אני ומפגשי פורום...

כפי שאני מניח שאתם יודעים ,למרות שאני כבר יותא משנה בפורום ועוד , לצערי , לא יצא לי להגיע לשום מפגש פורום. הסיבות הם שונות ומגוונות - ובעיקר המרחק הגיאוגרפי(אימי לא רוצה שאני אסע לבד לחיפה, ואתם מדברים על ערד...) יש סיכוי שמפגש פורום ייערך בצפון??? בוריס

איפה אתה גר?

אחי, תעשה מאמץ ותופיע...

אני שונא לחזור על עצמי

אבל - תארגן. וחכו שניה לפני שכל מיני יפי נפש בכאילו יתחילו להיעלב. אני מדבר בשיא הרצינות. יש כאן כמה חבר'ה מהצפון עם ראש טוב - נניח אתה, מאיה, ובטח שכחתי עוד כמה, אני לא מעודכן כמו שהייתי רוצה להיות. תתאמו ביניכם על בית של מישהו, תבחרו תאריך (וזה אגב טיפ חשוב - אל תשאלו, תנחיתו תאריך על אנשים) ותרימו את זה. האמת? המון זמן לא הייתי בצפון ודי חיפשתי תירוץ ליסוע לשמה.. :-) בהצלחה! אדיוס, אלון

עובדת על זה כבר כמה זמן, אבל עד שיש לי אישור אתם עושים כבר מפגש יומיים לפני...

Sorry...

אם זה מעודד אותך - חריש אשם! הוא הרים את הרעיון, אני רק מנדב את הבית... *LOL*

And another piece of advice for the next time.

Let people know you're planning something and give the estimated date. At the worst case, you don't get an approval and cancel it. It's much easier to cancel about a week before than trying to second guess someone. And if two people suggest for the same time, you'll be able to work it out rather than being pissed at that person for scheduling something "right when you were going to"... :-) ( The whole thing is written as lovingly as possible.)

טוב זה קרה פעם אחת... בסוכות,

אבל אז אמרו לי שבוע מראש וכבר היה קבוע תאריך שראיתי כשנכנסתי לפורום supermaya נביאת שקר

אני ומפגשי פורום...

כפי שאני מניח שאתם יודעים ,למרות שאני כבר יותא משנה בפורום ועוד , לצערי , לא יצא לי להגיע לשום מפגש פורום. הסיבות הם שונות ומגוונות - ובעיקר המרחק הגיאוגרפי(אימי לא רוצה שאני אסע לבד לחיפה, ואתם מדברים על ערד...) יש סיכוי שמפגש פורום ייערך בצפון??? בוריס

אני הולך לעשות מעמץ להגיעה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר