טוב פותחים תחרות חדשה.... למי שיש רעיון לתחרות שיציע!!!!

יש לי תחרות

השמות הכי מוזרים וגדוד/שכבה אני מתחילה: שכבת שש בש (אין לי משהו נגדם פשוט השם קצת לא רגיל בוא נאמר)

אנחנו גאים בעצמנו !, וכבר ניצחנו את התחרות

השכבה היחידה בארץ שקוראים לה שש-בש בשבט היחידי בארץ שקוראים לו שחף

וואי..

לנו היה בשבט גדוד סנופי פעם.... כאילו מממש גדוד ה אחד שקראו לו סנופי...

יש לי תחרות

השמות הכי מוזרים וגדוד/שכבה אני מתחילה: שכבת שש בש (אין לי משהו נגדם פשוט השם קצת לא רגיל בוא נאמר)

אההההה...

מישהו אמר לי פעם שיש אצלו בשבט שכבת "ספל"... ויש אצלנו בשבט גדוד "מצולות", וזה בגלל שכל הגדודים בשבט שלי זה שמות שקשורים לים.

וואי..

לנו היה בשבט גדוד סנופי פעם.... כאילו מממש גדוד ה אחד שקראו לו סנופי...

שכבת אל-על שולטת!!

נכון!!! באף שבט אין שכבת אל-על!!!

יש לי תחרות

לנו יש לוגוס

שזה כוח אלוהי או משהו כזה.. חוץ מזה השמות הם די בנאלים כי עדין נשארים עם זה עד כיתה י"ב

אנחנו גאים בעצמנו !, וכבר ניצחנו את התחרות

השכבה היחידה בארץ שקוראים לה שש-בש בשבט היחידי בארץ שקוראים לו שחף

למה אתה כל כך בטוח..??

אנחנו השיכבה היחידה שקוראים לה להי'ט... בשבט היחידי שקוראים לו שניר.... וגם לגדוד שלי קוראים תובל ואני בטוחה שאין עוד אחד כזה...!!!

נכון!!! באף שבט אין שכבת אל-על!!!

עם כל הכבוד

לחברות התעופה השונות ,שנה שעברה היו שני גדודי ד' שלאחד קראו חזק ולשני שולט ...מובן שהם אוחדו ועכשיו קוראים להם שחר אני חושבת אבל ש-שש בש זה שם יותר ביזארי מאל על ... אבל לגבי ספל וסנופי אני לא בטוחה ...

למה אתה כל כך בטוח..??

אנחנו השיכבה היחידה שקוראים לה להי'ט... בשבט היחידי שקוראים לו שניר.... וגם לגדוד שלי קוראים תובל ואני בטוחה שאין עוד אחד כזה...!!!

את משווה בכלל משהו לשש-בש?

אם מישהו ימצא משהו יותר מאתגר משש-בש הוא מנצח

שכבת אל-על שולטת!!

היתרון היחיד בשכבת אל על לדעתי

שיש מלא צ'ופרים שכבתיים(דברים שאפשר לגנוב ממטוס)......זה יכול להיות מגניב..

עם כל הכבוד

לחברות התעופה השונות ,שנה שעברה היו שני גדודי ד' שלאחד קראו חזק ולשני שולט ...מובן שהם אוחדו ועכשיו קוראים להם שחר אני חושבת אבל ש-שש בש זה שם יותר ביזארי מאל על ... אבל לגבי ספל וסנופי אני לא בטוחה ...

זה לא אל-על של המטוסים, זה נחל אל-על!!!

כל השמות של הגדודים אצלנו זה שמות של נחלי א-י-ת-ן בארץ!!! יענו זה גם קשור לשם של השבט הבנת?!?!? מתוחכם...

טוב פותחים תחרות חדשה.... למי שיש רעיון לתחרות שיציע!!!!

אממ... בערך כ-ל השמות בשני"ר

די, אפילו אלה משני"ר לא יודעים את כולם...

יש בפנים "טגדה" ו"הרצל", שזה עוד נורמלי. היה גם "בלבשר" או משהו זוועתי שכזה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר