אז ככה....

הציעו אצלנו רעיון שלא זכה בשבטי, אבל אני ממש אהבתי אותו: עולם הנמלים. הרעיון הוא לעשות את כל המבנים בצורת דברים פשוטים אבל ענקיים, כאילו אנחנו נמלים והמבנים שייכים לבני אדם. דוגמא: חדר אוכל=סל פיקניק ענקי.... בהצלחה במציאת נושא..

אצלנו הציעו אותו הדבר רק גוליבר.... אבל נבחר משהו אדיר ממש אחר....

שמחה שאהבת...

הנושא לא נבחר אצלנו, אז אין לו כ"כ פיתוחים, אבל למבנים היו כמה רעיונות- קופסאת חלב (לשער אולי), או פרח ענקי. הרעיון הוא לקחת דברים פשוטים מחיי היום יום שאפשר למצוא בטבע ממקור האדם ולעשות מזה מבנה, כי ככה הנמלים רואות את זה. מבחינת פעולות אפשר אולי לעשות משהו על פרפורציות בחיים...לא יודעת....

אנחנו חשבנו על עולם מיניטורי.....

אחי...יש לי רעיון..פצצות!!!!!באמת---->

הנושא הוא זמן אתה יכול להתחיל מהתנך...ולעשות את תיבת נוח.. ואז לעבור לחומת מגדל ואז מכונית...(למחסן..זה אחלה אנחנו עשינו זאת) ואז לעשות משהו צבאי....טנק, סט"יל,ג'יפ ואז לעשות את החללית או מטוס.. ואולי גם את 2 מגדלי עזראילי....

היה לי רעיון דומה

הצעתי אותו לשכב"ג אבל מסתבר שעשו את זה כבר מתישהו בהנהגה. הקיצר הרעיון הוא ציר הזמן כשהתורן הוא מכונת זמן ענקית עם גלגלי שניים ואשן ששיוצא עם הדגלים. כל היופי בנושא כזה שאפשר לקחת כל מבנה שהוא בעבר ובהווה, ובעתיד- אפשר להתפרע עם הדמיון. בעבר אפשר לעשות את אטלנטיק הארץ האבודה או את מגדלי התאומים. בהווה אפשר לעשות את האייפל או את מגדלי עזראלי או את פסל החירות או כל דבר אחר ובעתיד אפשר לעשות מה שרוצים ואף אחד לא יגיד לך שזה לא כל כך דומה. אפשר גם לקחת מבנה אחד לאורך השנים.... בעבר בית המקדש הראשון והשני בהווה בית כנסת בעתיד בית המקדש השלישי וביאת המשיח או בעבר מגדלי התאומים בהווה גראונד זירו (זה לא קשה סתם זורקים כמה סנדות בבלאגן כמה גופות ומטוס מרוסק) בעתיד מעצבים את התאומים החדשים משהו גרנדיוזי כזה.

דרושים: נושאים מגניבים למחנה קיץ.

שבט ערבה (ואני כראש חלוץ) נתקע ללא נושא למחנה הקיץ. אנא חישבו על נושאים מגניבים ושתפו אותי בהם... יתקבלו בברכה נושאים מגניבים שזכו להתלהבות בהנהגתכם.

מדברים על מחנות קיץ......

בשבט שלנו בחרנו השנה את הנושא חלל, אחת משכב"ג עשתה עצומה והחתימה את רוב שכב"ג נגד הנושא אז אחרי הכניסת חמשושים, בחרנו נושא אחר ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש אדיר!!!!!!!!!!!!!! אבל אני לא אגלה לכם אותו שלא תעתיקו........ (אז מה אז אני טיפה פרנואידית?! אז מה?!)

תמיד אפשר להעלות נושאים בפורום של השכב"ג, ולתת לחניכים להצביע על הנושא הנבחר...

כל היום ישבתי וחשבתי על נושאים להדרכה - "עולם הנמלים" ולא מצאתי, תעשו טובה ותעלו גם אתם על נושאים...

אצלנו הציעו אותו הדבר רק גוליבר.... אבל נבחר משהו אדיר ממש אחר....

מה נבחר?

נושא אדיר אבל אני לא אגלה לכם כי אז אולי תעתיקו........ אני אגלה לכם ב- 12/7 (יום לפני המחנ"ק שלנו)

אנחנו חוזרים כבר ב-10/7. איזה מוזר...

מה למשל היה השער בנושא של קיבוץ

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר