לא מזמן חגגתי לבני יום הולדת בפארק האתגרים"אדרנלין בשטח"
ההפעלה הייתה מדהימה,הצוות מסור ומקצועי ונתן לבני להרגיש ה"כוכב" של היום :)
 הפארק מציע המון אטרקציות מהנות במחירים נוחים לכל כיס!!
כמו קרבות לייזר טאג,ירי בחץ וקשת,קרבות פיינטבול,קארטינג פדלים,קיר טיפוס,משימות צוות ועוד..
אני ממליצה בחום לחגוג את יום ההולדת של ילדיכם בפארק!!
אתר הפארק:http://www.adrenalins.com/

לא מזמן חגגתי לבני יום הולדת בפארק האתגרים"אדרנלין בשטח"
ההפעלה הייתה מדהימה,הצוות מסור ומקצועי ונתן לבני להרגיש ה"כוכב" של היום :)
 הפארק מציע המון אטרקציות מהנות במחירים נוחים לכל כיס!!
אני ממליצה בחום לחגוג את יום ההולדת של ילדיכם בפארק!!
אתר הפארק:http://www.adrenalins.com/

מצטרפת לשלל התגובות ואשמח להמליץ גם על המפעיל שהיה ביום הולדת של חברה של בתי וריתק את כל הקהל למקומו במופע אש מרהיב במיוחד. גם ההורים וגם הילדים לא נשארו אדישים 

אני ממליצה בחום על האתר מסיבה של יום הולדת . שהוא אתר שמרכז מפעילות מקצועיות לימי הולדת . בצוות שלהם כל מפעילות יום ההולדת עם ניסיון בעבודה עם ילדים ובלי חובבנים שעובדים בתחום. אני ממליצה בחום .

יש להם קונספטים של ימי הולדת לבנות, הפעלות ימי הולדת לבנים , יום הולדת נסיכות , פיראטים ועוד ועוד.

אהלן, למסיבת יום הולדת אני ממליצה מאוד על הסדנת שוקולד ליום הולדת של "דליתה". היא מעולה!! מומלץ בחום. 

קבלו המלצה חמה על מפעיל על
חודש שעבר, דצמבר, חגגנו לשגיא שלנו יומולדת 5 הסתבר שההמלצה שקבלנו על אלדד הבלונאי הייתה מוצלחת ביותר
הבחור בשליטה מלאה בחומר, העביר יומולדת איכותית ביותר, בלי צעקות וקשקושים ובלי השיר ״איפה איפה איפה העוגה..״ שאני ואישתי כבר לא יכולים לשמוע
שגיא שלנו היה כל כך מרוצה שזה מה שהיה הכי חשוב לנו!
מומלץ ביותר, זה האתר שלו www.balloonhero.co.il

נכון ואיך אפשר ימי הולדת בלי מתנות בקריות? הרי זה כלכך עושה טוב על הלב, ואפשר גם לאירועים פרטיים ועסקים בנוסף לחלק את המתנות האלה.. זה עם מסר אישי ומיוחד שתזכרו לכל הזמן ^___^

ליום הולדת יום כיף בים המלח

מתאים מאוד ליום הולדת בכל הגילאים 

כולל בר מצווה בת מצווה

יום כיף בים המלח כולל ארוחת צהריים שימוש במתקני מלונות ים המלח ועוד

יום כיף זוגי רומנטי חבילות לזוגות יום כיף עם עיסוי 30 דקות, 40 דקות, 60 דקות

מתאים ליום הולדת למבוגרים יום הולדת 30, 40, 50, 

מתאים גם לנסיעה של כל המשפחה לים המלח במחירים נוחים

מגוון גדול של אפשרויות יום כיף למבוגרים

יום הולדת 30, יום הולדת 40, יום הולדת 50, יום הולדת 60, יום הולדת 70 ועוד 120

טיולים בכל הארץ, ימי כיף בצפון הכוללים רפטינג בירדן, טיולי ג'יפים, רכיבת סוסים, טיולים בנחלים

יום כיף זוגי בים המלח מתאים מאוד לימי הולדת  אפשרות עיסויים 30 דקות, 40 דקות ועוד

נופש לקבוצות בארץ כולל מלונות בארץ

יש הרבה אטרקציות שאפשר לשלב בימי הולדת, הכל תלוי בגילאים. אם אתם מעוניינים בהפעלות אז סביר להניח שזה מחולק לקטנים, גילאי 10 ובוגרים יותר. חוץ מזה יש אלמנטים רבים שאפשר לשלב כמו בלונים ליום הולדת, דוכני מזון לאירועים ועוד. מאסטר הפקות מספקים דוכני מזון לאירועים - כל דוכן מזון יכול לגרום לילדים ליהנות יותר

לפני כיומים הייתי ביום הולדת של בנה של חברה שלי , התארחו שם הליצנית מולי והבובה הענקית שלה דולי "מולי ודולי"
הילדים רקדו שרו היו מרותקים ונהנו ביותר ואפילו חזרו עם מתנות הביתה , בזמן המסיבה היו 3 מתנפחים ענקיים שהילדים נהנו בהם כלכך  , גם ליצנים בהפעלה לשעתים , גם אוכל וממתקים לילדים וגם מתנפחים, היה פופקורן , שערות סבתא , מכונת שתיה ונקניקיות לילדים והכל היה חופשי למהלך האירוע , כשדיברתי עם חברה שלי ושאלתי על המחיר היא אמרה שכל המסיבה עלתה לה רק 1000 ש''ח ושהצוות פשוט מושלם , כששאלתי את הליצנית היא אמרה לי אפילו שיש אפשרות לבחור סיגנון ליום ההולדת ושהכל רשום באתר שלהם "בא לי מסיבה לי" כשנכנסתי לאתר הופתעתי לגלות מחירים מדהימים וזולים לכלכך הרבה דברים ,
ממליצה בחום ובאהבה רבה http://בא-לי-מסיבה.co.il/

https://www.facebook.com/pages/%D7%91%D7%90-%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%94-%D7%9C%D7%99/1048128438554087

יום הולדת לקטקטן או קטקטנה בני שנה אפשר לעשות במסיבת צילומי קייק סמאש מהנה בסטודיו לצילום של דנה אופיר בפתח תקווה. 
אפשר תמיד לחגוג מסיבת יום הולדת או אירוע משפחתי בסשן צילומי משפחה בסטודיו או בטבע בלוקיישנים מדהימים ולקבל בוק דיגיטלי לרגעים שכיף לזכור - לתמיד! גם מסיבת בת מצווה אפשר לשדרג עם בוק בת מצווה מקצועי בסטודיו או משולב בצילומי טבע וחוץ.
בכל מקרה, צילום מקצועי זה דנה אופיר - מומלץ לבקשר באתר ולהתרשם מהגלריה העמוסה!!

ממליצה בחום על ימי הולדת עם בעלי חיים, ימי הולדת פחות שיגרתיים עם החברים מעולם החי בנוסף המפעיל מביא בועות מתוקות המתאימות למאכל, בלונים, מערכת הגברה, במהלך היום הולדת ניתנים הסברים על בעלי החיים, הצגה שלהם ואפשרות לגעת, המפעיל עורך משחקים הקשורים בבעלי חיים ובסופם המנצח מקבל פרס בסוף לכל זה המחירים נוחים!. חפשו חיות וחוויות בפייסבוק או התקשרו אבי-0522955678 

ממליצה בחום על ימי הולדת עם בעלי חיים, ימי הולדת פחות שיגרתיים עם החברים מעולם החי בנוסף המפעיל מביא בועות מתוקות המתאימות למאכל, בלונים, מערכת הגברה, במהלך היום הולדת ניתנים הסברים על בעלי החיים, הצגה שלהם ואפשרות לגעת, המפעיל עורך משחקים הקשורים בבעלי חיים ובסופם המנצח מקבל פרס בסוף לכל זה המחירים נוחים!. חפשו חיות וחוויות בפייסבוק או התקשרו אבי-0522955678 

ימי הולדת מומלץ מאוד לשחק פיינטבול, זה הדבר הכי מאתגר עם המון אנדרנלין, להביא מס' חברים/משפחה ולהתחיל לשחק בזמן אמת זה הדבר הכי כיף שיכול להיות וזה מתאים גם לילדים מגילאי 10+ אז ככה שאין מה לחשוש זה בטיחותי מאוד.

מקום מאוד טוב הייתי בפיינטבול שפיים יש להם דילים מצויינים וזולים לא יקרים ביחס לשוק מומלץ מאוד מאוד..

יום מקסים,

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים - לוח מודעות
בחר
בחר