:30 ונראה מה יהיה מבחינת תחבורה LIGHT "מקווה שאני אצליח להגיע "

אורי, עקב העובדה שאתה מאוד נחמד.. ויש לך מכונית.

בסיום אתה ומכוניתך תוכלו להעביר אותי לרכבת צפון בתלאביב? ואם אתה יודע מה מיספר הבית של יואב, פלוס איך מגיעים אליו.....? במידה שבאופן פרטי מצאתי לעצמי הסעה.... ואגב, יום טוב שיהיה לכם. אור הולצמן, ואוטי. העורב.

אני אני אני 99%

אורי, עקב העובדה שאתה מאוד נחמד.. ויש לך מכונית.

בסיום אתה ומכוניתך תוכלו להעביר אותי לרכבת צפון בתלאביב? ואם אתה יודע מה מיספר הבית של יואב, פלוס איך מגיעים אליו.....? במידה שבאופן פרטי מצאתי לעצמי הסעה.... ואגב, יום טוב שיהיה לכם. אור הולצמן, ואוטי. העורב.

you got it

אין לי בעיה להסיעה אנשים בחזרה לתל-אביב בסוף המפגש (עד 4 אנשים בכל פעם). בקשר לכתובת של יואב, אני אדבר איתו ואפרסם את הוראות ההגעה מחר.

אני מאוד רוצה לתת כן חד משמעי אני אאלץ להיסתפק באולי

כי באותו יום בבוקר יש לי מיבחן שכמו שזה מראה יגמר בערך ב 12:30 ונראה מה יהיה מבחינת תחבורה LIGHT "מקווה שאני אצליח להגיע "

אל תדאג, לא נשאיר אותך בתל-אביב בלי הסעה.

אם תגיעה למרכז כבר נסדר לך טרמפ. המספר שלי הוא 051-208825 ואני אהיה זמין מיום שישי בבוקר ליום שבת בלילה בשביל סידורים כאלו.

הבעיה זה להגיע לתא

חשוב ביותר, מי בא למפגש

זה חשוב שאני אדע כמה אנשים באים בשביל להתכונן מבחינת מזון וחטיפים. בקשר לשאר הפרטים- המפגש יתחיל בסביבות שלוש אחרי הצהריים בביתו החדש של יואב בשוהם. שוהם למי שלא מכיר נמצאת במרחק יריקה מנתב"ג ולא (בניגוד לשמועות) בשטחים. המקום שמור 24 שעות ביממה ונראה כמו מבצר ביחס לתל-אביב. כרגיל המפגש יכלול סרטים, משחקים, רכילות, העברת דחקות כללית ושירה בציבור. המפגש לא יכלול סמים, אלכוהול, סיגריות, מעשים מגונים, אלימות מכל סוג שהוא או טקסים שטניים. מי שחושב אחרת עדיף שלא יבוא. כל השאר מוזמנים. צריך להביא שקי שינה, מינימום 30 שקל בשביל האוכל החטיפים והשתיה. עוד כסף בשביל נסיעות ואולי גם פיצה. סרטים טובים (קלטות פ***מון ישרפו במקום. מי שיביא סרט שמכיל את ליאונרדו די***יו יחשב בוגד ויטופל בהתאם), ספרים, משחקים וכו. למקרה שאתם שואלים למה אני מפרסם את ההודעה הזאת רק עכשיו. ובכן רק אתמול בלילה גיסו אותי לשרות מילואים פעיל במחלקת אירגון המפגשים והפעולות החשאיות של הפורום. שלכם גנרל אורי חריש סגן מפקד חוליה מצומצמת בדימוס

אני בא כמעט בטוח... וגל, אם אני לא אראה אותך שם, אני אבוא גם אליך ואתנקש בך!

על תאלץ אותי לסדר שיתנקשו בך

יש לי קשרים במקומות נמוכים וחמים (כאלה שבטוחים שמי ששולט שם הוא יצור גדול ואדום עם קרניים) כי אם הוא לא יעשה את זה אני אאלת להגיע ולטפל בך אישית LIGHT the lord Orc

חשוב ביותר, מי בא למפגש

כנראה שאני גם....

"טיטאניק", אני דורש "טיטאניק"!!! :-(‏

כל העסק לא ברור: אם *אין* מפגשים מיניים... אז לאיזו מטרה מגיעים ?

כל העסק לא ברור: אם *אין* מפגשים מיניים... אז לאיזו מטרה מגיעים ?

אני שםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!

99.999999999% שאני מגיע. ד"א יש הסעות מנתב"ג או שכל הדרך באוטובוסים? מחכה לזה בכליון עניים (נו כבר איפה יום שישי?) טאז שד בלי סבלנות ובלי גלגלים :-)

"טיטאניק", אני דורש "טיטאניק"!!! :-(‏

I have a good mind to spank you for that

אבל אני מוכן לחון אותך אם תתקשר למיכאל ואילנה ותזמין אותם למפגש.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר