צריכה מידע על עניבות

אני צריכה הסברים על כול העניבות שיש, לא רק עניבות חניכים גם עניבות שכב"ג צוותים מרכזים על הכול. כול סוג של מידע שיש, הסבר על על הצבעים היסטוריה משמעות הכול...תודה

בקשר לעניבות,

עניבות: ד-צהוב,ה- צהוב פס כחול,ו-כחול ז-כתום,ח-כתום פס ירוק,ט- ירוק י- ירוק פס לבן י"א/מדריך שנה שנייה- ירוק שני פסים לבנים? י"ב- ירוק פס אפור מרכזים צעירים (/הדרכה,שכב"ג, מפעלים וכו)- ירוק פס אפור וסמל פדרציה ראשג"ד- ירוק פס לבן וסמל פדרציה מחסנאי- ירוק פס שחור פעיל- ירוק פס אדום תג החורש (אם באמת קיים כזה..)- ירוק פס ורוד (?!?) ש"ש- אפור פס ירוק מרכז שבט (בוגר/ש"ש וכו מרכז הדרה בוגר וכו..)- אפור פס לבן תג היער- ורוד ענק ומגעיל.. ראש שבט- לבן פס משהו... לא זוכרת מרכזי הנהגות וכל הבכירים ואלה..- לבן פס ירוק אם אני לא טועה. זה מה שאני זוכרת. תקנו אותי אם טעיתי/ שכחתי חלק.. יום טוב.

גם בשבילי אם אפשר....

נרדי כנס לאייסיקיו

בקשר לעניבות,

עניבות: ד-צהוב,ה- צהוב פס כחול,ו-כחול ז-כתום,ח-כתום פס ירוק,ט- ירוק י- ירוק פס לבן י"א/מדריך שנה שנייה- ירוק שני פסים לבנים? י"ב- ירוק פס אפור מרכזים צעירים (/הדרכה,שכב"ג, מפעלים וכו)- ירוק פס אפור וסמל פדרציה ראשג"ד- ירוק פס לבן וסמל פדרציה מחסנאי- ירוק פס שחור פעיל- ירוק פס אדום תג החורש (אם באמת קיים כזה..)- ירוק פס ורוד (?!?) ש"ש- אפור פס ירוק מרכז שבט (בוגר/ש"ש וכו מרכז הדרה בוגר וכו..)- אפור פס לבן תג היער- ורוד ענק ומגעיל.. ראש שבט- לבן פס משהו... לא זוכרת מרכזי הנהגות וכל הבכירים ואלה..- לבן פס ירוק אם אני לא טועה. זה מה שאני זוכרת. תקנו אותי אם טעיתי/ שכחתי חלק.. יום טוב.

תמרוש אני רואה שגם לך משעמם בבית ספר

בכל מקרה זה לא הכי נכון ראש שבט זה לבן פס ירוק וגם מרכזי הנהגות שש ובוגרים זה אפור פס ירוק מרכזים בוגרים זה אפור פס לבן אבל בכל מקרה אני רוצה לדעת את המשמעות לא את הצבעים

נרדי כנס לאייסיקיו

no can do im not at home...

תכנס רגע

לך לאתר של אייסיקיו www.icq.com ותכנס ל-icq 2 go ואז יעלה לך אייסיקיו ותצטרך לכתוב או את האימייל או את המספר שלך ואת הססמא.\ ואז אתה באייסיקיו בלי להוריד אותו בלי כלום. זה מגניב. אני בבי"ס עכשיו.

תמרוש אני רואה שגם לך משעמם בבית ספר

בכל מקרה זה לא הכי נכון ראש שבט זה לבן פס ירוק וגם מרכזי הנהגות שש ובוגרים זה אפור פס ירוק מרכזים בוגרים זה אפור פס לבן אבל בכל מקרה אני רוצה לדעת את המשמעות לא את הצבעים

מה, יש משמעות לעניבות?!?

חחחחחחחח. טוב לדעת. בטוח שיש אבל?

תג היער

יש דבר כזה, קורס בחוות הצופים פעם ב-4 שנים, לבוגרים שעדין קשורים לתנועה (דרג מתנדב או דרג שכיר ויש עוד כמה דרישות). אחד הסיקורים הראשונים באתר הוא של קורס תג היער. על העניבות שהם ד"א יש פיסת בד סקוטית כזאת שמגיעה ממסופרת מאנגליה והם מקבלים שרוך עם 2 כפסי עץ שכל מיני פעילויות שהם משתתפים בהם (קהילתיות או בין לאומיות) מקנות להם עוד כפיסים.

למה אין עניבה לראש צופיות ?ואיזה צבע צריך?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר