אבל גם גילה זה שטח כבוש, אם לדייק.. וגם רמת הגולן וגם כל הגליל ובעצם המון שטחים

הם שטחים שכבשנו, אם תסתכל מספיק אחורה, כל הארץ כבושה ולכן לדעתי השאלה לא רלוונטית בכלל

אבל לפי מה שהבנתי עכשיו המצב שונה...

עוז כפי הנראה לא פותחים שנה (עוז זה בגילה....) אם הם לא פותחים שנה אני אלך לזוהר (נתראה המון צליל..) לבינתיים כמו שהזכרתי בהודעות הקודמות- אני לא יודעת איך מדריכים כל כך, איך בונים מערך וכו'.....

חבל שלא הזכרתי בהודעה- זאת לא הפעולה הראשונה זאת הפעולה השלישית רק....

יש לפניה פעולת הכרות ופעולה שאני מסבירה על כפיתות ועל צופיות וכו'...... (מתוכננת עדיין לא בניתי..)

נעם תכנסי מייד לאיי סי קיו..משעמם לי בטרוף!!!

עדין...

אני חושבת שפעולה כזאת צריכה להיות במערך שני או שלישי פעולות פתיחת שנה צריכות להיות קלילות.. אני בניתי עם הצוות שלי היום את הכותרות לפעולה וממה שאני עכשיו זוכרת יש גאוות יחידה הכרות ציפיות תקנון הכרת השבט מאד רצוי שתעשי להם פעולות כאלה, כי אחרת הם ישתעממו לך ולא יחזרו! ואם זה השנה הראשונה שלהם בצופים אז בכלל אין להם שום ידע קודם, אז תעשי להם גם פעולת מורל.. מה שאת בנית זה פעולה יחסית כבדה!! מערך ראשון הוא מערך גיוסים! ואם אין לך ראשג"ד תפני לאחד מהראשגדים מהשבט המקורי שאת בקשר איתו ותבקשי עזרה מה עם שאר הצוות שלך אבל? ותפני גם לשבט עוז! תדרשי פרטים!!!!

נעם, ת'אמת אם הפעולה השנייה או השלישית שלי הייתה על כפיתות, אני לא הייתי היום בצופים!

אבל גם גילה זה שטח כבוש, אם לדייק.. וגם רמת הגולן וגם כל הגליל ובעצם המון שטחים

הם שטחים שכבשנו, אם תסתכל מספיק אחורה, כל הארץ כבושה ולכן לדעתי השאלה לא רלוונטית בכלל

א. לא כל הארץ זה שטח כבוש, ב. יש הבדל בין שטח כבוש שסופח לארץ ישראל לבין שטח כבוש שלא סופח לא"י

עדין...

אני חושבת שפעולה כזאת צריכה להיות במערך שני או שלישי פעולות פתיחת שנה צריכות להיות קלילות.. אני בניתי עם הצוות שלי היום את הכותרות לפעולה וממה שאני עכשיו זוכרת יש גאוות יחידה הכרות ציפיות תקנון הכרת השבט מאד רצוי שתעשי להם פעולות כאלה, כי אחרת הם ישתעממו לך ולא יחזרו! ואם זה השנה הראשונה שלהם בצופים אז בכלל אין להם שום ידע קודם, אז תעשי להם גם פעולת מורל.. מה שאת בנית זה פעולה יחסית כבדה!! מערך ראשון הוא מערך גיוסים! ואם אין לך ראשג"ד תפני לאחד מהראשגדים מהשבט המקורי שאת בקשר איתו ותבקשי עזרה מה עם שאר הצוות שלך אבל? ותפני גם לשבט עוז! תדרשי פרטים!!!!

אין לי צוות זה היה אמור להיות אני ועוד אחת שהסתבר לי עכשיו שלא לקחה את החוץ....... אז אני תקועה לבד......

ומי אמור ליעץ לך?!

אין לך אף אחד שיודע משהו?! המרכז של עוז? המרכזים שלכם? ועדת שיבוצים?! אף אחד?!?!?!

נעם, ת'אמת אם הפעולה השנייה או השלישית שלי הייתה על כפיתות, אני לא הייתי היום בצופים!

זו תגובה גם להודעה למטה...

לעשות צופיות מעשית באחת מהפעולות הראשונות היא הדרך להראות לחניכים את הקשר לצופיות המעשית, אני זוכר קבוצות בשבט שלי שלא עשו את זה בהתחלה ואחרי זה בגלל בעיות כאלה ואחרות לא עשו בכלל וחניכים לא הבינו איך בנינו את כל זה במחנ"ק, חניכים כאלה יאמינו לכופת אוטומטי ומשטח יוטות, אבל לא החניכים שלי שעברו ]פעולות צופיות מעשית לאורך כל (דגש על הכל) השנה, ויודעים לכפות כמו שצריך! (למרות שהם עולים לו')

א. לא כל הארץ זה שטח כבוש, ב. יש הבדל בין שטח כבוש שסופח לארץ ישראל לבין שטח כבוש שלא סופח לא"י

מה ההבדל, הרישום בכנסת? ההחלטה שלה? זה ההבדל?

אם אנשים היו הולכים לפי השיטה הזו לא היה מדינה כי לא מקימים ישוביים איפה שלא המדינה שלנו...

מכיוון שאין לי רשג"ד...

התחלתי לבנות את המערך פתיחה שלי (בלי שום רקע על החניכות- ו' בנות שלא בטוח שהיו שנה שעברה בצופים (לא בטוח שהיה ה' שנה שעברה....)) אני פותחת בזאת את תחרות רשג"ד לאימוץ! כל הפעילים/ מאוכזבי תפקיד יכולים להגיש בקשה לזה! הרשג"ד יבדוק לי את הפעולות שאני אעלה לפורום (כולם יוכלו עדיין להגיב....) ויעזור לי! ה"צוות" שלי זה רק אני ועוד אחת (שאני לא ממש סובלת....) אז כל מי שרוצה להיות הרשג"ד המאומץ שלי שיגיב לזה ויכתוב אני מועמד להיות הרשג"ד המאומץ שלך ואז יתן עצה בקשר לפעולה שמצורפת... אני צריכה- שאלות שקשורות לצופים (קלות כי לא בטוח שהן יודעות משהו בכלל על הצופים..), ועוד משימות שקשורקות לכל סוגי הצופיות!

נעם אני אהיה הראשגדית שלך!!!!!!!!!!!!!!!

וזה מוסיף לי עוד תפקיד לרשימה: פעילה- מועצת שבט, מדריכת ד', מדריכת צמי"ד, הראשגדית של נעם. :-)

אני רוצה !!!

בכל מקרה, אני חושבת שהפעולה שלך טובה אבל לא לפעולת פתיחת שנה ובעיקר אם זה בנות שלא היו בצופים. לפי דעתי את צריכה ללכת בכיוון אחר לגמרי - את צריכה לעבוד חזק על העניין של הכיף והגיבוש - שקודם כל יהיה להן סבבה בצופים ורק אח"כ את יכולה להתחיל לדבר על צופיות מעשית, ועל כל שאר הדברים שחניכי ו' אמורים לעבור... אבל תקשיבי, השנה אני מרכזת הדרכה צעירה בשבט שלי... אז נראה לי שהכי כדאי לך שאני ארשג"ד אותך...

היי! תשמרי את התפקיד למקופחים שביננו...

נכון! צודקת! יש לה גם ככה תפקיד עמוס........

מכיוון שאין לי רשג"ד...

התחלתי לבנות את המערך פתיחה שלי (בלי שום רקע על החניכות- ו' בנות שלא בטוח שהיו שנה שעברה בצופים (לא בטוח שהיה ה' שנה שעברה....)) אני פותחת בזאת את תחרות רשג"ד לאימוץ! כל הפעילים/ מאוכזבי תפקיד יכולים להגיש בקשה לזה! הרשג"ד יבדוק לי את הפעולות שאני אעלה לפורום (כולם יוכלו עדיין להגיב....) ויעזור לי! ה"צוות" שלי זה רק אני ועוד אחת (שאני לא ממש סובלת....) אז כל מי שרוצה להיות הרשג"ד המאומץ שלי שיגיב לזה ויכתוב אני מועמד להיות הרשג"ד המאומץ שלך ואז יתן עצה בקשר לפעולה שמצורפת... אני צריכה- שאלות שקשורות לצופים (קלות כי לא בטוח שהן יודעות משהו בכלל על הצופים..), ועוד משימות שקשורקות לכל סוגי הצופיות!

נעם אני מוכן לרשג"ד אותך כי זה מה שרציתי ולא קיבליתי בסוף ...

ועכשיו משוב על הפעולה: לפי דעתי הקטע של פעולה בסגנון איקס עיגול הוא נורא טוב אבל פעולת צופיות לחניכם שלא בתוך היו בצופים עד השנה כבר בתחילת השנה לא תהיה הדבר הכי מוצלח לפי דעתי כי זה פשוט מוקדם מידי הקטע של בניית הדורגל היה קצת בעיתי כי אם הם לא היו בצופים הם לא יודעים לכפות. והקטע עם הערכים נראה לי קצת כבד מידי כידי שהכניחים יציגו אותו ויחשבו אליו לבד. אבל אם תשנה את הקטעים האלה בפעולה היא יכולה להיות פעולה טובה אבל לא התור אחת הפעולות הראשנות מצטער אם קטלתי אותך אבל זו דעתי לפי הנסיון שלי אם חניכים מכיתה ו

א- אני בת.. וב- ריציתי משוב לא שאנשים יזהרו לא לפגוע ברגשות שלי- זה סה"כ משוב אני לא ארצח אתכם אם תאמרו שהפעולה גרועה....

בכל אופן- כבר בחרתי את הרשג"ד מאומץ שלי (שייתכן שלא יהיה מאומץ כי יש רישגוד פנוי בעוז אז הוא יכול ללכת לשם..) והוא מתן אברהם: @הוא הכי קרוב ואני יכולה לעבוד איתו יותר בקלות על פעולות. @ הוא היחיד שלא ניסה לא לפגוע ברגשות שלי ונתן משוב בלי להתנצל. @ מצטערת לכל המועמדים- אבל אני עדיין אעלה פעולות לפורום ותוכלו למשב אותן. (ואל תנסו לא לפגוע ברגשות כי זה פעולה לא איזה מתנה שנתתי לכם ואתם לא אוהבים ולא רוצים להעליב אותי...) ושוב תודה רבה מכל הלב על כל המועמדיות והעזרה!

נכון! צודקת! יש לה גם ככה תפקיד עמוס........

רגע רגע רגע! תנו לה להחליט לבד! וחוץ מזה...

אני אהיה ראשג"דית טובה כי יש לי יחסית הרבה נסיון...
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר