אוקיי, מפגש! (או, לפי סיסמאת שחר: או שלא)

9-10 בנובמבר, בביתי הצנוע והקט הוריי יהיו נמנעים, ואחי יהיה בבית חברים ואני נשב כולנו במנעמים אז מי יצטרף למפגש המתוכנן? ומי ישאר בביתו ויהיה איש רע, רשע וחסר כל פרופורציות? שחר "מארגנת החתונות" לנגבהיים "אצל הדודה והדוד, הם נסעו יחדיו לקפריסין...."

איזה ימים זה יוצא?

שישבת

אתה משוחרר אז, לא?

היכן יתקיים המפגש? ,וחברים מי מגיע?

עוד משהו ,אין לי שום אפשרות להשאר אתכם יותר מכמה שעות, ימי שישי-שבת מוקדשים לי ולחברה שלי, באמצע שבוע תמיד נוח לי יותר :) בכל מקרה לא אמרת היכן אתה גר ,איפה זה נימצא ואיך מגיעים אליך אסף פובונזק מנהל פורום פנטסיה ומשחקי-תפקידים

אני אהיה שם אם גם אתם...

9-10 בנובמבר, בביתי הצנוע והקט הוריי יהיו נמנעים, ואחי יהיה בבית חברים ואני נשב כולנו במנעמים אז מי יצטרף למפגש המתוכנן? ומי ישאר בביתו ויהיה איש רע, רשע וחסר כל פרופורציות? שחר "מארגנת החתונות" לנגבהיים "אצל הדודה והדוד, הם נסעו יחדיו לקפריסין...."

אני צריכה עוד פרטים,כמו איפה את גרה באיזה שעות המפגש ואיך אפשר להגיע(אין לי רישיון לצערי)

היכן יתקיים המפגש? ,וחברים מי מגיע?

עוד משהו ,אין לי שום אפשרות להשאר אתכם יותר מכמה שעות, ימי שישי-שבת מוקדשים לי ולחברה שלי, באמצע שבוע תמיד נוח לי יותר :) בכל מקרה לא אמרת היכן אתה גר ,איפה זה נימצא ואיך מגיעים אליך אסף פובונזק מנהל פורום פנטסיה ומשחקי-תפקידים

שאלה מאוד טובה... איפה המפגש פיזית ?

ירושלים בשכונת בקעה, רחוב צדדי ולא מוכר... ואני באה ב 99.9999%

שאר הפרטים בטלפון.

אני צריכה עוד פרטים,כמו איפה את גרה באיזה שעות המפגש ואיך אפשר להגיע(אין לי רישיון לצערי)

פרט ראשון...

הוא בן לא בת :-)

ירושלים בשכונת בקעה, רחוב צדדי ולא מוכר... ואני באה ב 99.9999%

שאר הפרטים בטלפון.

טוב עם רבקה באה אז גם אני בא

רק דבר אחד, אני במילואים עד השמיני לנובמבר וכנראה שבשבת שאחר-כך יהיה לי ארוע משפחתי חשוב. נקווה שכל יסתדר מבחינת התאריכים.

אני לא בטוח אגיע ,מאחר ואני בספק והרכב שלי ישרוד את העליות והירידות בדרך ובתוך ירושלים

הוא בקושי שורד נסיעה רגילה לת"א אסף פובונזק

אולי

אם המפגש יפול על יציאה שלי אז אני בטוח אבוא אך אם לא אז לא. אני עובר שוב פעם לקו כחול עוד כשבוע. פבל שהצליח להישאר בראשון-רביעי אלו בחיים למרות כל הסיכויים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר