חברים....תנו לי מורלים....אבל הכי מגניבים שאתם מכירים...שילהיבו את הגדוד שלי....

מורל מגניב

מורל מגניב שהחניכים שלי ממש אוהבים זה: אתה: אני חבר של פני חניכים: נה אתה: אני בא מארגרטי חניכים:נה אתה: אוכל את הקלמנטי חניכים:נה אתה: וגם תמנדרי חניכים:נה אתה:אני חבר של שלו חניכים: מו אתה: והוא כזה קצת הו חניכים:מו אתה:אמרתי לו כוסהו חניכים:מו אתה: הלכתי איתו קרב סו חניכים:מו אתה: אני חבר של פני חניכים: נה אתה: הזמנתי אותה לפי חניכים: צה אתה:אחר כך היא הפלי חניכים:צה אתה:את כל העולם הפצי חניכים:צה אתה: אני חבר של ני חניכים: לי אתה: אמרתי לה תתני לי חניכים:לי אתה: אמרה אתה לא נורמ חניכים: לי אתה: השיר הזה נמאס חניכים: לי כולם:אזהו שלא....

מורל מגניב

מורל מגניב שהחניכים שלי ממש אוהבים זה: אתה: אני חבר של פני חניכים: נה אתה: אני בא מארגרטי חניכים:נה אתה: אוכל את הקלמנטי חניכים:נה אתה: וגם תמנדרי חניכים:נה אתה:אני חבר של שלו חניכים: מו אתה: והוא כזה קצת הו חניכים:מו אתה:אמרתי לו כוסהו חניכים:מו אתה: הלכתי איתו קרב סו חניכים:מו אתה: אני חבר של פני חניכים: נה אתה: הזמנתי אותה לפי חניכים: צה אתה:אחר כך היא הפלי חניכים:צה אתה:את כל העולם הפצי חניכים:צה אתה: אני חבר של ני חניכים: לי אתה: אמרתי לה תתני לי חניכים:לי אתה: אמרה אתה לא נורמ חניכים: לי אתה: השיר הזה נמאס חניכים: לי כולם:אזהו שלא....

חחחחחח

יוני...

יוני... אתה הכי מגניב בשבט ! אז וואלה ....נדלקתי!!! חהחהחהחה!

ווווואאאייי!!!!שיר מורל ענק!השיר הכי יפה ששמעתי!!ויוני יש לך שם יפה...

אתם מודעים לעובדה שזה הגיע מקורס מסכם 2002 של הנהגת דרום?

ושלא תהיה לאף אחד טעות- אנחנו ההנהגה השולטת, כי אנחנו הבאנו את המוראל השולט הזה לתנועה, אז וואלה- נדלקתי :)

ווווואאאייי!!!!שיר מורל ענק!השיר הכי יפה ששמעתי!!ויוני יש לך שם יפה...

הילה, התלהבת מהשם... ומהמורל...

אתם מודעים לעובדה שזה הגיע מקורס מסכם 2002 של הנהגת דרום?

ושלא תהיה לאף אחד טעות- אנחנו ההנהגה השולטת, כי אנחנו הבאנו את המוראל השולט הזה לתנועה, אז וואלה- נדלקתי :)

דרך אגב אם כבר מדברים על נד-ל-ק-ת-י.... אז שבט שני"ר השלטטט המציא אותו ............... שבט שניר אתה הכי טוב בהנהגה אז וואלה נ-ד-ל-ק-ת-י

דפוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק איכס גועל נפש איזה מורל מגעיללללללemo_24.png

מגיע לכם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר