אביחי המנעולן - השירות הטוב בארץ!

לאחרונה הייתי תקוע מחוץ לדלת בייתי ללא אפשרות להיכנס כיוון שדלתי הייתה תקועה.
נלחצתי מאוד באותה הסיטואציה ולא ידעתי מה לעשות. לאחר כמה דקות עשיתי חיפוש קצר בגוגל לגבי מנעולן באזור שלי ומצאתי את אביחי המנעולן.
מהחיפוש שלי מצאתי את הדף שלו לגבי פריצת דלתות.

קראתי עליו למשך דקה והחלטתי לחייג אליו לבקשה לעזרה. אביחי שמע והרגיש את הלחץ שהייתי בו, דאג להרגיע אותי עוד בשיחת הטלפון, אמרתי לו את הכתובת שלי ואמר שהוא יוצא לדרך. תוך 10 דקות הוא כבר היה אצלי (!) וביצע פריצה לדלת שלקחה פחות מדקה. הודתי לו על השירות ועל המהירות, וביקשתי את המחיר. וכמובן שגם שם, היה פייר לגמרי, הסביר לי בדיוק על מה אני מחוייב וכמה, ולא לקח אגורה מעבר למה שצריך.

אביחי, אם ירצה הגורל ובמקרה תקרא את הפוסט הזה, אני רוצה להודות לך מקרב ליבי. אני לא יודע איך "נפלתי" עליך באותה הסיטואציה, אבל אני יודע שאם זה לא היית אתה המצב היה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע, כי לצערי הרב לא חסרים אנשים בתחום המנצלים מצבי לחץ של אנשים כדי לחייב אותם הרבה יותר ממה שצריך.

ואני כמובן, ממליץ עליו מכל הנשמה. אין עליו בעולם, איש המקצוע הכי הגון ואמיתי שנמצא בתחום המנעולנות.

דרושים עובדים לעבודה קלה מהבית בעבודות העתק הדבק והזנת נתונים, העבודה בשעות שבא לכם, לפניות אפשר לשלוח לי הודעת וואצפ 054-5699972 מאיה

הצעות עבודה מהבית בכל התחומים שלחו לנו הודעה בוואצפ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך - לוח מודעות
בחר
בחר