העיסקה של המדינה

מאד נהנינו מששנחות - ראבאק מאות שקלים הנחה לסופ"ש במלון עם כל המשפחה - לא שווה?! אשתי צחקה עליי כשקניתי את השוברים של החברה הזו אבל מסתבר שלא רק אני חושב שחברת העסקה של המדינה היא אחלה של חברה - אבל מסתבר שהיא טעתה...

עדיין סקפטי

אחותי רכשה את החבילה והמליצה לי מאוד..רצתי לקבל עוד תגובות האם זה באמת כדאי?כמו שאומרים?

לסקפטי

תאמין תאמין ההטבה הזו אכן אמיתית מניסיון שלי עפ בעלי יצאנו לצימר מפוצץ במחיר מצחיק שלא לדבר על כל האטקרציון שלקחנו את הילדים שלנו

מומלץ מאודד

במילה אחת פשוט כדאייי

זכיתם בהגרלה / מתנה - התעוררו עובדים עליכם!

דוגמאות למשפטי פתיחה שקריים נפוצים של טלמרקטינג. 1) השימוש במשפט: מילאתם טופס משוב הינו שקר מוחלט. דעו לכם שמעולם לא מילאתם טופס שכזה. זהו משפט פתיחה שנועד לבלבל אתכם ולאפשר למטלפן נקודת זינוק לשיחה. 2) השימוש במשפט: זכיתם בהגרלה ב: מתנה, חופשה חלומית וכו. קשקוש מוחלט, זהו משפט פיתוי שפונה ישירות לתאבת הבצע שבכם, כיצד היגיע שמכם להגרלה שכזו בכלל ? כיצד היגיעו פרטיכם האישיים אתם תוהים ? הינה התשובה : מחברות שעיסוקן העיקרי איסוף נתונים של אוכלוסיה מבוססת ומכירתם. העובדה שפרטיכם האישיים המלאים נמצאים בידם ללא ידיעתכם הינה עובדה מספקת להדליק אצלכם נורה אדומה !!! 3) ברוב המקרים הטלפנים נקראים בשמות פיקטיביים. נסו לשאול אותם לגבי זה ותתקלו לרוב בגמגומים. פשוט יש להם מה להסתיר ! שימו לב שכבר בטלפון משקרים לכם בכדי לגרום לכם להגיע אליהם (מתנה חינם - גיחי גיחי), מי שמשקר פעם אחת אין לו בעיה להמשיך לשקר לכם גם לגבי המוצרים שהוא מוכר וזאת לאחר שתגיעו אליו. חשבו על זה ! את התמימים (פריירים) שהאמינו שאכן מישהו יתן להם מתנה חינם והיגיעו על מנת לאוספה מכניסים למפגש עם אנשי מכירות אגרסיביים המשתמשים במוזיקה חזקה כדי לטשטש את חושיהם ומפעילים עליהם לחץ נפשי מסיבי בכדי למכור להם מוצר העולה כמה עשרות אלפי שקלים. האם המוצר שווה או לא ? זה נתון לשיקולכם האישי ! מה שבטוח שהדרך בה הביאו אתכם למפגש והדרכים בהן משתמשים כדי למכור לכם את המוצר אינן נראות הוגנות כלל וכלל בעייני. אי הגינות נוספת !!! , מנסים בכל דרך שהיא לא לידע אתכם או להחתים אתכם על טופס וויתור המאפשר ביטול העסקה במשך 14 ימי עסקים הבאים ממועד חתימת החוזה. ימים אלה נקבעו ע"י המחוקק על מנת לאפשר לכם לבטל עסקאות שנדחפו לכם בכח. אני מציע לא לוותר אליהם ! זוהי זכותכם הלגיטימית כפי שקבע המחוקק !!

קרה לי דבר דומה, התקשרה אליי מישהי פטפטנית בטירוף, שהציעה לי חבילה אחת על סך 500 שקל, הסכמתי, רק שהגיעה חבילה עם חשבונית על סך 2000 שקל....!

אני לא מכירה אותם..הם התלבשו על בעלי והוא לא זכר מיממה-ראיתי עכשיו בדף האשראי.

לי  עלי הלבשו עיסקה נכונה-קניתי מהם תמורת המתנות אבל דברים שהייתי צריכה. אבל הם חשבו שמצאו מכרה זהב וממשיכים להטריד. הם שקרנים אז גם אני-כל פעם שמתקשרים אני אומרת שאניבביקור בית. זה לרוב גם נכון.אבל לא תמיד

וואו כמה צריך להיזהר! ברצוני להמליץ לכם אל אתר אמין ומוכר באחריות. 

אתר האינטרנט המתקדם בעולם להשוואת מלונות, תוכלו להשוות בין כל האתרים המובילים בעולם, למצוא את המלונות הזולים ביותר ולחסוך זמן וכסף בדרך לחופשה הבאה שלכם.

https://goo.gl/OHcdtc

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך - לוח מודעות
בחר
בחר