למה מחליפים מנעול אם אבד מפתח ?

שאלה מאוד טובה ..

כמה כבר עולה היום להחליף צילינדר ? 

שלום אני מנעולן במודיעין השם שלי זה צידקי מנעולים אני כבר שנתיים במקצוע ואני מתעסק איך ורק במנעולים .החלפת צילינדר יכול לנוע בין 250-500 שזה מחיר סביר , נניח 350 שהוא באמצע שהוא מנעול איכותי בלי כרטיס , מה הרבה יותר בטוח ? להחליף צילינדר ב350 או לקוות שלא ישתמשו במפתח שאבד לרעה ? וקרו מיקרים מעולם תמיד עולה המחשבה שלי זה לא יקרה לא יכול להיות ופתאום זה קורה ואתה מאוד מופתע וכועס שהפכו לך את הבית וגנבו לך מוצרים יקרי ערך ולפעמים זה גם יכול להיות מוצרים שהם יקרי ערך רגשיים שלהם אין מחיר , ואז אחרי שנכנסו לך לבית לפרטיות שלך וגנבו אותך באלפי שקלים ואז אחרי שאת מתאושש מהגנבה אתה מרגיש שאתה חייב להחליף מנעול כמה שיעלה יעלה. אז רגע יש לי שאלה ? למה לא להחליף את המנעול מהתחלה ? בכול חנות טמבור יש צילינדרים למכירה ובמידה ואתה לא רוצה להסתבך יש מנעולן שזה המקצוע שלו להחליף מנעולים המנעולן מגיע אם מנעול יש לו כמה סוגים יש פשוטים יש יותר איכותיים יש איכותיים אם כרטיס שיכפול (שרק בעזרת הכרטיס אפשר לשכפל ) עולם שלם . זמן הרכבה בערך רבע שעה  זה מגיע כבר עם 5 מפתחות חדשים ומה שהכי יפה זה שיש לך בסופו שלך יום ראש שקט .

היה לי לקוח כזה שחיפש מנעולן במודיעין התקשר אל צידקי מנעולים וסיפר לי סיפור לא הכי נחמד  הבן שלו איבד מפתח והילד לא אמר לאבא שהוא איבד הוא הרגיש לא בנוח שבוע אחרי ניכנס פורץ ויצא אם שלל בשווי 5000 ש"ח , ואז הוא הזמין אותי את צידקי מנעולים מנעולן במודיעין לא רק שהחלפנו מנעול צילינדר בדלת גם הוספנו עוד מנעול שניקרא מנעול כספת כדי להגביר את האבטחה על הבית .

מנעול כספת או אפשר לקרוא מנעול ג'ואל -  הוא מנעול בעל 3 בריחים המפתח שלו מפתח מיוחד שלא ניתן לשכפל ללא המפתח, מנעול מאוד חזק יש עליו דרישות ביטוח שהביטוח מחייב אותך להתקין מנעול מסוג זה . 

מאמר זה נכתב ע"י צידקי מנעולים מנעולן במודיעין , מהיר אדיב ואמין 24 שעות שרות מיידי לפרטים נוספים 050-2555-102   או אתר הבית שלנו http://www.zlocks.co.il/

מנעול חשמלי מהו ?

שלום שמי צידקי מנעולים מנעולן בשוהם , במאמר זה אני הולך לספר לכם מה תפקידו של המנעול החשמלי , מנעול החשמלי מחובר לקודן או לאינטרקום בכניסה לבית או למשרד , או למחסן . מנעול חשמלי יכול להימצא בכול הדלתות בין אם זה דלת עץ , דלת , אש , דלת ברזל , דלת פלדה , דלת זכוכית , בעזרת הקודן או האינטרקום מנעול החשמלי פועל הפעולה שלא עובדת בצורה כזאת , כאשר האינטרקום או הקודן נותן פעולה של פתיחת דלת מנעול החשמלי מקבל זרם ומאפשר פתיחה של הדלת , מנעול החשמלי נמצא בכול מקום , מנעול החשמלי כשהוא מגיע חדש בזמן פעולה הוא מרעיש במקצת אבל זה רק מראה שהמנעול טוב וחדש כאשר הזמן עובר הראש נחלש ונחלש עד שהוא שובק חיים , חיי המנעול החשמלי לא ניתן להגדיר מפני שמנעול החשמלי נמצא במקום ציבורי וכמות השימוש בו היא הרבה יותר גדולה ואופן עייפות החומר גדלה פי 2 לכן לא ניתן להעריך את חיי המנעול החשמלי , רוב הפעמים שהאינטרקום או הקודן לא עובדים הזמינו מנעולן רב בריח - רוב הפעמים המנעול החשמלי נשחק עם הזמן וכך מערכת האינטרקום והקודן לא עובדים  .

טיפים לשימור מנעול החשמלי –

1. התקנה נכונה של מנעול חשמלי על ידי מנעולן .
  2. בחירת מנעול חשמלי איכותי בעל חברה ידועה , מנעול חשמלי פשוט יתקלקל גם בפשטות , ולפי הניסיון שלי הזול עולה ביוקר .
  3. מומלץ להזמין מנעולן  להתקנת  מחזיר שמן הידראולי  (מחזיר דלת ) , כאשר מותקן מחזיר דלת הדלת לא נטרקת וכך מונע טריקות לא רצויות של הדלת ושמירה על המנעול החשמלי .
  4. שימון קל כול חצי שנה בעזרת WD .
  5. חיזוק ברגים של הלשונית מדי פעם .
  6. מומלץ מגע למורשים בלבד , מנעולן / בעל ידע בתחום .  

מאמר זה נכתב ע"י צידקי מנעולים מנעולן בשוהם מנעולן בלוד מהיר אדיב ואמין 24 שעות שרות מיידי לפרטים נוספים 050-2555-102   או אתר הבית שלנו http://www.zlocks.co.il/

ספריי שמן עוזר או לא עוזר ?

שלום שמי צידקי מנעולים מנעולן בשוהם , הרבה אנשים בטוחים ש שמן תמיד עוזר וזה לא בדיוק נכון קרה הרבה פעמים שהגעתי ללקוחה והיא אמרה לי שהתקלה כבר כמה חודשים וכול פעם היא מוסיפה שמן וזה מסתדר לזמן קצר ושוב חוזרת התקלה , אני ממליץ לשמן את הדלת פעם בחצי שנה לדחוף את הלשונית פנימה ולהשפריץ  שמן WD  באהבה לכול הדלתות בבית כגון – דלתות עץ , דלתות אלומיניום , דלתות פלדה , דלתות ברזל , דלתות אש . השימון ישמור על המנעולים בדלתות שלכם , אני יצא לי לפגוש לקוחה ש שמה שמן בישול ועשה נזק כפול אני ממליץ אך ורק שמן WD 40 , השמן לא באמת מתקן את התקלות השמן תפקידו לשמור על המנעולים שיעבדו יותר טוב אבל כאשר מזניחים את זה התקלה כבר קיימת אז לא עוזר השימון וגם אם זה עוזר זה רק לפעם פעמיים וזה חוזר שוב , מומלץ להזמין מנעולן מוסמך , מנעולן הוא מתעסק אם תיקוני של דלתות והחלפות מנעולים בשביל זה יש מנעולן במודיעין

מאמר זה נכתב ע"י צידקי מנעולים מנעולן שוהם , מנעולן מכבים מהיר אדיב ואמין 24 שעות שרות מיידי לפרטים נוספים 050-2555-102   

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לוח מודעות
בחר
בחר