אני צריכה משחקים מצחיקים לפעולת צחוק (לחניכות בכיתה ה')

ממש ממש דחוף!! תודה! :-)

אני אשמח לעזור....

הנה בבקשה כמה משחקים ממש עצומים.....שיצחיקו במיוחד.... @טאי-צ'י פונג- כולם עומדים במעגל,ומעבירים את ה"טאי צ'י" אחד לשני.... איך מעבירים? בצורה הכי מצחיקה שיש...כמו שסינים עושים...עם שתי כפות הידיים מוצמדות לפנים והגוף מתכופף קדימה...מבינה? המטרה היא להצחיק-מי שצוחק בזמן התור שלו נפסל ויוצא מהמעגל.... ועכשיו....הטאי-צ'י עובר מאחד לשני (נגיד בכיוון השעון) לשינוי הכיוון יש את ה"פונג",שמשתמשים בו בצורה הבאה- מישהו בא ועושה לך "טאי צ'י" (הוא מעביר את הטאי צ'י אלייך) ואת רוצה לשנות את הכיוון אז את מסתובבת עם הגב אליו,וידיים מאחורי הגב כאילו נותנות כיף למישהו,וצועקת "פונג"-גם כאן יש את העניין של מי שהכי מצחיק וזה יוצא מין קרב כזה בין שני אנשים שעושים "פונג" הכי מצחיק בעולם....אפשר להנמיך את הקול,לצעוק,ללחוש....העיקר שיהיה מצחיק.... אני מקווה שהבנת את זה...אם לא..דברי איתי באייסיקיו- 100005766 עוד משחק שהחניכות שלי (ד) והחניכים שלי (ז) ממש ממש אהבו... @סבתא שוקולד (או שוקולד 6) זה משחק די ותיק אבל הוא פשוט מצחיק.. תביאי לחניכים הרבה מאוד פרטי לבוש-מכנסיים גדולות (אפילו חאקי) חולצה גדולה,כובע,צעיף,מעיל,כפפות.... באמצע המעגל יש צלחת עם סכין ומזלג וחבילת שוקולד סגורה... החניכים מעבירים ביניהן שתי קוביות ומגלגלים אותן..מי שיוצא לו בשתי הקוביות 6,כלומר דאבל,הולך לאמצע המעגל ומתחיל להתלבש בכל הבגדים..ורק אחרי שהוא סיים ללבוש את כל הבגדים שהבאת לו (כולל צעיף וכו' וכו'...לובשים את זה מעל הבגדים הרגילים שלהם!) הוא יכול ללכת ולנסות לחתוך לעצמו חתיכת שוקולד.....השאלה אם הוא יספיק הכל כי כל הזמן הקוביות עוברות במעגל ובטוח שמתישהו לאחד הילדים האחרים יצא דאבל 6...ואז הילד שהיה בפנים חייב להוריד את כל הבגדים שהוא כבר הספיק ללבוש ולתת לילד שקיבל דאבל 6 עכשיו....וחוזר חלילה.... בהצלחה!

תודה!

אני מקווה שהבנתי מקסימום אני אמציא! :-> דרך אגב, למשחק השני אנחנו קוראים להתלבש עם שש

אצלנו קוראים לזה שוקולד שש... למה קוראים לזה סבתא שש?

יש לי הצעה למשחק...

אני לא זוכרת איך קוראים למשחק. הוא הולך ככה: כולם יושבים במעגל ויש ילד אחד באמצע שהוא החתול. החתול עובר במעגל ובוחר מישהו שהוא רוצה להצחיק. אחרי שהוא בוחר, הוא עושה מיאו, מיאו כמו חתול מתחנן והילד שבמעגל צריך ללטף את החתול. המטרה היא שגם החתול וגם הילד במעגל לא יצחקו [לכל השאר מותר לצחוק]. הראשון שצוחק הופך להיות החתול, אם החתול הוא זה שצחק ראשון אז הוא ממשיך להיות חתול ופשוט עובר לילד אחר. מקווה שהבנת, אם לא, תשלחי לי הודעה ואני אסביר לך שוב. ביי טל

קוראים למשחק "חתולתי המסכנה"

ובאמת המטרה שלו היא להצחיק.. אבל הסבר קצת יותר טוב... יושבים במעגל (אפשר גם לא...המשחק הזה אפשרי בכל מקום..) וכמו שטל אמרה מקודם,יש ילד אחד שנבחר להיות החתול,או במקרה שלנו.."חתולתי המסכנה".. הוא הולך לאחד הילדים במעגל ובמטרה להצחיק אותו הוא מתחיל לילל "מיאו מיאו" בקול חתולי מאוד והמטרה היא להצחיק כמובן...הילד שמצחיקים אותו צריך ללטף את החתול ולהגיד לו כל הזמן "חתולתי המסכנה חתולתי המסכנה" או אם זה בן.."חתולי המסכן".... כל שאר ההסבר הוא נכון...אבל המטרה היא באמת להצחיק...וגם כל שאר הקבוצה צוחקת..כולל המדריך!

אני צריכה משחקים מצחיקים לפעולת צחוק (לחניכות בכיתה ה')

ממש ממש דחוף!! תודה! :-)

אולי זה כבר לא רלוונטי...

בנג בנג בנג - רק במקום בנג בנג בנג צריך לצחוק (גם תעשי במקום השמות האמיתיים שמות מצחיקים). קפטן הוק - יושבים במעגל ולכל אחד כוס חד פעמית עם מים, בסבב צריך כל אחד ... אוך! שכחתי את המשחק! טוב, תשאלי מישהו אם הוא מכיר קפטן הוק... תחרות בדיחות - אפשר גם פשוט כל מיני דברים מ'של מי השורה הזאת?'... (אבל צריך כל הזמן לזכור שבדרך כלל אם חניכים זה הדבר הכי לא מצחיק בעולם!) אין לי עוד רעיונות... אבל תעשי כל מיני שטויות עם המוטיב של 'סמיילי'! תכינו לעצמכם גימיק עם זה... בהצלחה!

אצלנו קוראים לזה שוקולד שש... למה קוראים לזה סבתא שש?

אצלנו שש-בשוקולד (וזה נשמע כמו שש-בש-שוקולד)

קוראים למשחק "חתולתי המסכנה"

ובאמת המטרה שלו היא להצחיק.. אבל הסבר קצת יותר טוב... יושבים במעגל (אפשר גם לא...המשחק הזה אפשרי בכל מקום..) וכמו שטל אמרה מקודם,יש ילד אחד שנבחר להיות החתול,או במקרה שלנו.."חתולתי המסכנה".. הוא הולך לאחד הילדים במעגל ובמטרה להצחיק אותו הוא מתחיל לילל "מיאו מיאו" בקול חתולי מאוד והמטרה היא להצחיק כמובן...הילד שמצחיקים אותו צריך ללטף את החתול ולהגיד לו כל הזמן "חתולתי המסכנה חתולתי המסכנה" או אם זה בן.."חתולי המסכן".... כל שאר ההסבר הוא נכון...אבל המטרה היא באמת להצחיק...וגם כל שאר הקבוצה צוחקת..כולל המדריך!

וואלה. אני לא שיחקתי את זה מכיתה ד' ועוד לא יצא לי לשחק את זה עם החניכות שלי, אז שכחתי איך קוראים לזה.

אצלנו שש-בשוקולד (וזה נשמע כמו שש-בש-שוקולד)

אצלנו זה שש להתלבש... כמו בערוץ הילדים שהיה פעם כל בוקר...

בערוץ הילדים קראו לזה להתלבש עם שש

נטע מטעהה ראגארע איחנהל נ6 נ

משחקים לא משהו בכללemo_46.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר