כנס משותף של האוניברסיטאות באירופה

אוניברסיטאות גדולות באירופה יערכו בתל אביב כנס משותף ראשון מסוגו

להצגת תוכניות ללימודי רפואה ווטרינריה

 המחסור ברופאים בישראל צפוי להחריף בשנים הקרובות עקב הגידול הטבעי בצרכי הבריאות בארץ והפיכתה של ישראל למרכז חשוב לטיפולי בריאות של חולים ממדינות רבות בעולם.

למרות הביקוש העצום לרופאים, מספר המקומות בפקולטות לרפואה בישראל מוגבל ביותר ורק 300 סטודנטים מתקבלים מדי שנה ללימודים. לכן צפויים אלפי צעירים ישראלים לצאת גם בשנה הקרובה ללימודי רפואה באירופה.

האוניברסיטאות הגדולות באירופה מתאחדות לכנס משותף ראשון מסוגו שבו יוצגו תוכניות הלימוד השונות בפני מועמדים ללימודי רפואה או וטרינריה.

בכנס, שיערך ביום רביעי, 15 בינואר, באוניברסיטת תל אביב, יוצגו אפשרויות לימודים במספר רב של מדינות: הונגריה, סלובקיה, צ'כיה, גרמניה, פולין, רוסיה ואוקראינה. המבקשים ללמוד רפואה או וטרינריה יוכלו להאזין להרצאות ולצפות במצגות על תוכניות הלימודים השונות, לעבור בין הדוכנים, לקבל מידע נוסף ולהציג שאלות.

המפגש המשותף יחסוך למי שמתעניינים באפשרות ללמוד בחו"ל זמן רב של כיתות רגליהם בין הנציגים של האוניברסיטאות השונות או פניות טלפוניות. זו הזדמנות יוצאת דופן לשמוע במקום אחד את כל המידע הנחוץ ולבחור בתוכנית המתאימה ביותר לצרכים ולרצון הספציפיים של כל סטודנט.

במסגרת המפגש תוצג תוכנית ייחודית המאפשרת שילוב בין לימודי רפואה בחו"ל לבין לימודים בישראל המאפשרת לסטודנטים לקצר את שנות הלימוד בחו"ל ולהתחיל את הלימודים בצורה "רכה" יותר בשנה הראשונה בשפה העברית.

 הכנס יתקיים באולם דולפי באוניברסיטת תל אביב בין השעות 1700-2100.

במהלך הכנס תתקיים הגרלה של מלגת לימודים בסכום של 5000 שקל.

פרטים בעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/IMS.ISR

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לימודים בחו"ל