אנשים, אני רוצה לדעת מה דעתכם.....

לםני יומיים ביום רביעי, הלכנו כמה ילדים מהקורס לאכול בברגר קינג, שם קיבלנו 3 תיקים בצבע ורוד. מכיוון שורוד הוא הצבע של השבט שלנ, החלטנו להכין למדריכים שלנו צופר למחנה... אחת הילדות לקחה את זה... היום בבוקר התקשרתי אל אחת הילדות ואמרתי לה שאנחנו צריכים לחשוב מה עושים להם, אז היא אמרה לי: מצטערת, אף אחד לא פנה אליי אז עשיתי בשם עצמי. וכל זה שעברו רק יום וחצי!!!!! בקיצור לא הגבתי והיום אני והיא רבנו ריב רציני בשבט, והיא אמרה שאנחנו לא לקחנו יוזמה ולא דיברנו איתה במשך כל יום חמישי..... מה זה החוצפה הזאת? לא היה לנו זמן...... וחוץ מזה..... שתכין לבד אבל בשם הקורס או הקבוצה, לא בשמה!!!!! בסוף הריב הודעתי לה שאחד התיקים הוא שלי, לכן אני רוצה אותו... זה היה קטנוני מדי להגיד לה שאני רוצה את התיק, או שפעלתי בחוכמה?

המשך הסיפור.....

בקיצור, זה היה הריב הרציני שלי עם מישהו הראשון במשך השנה וחצי- שנתיים האחרונות, ואני מרגישה עם זה ממש רע,אני שונאת לריב, אבל אני באמת בטוחה שאני צודקת ושהיא סתם כלבה שזה מה שהיא עשתה (אח"כ היא ניסתה להסית ילדים אחרים בקורס נגדי, אבל זה פעל לרעתה...). בקיצור שמעו מה המדריכה התחמנית שלי עשתה... אנחנו היינו בחדר שכב"ג והיא נכנסה לשם וראתה אותו צורחות אחת על השנייה, ואח"כ הלכנו כל הקורס לעשות משהו שקשור לערב פרידה, אז הילדה הזאת לקחה אותי לצד ואמרה לי שהיא צריכה להגיד לי משהו שפילו מסרה לי (מעניין שפילו ידעה בדיוק איזה ילדה לבחור לבקש ממני...) בקיצור הייתי בטוחה שזה משהו שקשור לריב (למרות שפילו לא ידעה על מה הריב...) בסוף מסתבר שזה סתם דבר שקשור למצלמה שהבאתי באותו יום....... בקיצור פילו הצליחה לגרום לנו לדבר אחת עם השנייה,אבל אני עדיין רותחת מכעס עליה!

צ'ופר למדריכים?

זה לא אמור להיות הפוך?

גם וגם......... הם מכינים לנו, ואנחנו מכינים להם....... חוץ מזה שרצינו לעשות להם ערכה מזה יפה.......

אנשים, אני רוצה לדעת מה דעתכם.....

לםני יומיים ביום רביעי, הלכנו כמה ילדים מהקורס לאכול בברגר קינג, שם קיבלנו 3 תיקים בצבע ורוד. מכיוון שורוד הוא הצבע של השבט שלנ, החלטנו להכין למדריכים שלנו צופר למחנה... אחת הילדות לקחה את זה... היום בבוקר התקשרתי אל אחת הילדות ואמרתי לה שאנחנו צריכים לחשוב מה עושים להם, אז היא אמרה לי: מצטערת, אף אחד לא פנה אליי אז עשיתי בשם עצמי. וכל זה שעברו רק יום וחצי!!!!! בקיצור לא הגבתי והיום אני והיא רבנו ריב רציני בשבט, והיא אמרה שאנחנו לא לקחנו יוזמה ולא דיברנו איתה במשך כל יום חמישי..... מה זה החוצפה הזאת? לא היה לנו זמן...... וחוץ מזה..... שתכין לבד אבל בשם הקורס או הקבוצה, לא בשמה!!!!! בסוף הריב הודעתי לה שאחד התיקים הוא שלי, לכן אני רוצה אותו... זה היה קטנוני מדי להגיד לה שאני רוצה את התיק, או שפעלתי בחוכמה?

היא באמת טיפה חוצפנית- את צריכה לומר לה שלפחות תוסיף את השמות של האנשים שהתיקים שלהם..........

היא דיי חוצפנית..... אני מציע שכל מי שהיה שם יקח את התיק שלו ואז היא תידפק...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר