מפגש ?

מפגש ?

גם לאנשים חדשים מותר להגיע ?

כן

ושוב השאלה על האנשים החדשים. אז לכל אלו מכם שחדשים כאן, המפגש פתוח לכולם כולל כו-ל-ם (למעט מגבלת מקום קלה שבגללה רצוי שאנשים יודיעו מראש אם הם באים או לא). הפורום הזה פתוח לכל מי שמתעניין במשחקי-תפקידים, פנטזיה, מד"ב, סיפורי פיות, אכילה, נשימה. כמובן שכל מי שבא למפגש פורום צריך לדעת ולהבין שמדובר כאן בחבורה לא לגמרי שפויה של כובענים מטורפים. כמובן שלבעל-הבית יש זכות מלאה לא להכניס לביתו טרוריסטים למיניהם אבל מלבד זאת אנחנו לא נסלק אף-אחד. מחיר המפגש הוא 20-30 שקלים חדשים (מחיר מדוייק ינתן לפי מספר האנשים שבאמת יגיעו). המחרי אינו כולל נסיעות או הזמנה של פיצה (דרך-אגב, יש מאיפה להזמין פיצה בערד?). צריך להביא שקי-שינה מהבית. רצוי להביא גם סרטים, ספרים, דפי דמות וכל דבר אחר שאינו ממוסמר לרצפה. לא להביא כלי נשק, כלי נשק שימצאו במפגש יוחרמו ויעברו ניסוי מבצעי על מי שהביא אותם. היחידים שמותר להם להביא נשק הם חיילי צה"ל שלא יכלו להשאיר את הבזנ"ט שלהם בבית. אנחנו גם לא מתלהבים מסמים, אלכוהול, סגריות והתעללות בחיות וילדים קטנים. כשאני כותב 'לא מתלהבים' אני בעצם מתכוון לכך שהבאת דברים כאלו עלולה לגרום לתגובה חריפה מצידו של שליט הפורום (או תגובה אלימה ממני, לי בניגוד למג'נור אין את הנתונים הדרושים להפחדת אנשים ולכן אני לא מתחייב לעדינות). וכרגיל ההודעה להרגעת כל ההורים המודאגים: הדבר הקרוב ביותר לטכס שטני במפגש יהיה לטגן המבורגרים. האקט הכי מיני שיבוצע יהיה להכניס סרט וידאו למכשיר. הסם הכי ממכר שיוגש למשתתפים יהיה קולה. המפגש ית קיים בבית פרטי בלב המדבר במקום רחוק עד כמה שאפשר להיות רחוק מכל מקום שאי-פעם הוזכר בחדשות כמטרה לפיגוע חבלני. למי שיש בעיה עם תחבורה ציבורית אנחנו שוקלים לארגן הסעות אבל מספר המקומות מוגבל ביותר. המספר שלי כתוב בדף הקשר של הפורום וניתן להתקשר אלי על-מנת לקבל הסברים נוספים. שלכם אורי חריש

לא הייתי אומר "מותר"... הייתי אומר "מומלץ"

אין לי יותר מידי מה להוסיף על דבריו של חריש, חוץ מבאמת להצטרף לבקשה שמי שמגיע שיודיע מראש, או בפורום או אפילו אלי/אליו בפרטי, משיקולי לוגיסטיקה. ושוב, אם יש איזוהיא בעיה, תמיד אפשר לתפוס את בעל הבית (דהיינו אותי) במייל (mureinik@hotmail.com, mureinik@yahoo.com) או באיסיקיו (75864489). אדיוס, אלון

הצדק עם אלון.

לפירוט נוסף לכו כמה עמ' אחורה...

My dear, dear men. I'm afraid there is a very good chance I won't be able to make it.

I finally accepted the fact that the 13th is a Thursday, rather than a Friday, and on Thursdays I'm fairly safely locked away in my Vampire LARP. Not to mention me not wanting to miss oout on it, there's always the question of whether I can find a sufficient reason for my character not to show up. Of course, he is a Gangrel, but he also holds an official position.

Do what I do, say you were affraid to come because of the falling sky

I think there's enough of us to run the game in Arad.

תיאו תירוץ עלוב

אם תמשך ככה מייקל והדמות של חריש והדמות החדשה של נזק יצטרכו לעשות יד אחת כדי להכניס את SERGE ל TORPOR עד סוף המפגש פורום :) לי לעומת זאת יש תירוץ מצויין !!!!! שיום שישי על הבוקר יש את כנס האגודה הישראלית לאסטרונומיה שאני צריך לנאום שם נאום חשוב עד מאוד... :) -דניאל שכנראה לא יגיע, אבל תלוי בשעות.... אני לא מתכוון לעשות את קו ערד-ת"א ברכב בשעות הלילה...

כמה שטויות חבר'ה, כמה שטויות... אנחנו הולכים לעשות שם משהו חשוב!!! צרו איתי קשר...

אני לא רוצה דיבורים מיותרים בפורום על כל זה.

Up yours, all of you. (And Daniel... I'd try to make sure you don't run into a Sabbat trap in Jordan

תיאו תירוץ עלוב

אם תמשך ככה מייקל והדמות של חריש והדמות החדשה של נזק יצטרכו לעשות יד אחת כדי להכניס את SERGE ל TORPOR עד סוף המפגש פורום :) לי לעומת זאת יש תירוץ מצויין !!!!! שיום שישי על הבוקר יש את כנס האגודה הישראלית לאסטרונומיה שאני צריך לנאום שם נאום חשוב עד מאוד... :) -דניאל שכנראה לא יגיע, אבל תלוי בשעות.... אני לא מתכוון לעשות את קו ערד-ת"א ברכב בשעות הלילה...

הדמות החדשה שלי :))) חכו חכו תיראו תיראו

בכל מקרה ,, עזבו את הגנגרל לחיות בשקט בטבע :) תנו לו כמה בננות והוא מסודר :) טוב בסדר מטע בננות :) אסף

וואלה? break a leg

Do what I do, say you were affraid to come because of the falling sky

I think there's enough of us to run the game in Arad.

או ה, או שהם מפחדים שהם יפלו מסוף העולם אם הם ינסו להגיע לערד

if u r afride?then why are u coming?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר