מישהו שאל לגבי שבט אפיק בחיפה

אז אני מאפיק חיפה למה?....

כי...

ציפור קטנה סיפרה לי שהוצאתם סרבל חאקי כזה עם סמלים והכל. זה נכון? ואם כן... אפשר תמורת סכום כסף מסוים לרכוש את הדבר? אתה מבין... השם שלנו זה "אופק" והצבע שלנו סה גם סגול... מסתובבים אצלנו מלא עם דברים שלכם ואף אחד לא שם לב. אבל סרבל חאקי?? זה הדבר... בקיצר... יש מצב?

אורן אורן אורן....

ילד חומרני שכמותך! רק על זה אתה חושב? אין שום "מסתובבים מלאן" כי זו רק העניבה של הדר שהיא השיגה איכשהו וכל מי ששואל אותה מקבל רבע תשובה בעניין. ונראה לך שאם הם הוציאו סרבל חאקי,אז הם ייתנו לך אותו? אורן זה אפיק! אנחנו "אופק!!" אז כן,זה דומה,אבל מה הבעיה שלך לקחת יוזמה ולעשות כזה סרבל בשבט שלנו? כאילו למישהו חסר כסף! נוו באמת! יודע מה? אני אנסה לברר ונראה מה אפשר לשות..אולי עוד סרבלי צופיות לשנה הבאה (אבל אתה תדריך ח'...) מצטערת שאני די נוזפת בך כרגע,אבל בתכל'ס,אורן איך הם יכולים לראות שיש לנו "מלאן" דברים שלהם כשאנחנו נמצאים במרכז הארץ והם בחיפה הר-ח-ו-ק-ה? לא חשבת על זה!

סרבל כמו שהם עשו עולה בסביבות המאה שקל.....

ועדיף לעשות אותו בפתיחת שנה ככה השמיניסטים העוזבים לא יקבלו משהו שאין להם שימוש בו....

כי...

ציפור קטנה סיפרה לי שהוצאתם סרבל חאקי כזה עם סמלים והכל. זה נכון? ואם כן... אפשר תמורת סכום כסף מסוים לרכוש את הדבר? אתה מבין... השם שלנו זה "אופק" והצבע שלנו סה גם סגול... מסתובבים אצלנו מלא עם דברים שלכם ואף אחד לא שם לב. אבל סרבל חאקי?? זה הדבר... בקיצר... יש מצב?

גם אני משבט אפיק

טוב בן אדם הסרבל עלה 150 שקל וקיבלנו אותו בטיולי פסח שנה שעברה זה באמת דבר שולט!!! והדבר הכי נוח שיש בעך בחיים אבל ברצינות שעדיף ליזום להגדיל ראש ועשות שטויות כאלה גם בשבט שלך המלצה אישית משבט שהוציא פול דברים זה לא מה שעושה את הצופים בשבילי זה באמת סתם חומרני כזה אז בן אדם עם זה כל כך חשוב לך אני מוכן למכור לך את שלי אבל עדיף להוציא דבר כזה בעצמך!!!

מסתובבים מלא עם דברים שלכם- אורן טוב שלא הגזמת!!!

אני היחידה בכל השבט שיש לה חולצות של שבט אפיק........ יש לי 2 שניה מהמחנ"ק של שנה שעברה- אחת הסגולה הרגילה של השבט והשניה האמריקאית של השכב"ג.... ככה זה שיש לך חברים הכל התנועה :-)

סרבל כמו שהם עשו עולה בסביבות המאה שקל.....

ועדיף לעשות אותו בפתיחת שנה ככה השמיניסטים העוזבים לא יקבלו משהו שאין להם שימוש בו....

אלא אם כן אתה עושה שנת שירות....

אבל דוגרי, הסרבל חאקי מה זה מזעזע ומגעיל חבל על הכסף.... וגם אנשי אפיק הודו בכך!

מסתובבים מלא עם דברים שלכם- אורן טוב שלא הגזמת!!!

אני היחידה בכל השבט שיש לה חולצות של שבט אפיק........ יש לי 2 שניה מהמחנ"ק של שנה שעברה- אחת הסגולה הרגילה של השבט והשניה האמריקאית של השכב"ג.... ככה זה שיש לך חברים הכל התנועה :-)

התלהבנו...

כי...

הסרבל הזה אפילו לא יפה....

אני משבט מגשים חיפה ואני רוצה לדעת איפה אני יכול לקנות סרבל חאקי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר