צ'ופרים

צ'ופרים

מכיוון שעזרתם לי פה הרבה.. בבנית פעולות אני צריכה את העזרה שלכם שוב.... אני צריכה רעיון לצ'ופר לילה טוב לבנות בכיתה ה' לטיול פתיחת שנה. אז אם יש לכם רעיון בבקשה תכתבו לי טנקס

צ'ופר לילה טוב...

-אם את ישנה, קצת קריר, ויש רוחות הפופיק בסדר, הבטן חמה, סימן שאת ישנה לרוחב השק שינה... -ניסתי, אלף פעמים לפחות להחזיק ת'עיניים פתוחות עד הסוף בשביל לדעת סוף סוף: מה באמת מרגיש הבן אדם בדיוק ברגע שהוא נרדם? ניסיתי המון ותמיד סתם כי ברגע האחרון אני תמיד נרדם. -את יכולה להכין להם שק"שים מסול ולשים בפנים נחש גומי ולכתוב "זהירות! נחש בשק"ש..." מקווה שעזרתי... לילה טוב!

יש לי מאל רעיונות

את יכולה דווקא ממש לתפור שק"ש או כריות ועדיף בגודל אמיתי... גם מיצנפות זה מגניב ואפשר להכין מוצצים או אפילול לקנות את המוצצים השקופים האלו שהיו כשהיינו קטנים (יש חנויות שעדדין מוכורת את זה) את יכולה גם לתת נשיקה בצורת שפתיים עם פתק- נשיקת לילה טוב מאמא! ועוד משו שאני הכנתי פעם יצא ממש מגניב! קניתי בד כתום עם פסים צהובים ותפרתי שקים קטנים שממש אפשר לכווץ עעם חוט ושמתי בפנים אבנים שקופות ופתק שבו כתוב... זהו שק עם אבני קסם אשר יהפכו את חלומותיכם לטובים... שימו כל לילה אבן מתחת לראש ו..... לילה טוב

קופסאת גפרורים שבתוכה יש בננה מגומי

ומהחוץ כותבים "רציתי להוריד לך את הירח..."

צ'ופר פשוט אדירררררררררררררר ((:

צ'ופרים

מכיוון שעזרתם לי פה הרבה.. בבנית פעולות אני צריכה את העזרה שלכם שוב.... אני צריכה רעיון לצ'ופר לילה טוב לבנות בכיתה ה' לטיול פתיחת שנה. אז אם יש לכם רעיון בבקשה תכתבו לי טנקס

הנה כמה רעיונות שיוכלו לעזור לך נועה:

1. כיסוי לעיניים 2. כיסוי לעיניים משוכלל- זה כיסוי מבד שממולא באקרילן, זה יותר נוח ויותר מושקע 3. כרית(למרות שעדיף לשמור למחנה קיץ 4. מצנפת 5. קופסאת לילה טוב 6. עם יש לך חניכות בכיתה ד-ה את יכולה לבקש מההורים שלהם שיכתבו מכתב ולהביא להם בלילה, עם איזשהו סיפור לילה טוב שאת תכתבי ותכנסי לתוך קופסאת גפרורים. 7. צעיף 8. לצייר- או למצוא כוכב יפה,ירח או בובה, לשים אותה על סול,או עם את מדפיסה את זה אז להדפיס את זה ולהצמיד לקרטון קשיח, לכתוב על הקרטון בצד המכוער שלו איזה שיר ערש, ולעשות מה שרשרת, שהיא שמיע למקרה שמפחדים בלילה או לא מצליחים להרדם. 9. לקחת קופסאת פילים לעטוף אותה בטפט או משהו להדביק על זה כבשים קטנות, להכניס פנימה את המילים של הכבש השישה עשר ולשים שם כמה עדשים... 10. ספרון קטן שיש בו סיפור ארוך ארוך שעם לא מצליחים להרדם קוראים אותו עד שנרדמים.

קופסאת גפרורים שבתוכה יש בננה מגומי

ומהחוץ כותבים "רציתי להוריד לך את הירח..."

יו- אני חייבת לתת מחמאה

ובתור בן אדם שלא מחמיא בדרך כלל אם אני מחמיאה סימן שזה באמת שווה! תמיד יש צ'ופר נדוש... תמיד יש צ'ופר שמכינים תמיד יש צ'ופר באנלי.... אל הצ'ופר הזה אף פעם לא שמעתי ואני אוגרת צ'ופרים ענקית (כן- יש אנישם שאוהבים אותצי ומשקיעים בי) בכל מקרה אהבתי את הרעיון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר