דרושים: נושאים מגניבים למחנה קיץ.

שבט ערבה (ואני כראש חלוץ) נתקע ללא נושא למחנה הקיץ. אנא חישבו על נושאים מגניבים ושתפו אותי בהם... יתקבלו בברכה נושאים מגניבים שזכו להתלהבות בהנהגתכם.

אז ככה....

הציעו אצלנו רעיון שלא זכה בשבטי, אבל אני ממש אהבתי אותו: עולם הנמלים. הרעיון הוא לעשות את כל המבנים בצורת דברים פשוטים אבל ענקיים, כאילו אנחנו נמלים והמבנים שייכים לבני אדם. דוגמא: חדר אוכל=סל פיקניק ענקי.... בהצלחה במציאת נושא..

אההממממ:

עולם המים, תנ"ך, עולם, המצאות וחידושים, מהפכות, דתות וכתות, צבא, צעצועים, אגדה כלשהי, אגדות בכלל, חלל, ילדות, וכל אחד מאלפי הרעיונות שדברו עליהם בפורומים.... איך נתקעתם???

איך נתקענו בלי נושא...

פשוט יש לנו בעייה של מוחות חושבים בשבט, אנחנו שכב"ג קטן...

אז ככה....

הציעו אצלנו רעיון שלא זכה בשבטי, אבל אני ממש אהבתי אותו: עולם הנמלים. הרעיון הוא לעשות את כל המבנים בצורת דברים פשוטים אבל ענקיים, כאילו אנחנו נמלים והמבנים שייכים לבני אדם. דוגמא: חדר אוכל=סל פיקניק ענקי.... בהצלחה במציאת נושא..

צריך עוד פירוט על עולם הנמלים!!!!

התלהבתי מהנושא הזה בטירוף!!! אני צריך שתעזרי לי עם מבנים, נושאים לפעולות ועוד כאלה דברים... בבקשה בבקשה בבקשה! את חייבת לעזור לי...

שבט ערבה (ואני כראש חלוץ) נתקע ללא נושא למחנה הקיץ. אנא חישבו על נושאים מגניבים ושתפו אותי בהם... יתקבלו בברכה נושאים מגניבים שזכו להתלהבות בהנהגתכם.

תפוחי אדמה!!

mr. poteto head קערת פירה סלט תפוחי אדמה וביצים. אחלה נושא!! אני ממש רציתי קיבוץ! ואפשר להוציא לשכבג כובעי טמבל

תפוחי אדמה!!

mr. poteto head קערת פירה סלט תפוחי אדמה וביצים. אחלה נושא!! אני ממש רציתי קיבוץ! ואפשר להוציא לשכבג כובעי טמבל

צריך עוד פירוט על עולם הנמלים!!!!

התלהבתי מהנושא הזה בטירוף!!! אני צריך שתעזרי לי עם מבנים, נושאים לפעולות ועוד כאלה דברים... בבקשה בבקשה בבקשה! את חייבת לעזור לי...

שמחה שאהבת...

הנושא לא נבחר אצלנו, אז אין לו כ"כ פיתוחים, אבל למבנים היו כמה רעיונות- קופסאת חלב (לשער אולי), או פרח ענקי. הרעיון הוא לקחת דברים פשוטים מחיי היום יום שאפשר למצוא בטבע ממקור האדם ולעשות מזה מבנה, כי ככה הנמלים רואות את זה. מבחינת פעולות אפשר אולי לעשות משהו על פרפורציות בחיים...לא יודעת....

תפוחי אדמה!!

למה רק השכב"ג?!

לפני כמה שנים לנו היה נושא "הקיבוץ". היה ממש חמוד... כשמוציאים פריט לבוש פשוט, כמו כובע, כדאי להוציא לכל השבט ולא רק לשכב"ג...

איך נתקענו בלי נושא...

פשוט יש לנו בעייה של מוחות חושבים בשבט, אנחנו שכב"ג קטן...

תמיד אפשר להעלות נושאים בפורום של השכב"ג, ולתת לחניכים להצביע על הנושא הנבחר...

תפוחי אדמה!!

וצ'יפס!

ואז אפשר לעשות פעילות על אינדיאנים ולהכין תפו"א אינדיאני וחותמות מתפוחי אדמה (אשכרה עמלנות...) ויש גם רובי תפוחי אדמה, ואם חניך מפריע אז מכריחים אותו לקלף תפו"א ועל התרומה של מקדולנדס לחברה (אם בצ'יפס עסקינן) ופיסול בתפוחי אדמה, ויש אפילו שיר מחנה- ביום ראשון תפוחי אדמה...ועל ערכו התזונתי של התפוד... טוב הבנו...

ושכחתי להגיד! אנחנו בונים את מר וגברת פוטטו-הד (כיתות ח' שלנו)

אההממממ:

עולם המים, תנ"ך, עולם, המצאות וחידושים, מהפכות, דתות וכתות, צבא, צעצועים, אגדה כלשהי, אגדות בכלל, חלל, ילדות, וכל אחד מאלפי הרעיונות שדברו עליהם בפורומים.... איך נתקעתם???

אחי...יש לי רעיון..פצצות!!!!!באמת---->

הנושא הוא זמן אתה יכול להתחיל מהתנך...ולעשות את תיבת נוח.. ואז לעבור לחומת מגדל ואז מכונית...(למחסן..זה אחלה אנחנו עשינו זאת) ואז לעשות משהו צבאי....טנק, סט"יל,ג'יפ ואז לעשות את החללית או מטוס.. ואולי גם את 2 מגדלי עזראילי....

אנחנו עשינו...

שנה שעברה אנחנו (שבט יונתן!!!) עשינו מח"נק מתחת למים והיה ממש אדיר זכינו בכל הפרסים חוץ ממורל (מה לעשות, שבט של מעל 600 איש לא הצליח לעשות מורל בקושי...)המבנה השבטי שלנו היה צב מים ענק, שהתנדנד, השער למכלאת ח' היה מדוזה ענקית (עם הצבע הגדודי שלנו ורוד...) והמתקני שתייה היו תמנון ענק, הייתה מין רמפה ענקית בצל איפשהו והיו צינורות גינה כאלו וזה היה אדיר לאללה!!! בהצלחה!!!

תפוחי אדמה!!

למה רק לשכ"בג אפשר לכל השבט!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר