בקשה מיוחדת לפגישות פורום הבאות

אם אפשר יש לעשות את כל פגישות הפורום הבאות לא בסופי שבוע אלא באמצע השבוע כי אני כמעט בטוח לא אוכל להגיע לפגישות של סוף שבוע. בתקווה שבקשה זו תיענה בחיוב פבל איש שביזות

במילה אחת - לא

מה לעשות, סופ"שים זה השמן שהכי נוח להכי הרבה אנשים. לא מתאים לך? כל הזין. או יודע מה? לא מתאים לך? תארגן בעצמך מפגש באמצע השבוע. אדיוס, אלון

למה בעצבים ?

כי נמאס לחרוש את אותה נקודה שוב ושוב ושוב

במיוחד שזה בא מאנשים שהראו אפס נוכחות בפורום, ואפילו פחות מזה תרמו, ארגנו והרימו דברים. אדיוס, אלון

העצבים אחי, הם בגלל שפבל חברינו יודע על כך שרבים מחברי הפורום הם בצבא ולא יכולים להיפגש שלא בסופ"ש...

לכן ההצעה לא יכולה להיות מקובלת.

במילה אחת - לא

מה לעשות, סופ"שים זה השמן שהכי נוח להכי הרבה אנשים. לא מתאים לך? כל הזין. או יודע מה? לא מתאים לך? תארגן בעצמך מפגש באמצע השבוע. אדיוס, אלון

כמובן ששמן == זמן. טעויות הקלדה מעצבנות...

כי נמאס לחרוש את אותה נקודה שוב ושוב ושוב

במיוחד שזה בא מאנשים שהראו אפס נוכחות בפורום, ואפילו פחות מזה תרמו, ארגנו והרימו דברים. אדיוס, אלון

נמאס נמאס אבל עדין לא צריך להגזים זו היתה רק שאלה

הגזמתי?

מה, רק כי נקבתי במילה המצויינת ע"י האות השביעית באלף-בית, בין וו לחית? פבל יודע טוב מאד את התשובה לשאלה הזו, הרבה לפני שהוא שאל אותה. אם העלבתי מישהו אחר חוץ ממנו אני מתנצל מעומק ליבי. אדיוס, אלון מנהל פורום מד"ב ופנטזיה בדימוס

לא העלבתה וזה בטח לא ביגלל ה ז

פשוט הטון "שנשמע" מהתגובה שלך נראה לי די מוגזם להודעה שלו אתה צודק זו היתה שאלה דבילית אבל גם זה קורה LIGHT

העצבים אחי, הם בגלל שפבל חברינו יודע על כך שרבים מחברי הפורום הם בצבא ולא יכולים להיפגש שלא בסופ"ש...

לכן ההצעה לא יכולה להיות מקובלת.

לא הבנתי את ההיגיות של אצע השבוע בבל יקירי, הרי גם אתה בצבא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר