מפגש פורום בערד - פרטים פרטים פרטים

נתחיל בפרטים הטריוויאלים: מה להביא? ======== -משהו חם ללבוש. עד שלא חוויתם לילה באמצע המדבר אין לכם מושג מה זה ק-ר. תביאו משהו חם, אפילו משהו שנראה לך קצת חם מידי. מקסימום סחבתם קצת, זה עדיף בהרבה על לקפוא (לירושלמים יש אישור להפעיל שיקול דעת, לשאר - תסמכו עלי :-) -שק"ש. אין לי בעיית מקום בבית, אבל מספר המיטות/מזרנים כן מוגבל. - כסף להחזר הוצאות על אוכל וכו' (משהו כמו 20-30 ש"ח, תקן אותי אם אני טועה אורי). - אם אתם מתכוונים להביא סרטים או משהו כזה קחו בחשבון שהוידיאו שלי הומצא קצת לפני הגלגל, כלומר רק קסטות בפורמט PAL ובלי הקלטה מהירה (אלא אם כן אתם מתכוונים גם להביא מכשיר *רמז* :-)). לחילופין, סרטים במחשב (בפורמט DivX או משהו כזה) אפשריים ואף מומלצים. - הרבה מצב רוח טוב. איך לעזאזל מגיעים לערד? ======================= אם אתם מגיעים מת"א, יש אפשרות לתפוס אוטובוס ישיר לערד (נדמה לי שיש אוטובוס ב6:00, ב10:00, וב18:00, אבל צריך לבדוק את זה) - קו 380. אחרת, אתם צריכים לב"ש - תלוי מאיפה אתם מגיעים, אבל בעיקרון יש רכבת לב"ש מרוב התחנות (אם כי צריך לברר את השעות), או לחילופים אוטובוס מכל תחנה מרכזית בגודל סביר ומעלה. אח"כ לוקחים אוטובוס לערד - קו 388, 386 או 384 - יש אוטובוס בערך כל עשרים דקות. אבל אמא שלי לא רוצה שאני אסתובב בטיזנעמק איפה... ================================================ בעיה. בעיה קשה אפילו. אני קצת יותר פרנואיד מגבע ומחריש, אז אני לא מתכוון לפרסם את המספר שלי כאן בפורום. לעומת זאת, אפשר לתפוס אותי די בקלות באייסי 75864489 או באימייל mureinik@hotmail.com (או לחילופין mureinik@yahoo.com יען כי ההוטמייל עושה לי קצת בעיות ביומיים האחרונים). אני אשלח לכם בכיף את המספר שלי לשם, ותוכלו לשלוח את אמא שלכם לנג'ס לי ואני אנסה להרגיע אותה. הצעות, המלצות הארות והערות ייתקבלו בשמחה אדיוס, אלון צוות הווי ובידור

כמה תוספות

מסתבר שגם יאהו עושה לי בעיות עכשיו (*מקלל במרץ בכמה שפות לא אנושיות במיוחד*), אז אפשר לנסות להשיג אותי גם בדואר וואלה mureinik1999@walla.co.il. קחו בחשבון שאני בצבא, ככה שאולי ייקח לי קצת זמן לחזור אליכם. אדיוס, אלון מוסיף

שיהיה לכם אחלה מפגש ,לצערי אאלץ להחמיץ גם את זו.

לצערי אין אני מסוגל להגיע כה רחוק ולהשאר רחוק מביתי יותר מכמה שעות בודדות שלא לדבר על להשאר את הלילה ,ובנוסף עוד סיבות אי נוחות נוספות ,ואחרים, אאחל לכם מכל ליבי אחלה מפגש - באמת חבל לי שאני אחמיץ אותו , אני איתכם ברוחי בנפשי ובאייסיקיו :) שלכם אסף פובונזק מנהל פורום פנטסיה ומשחקי-תפקידים

ואם אני רוצה להביא

מערכת קולנוע ביתית שלמה אפשר ???? :) -דניאל

Oh, I'm fairly certain he won't mind... :-)

אפשר ואפילו רצוי

יש לי את גוסט אין דה של בדיווקס

ואני יכול להעלות אותו על דיסק. אבל בעיה- אני לא אוכל להגיעה למפגש. פיתרון-מישהו יכול לקפוץ לי לכחת.

גם לי יש אותו, אל דאגה

כמה תוספות

מסתבר שגם יאהו עושה לי בעיות עכשיו (*מקלל במרץ בכמה שפות לא אנושיות במיוחד*), אז אפשר לנסות להשיג אותי גם בדואר וואלה mureinik1999@walla.co.il. קחו בחשבון שאני בצבא, ככה שאולי ייקח לי קצת זמן לחזור אליכם. אדיוס, אלון מוסיף

מס' תיקונים בקשר לאוטובוסים

מס' האוטובוס הישיר מת"א לערד הוא 389 בימי חול הוא יוצא ב: 10:00, 13:00, 18:30 20:00 בימי שישי ב: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 קו 380 הוא קו היוצא מתחנת רכבת ארלוזורוב שבת"א לב"ש כך שאלו מכם שהגיעו לתחנה זו והתחרטו יכולים לעלות עליו אם כי קו זה הוא יותר מסובך ולא מומלץ.

צודק, טעות שלי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר