צריכה רעיונות לפעולת קיץ

בטח פתחתם כבר מערך קיץ, אז בקשה תנו לי רעיונות לדברים שאפשר לעשות בפעולת קיץ.

אז ככה:

- סבתא שוקולדה קיץ. - משחקים עם קוביות קרח: 21, להעביר מאחד לשני בלי לגעת עם הידיים, באולינג, קווה קווה, שמות, להחזיק על הלשון עב שזה נמס, לעמוד על זה יחפים עד שזה נמס (אבל לא לחניכים בכיינים!), כדורגל סיני, וכן הלאה... - "משחק הג'ריקן", אבל עם שפריצר- לא עם ג'ריקן! - חכם בשמש- אפשר משחק לכל דבר. - בשום אופן לא מלחמות מים וכאלה! - פעולת שיא- אם אפשר אצלכם, לקחת אותם לבריכה... - מתחלקים לשתי קב', כל קבוצה צריכה להציג בפנטומימה כמה שיותר דרכים להתקרר... בד"כ עושים את זה הפוך בפעולת חורף, וזה יותר מצחיק, אבל מי יודע... אני לא זוכרת יותר כרגע... נגה.

אהבתי...

ממש אהבתי את המשחקים עם קובית הרח... אבל מה זה סבתא שוקולדה קיץ?!

עוד כמה רעיונות...

פעולת מסיבת חוף פעולת אבטיחים פעולת חיסכון במים (חשוב!!!) רעיון למושמוש מגניב- לוקחים שקית של סנדביצ'ים, מכניסים לתוכה פתק עם איזה סיסמה חמודה, ממלאים באויר (רק קצת) וסוגרים. לוקחים כוס חד פעמית, מכניסים את השקית וממלאים כמעט עד הסוף במיץ. מכניסים כפית חד פעמית ומקפיאים. אח"כ יוצא ארטיק שהוא גם מושמוש... שווה בהחלט!

אהבתי...

ממש אהבתי את המשחקים עם קובית הרח... אבל מה זה סבתא שוקולדה קיץ?!

סבתא שוקולדה:

זה משחק שיושבים במעגל, ובאמצע יש כלמיני פריטי לבוש וחפיסת שוקולד. החניכים מטילים קוביה/שתי קוביות בסבב, ומי שיוצא לו שש/שש-שש נכנס לאמצע, לובש את כל הבגדים, מוריד אותם ואוכל כמה שיותר מהשוקולד. אבל באותו הזמן ממשיכים להטיל את הקוביה, ואם יוצא לעוד מישהו אז הוא מתחיל במקום זה שבפנים, כך שלחניך יכול לצאת מאה פעמים שש-שש בלי שהוא יגע בשוקולד... משהו ג'ונס! וסבתא שוקולדה קיץ, זה פשוט עם פריטם קיציים- משקפי שמש, כובע, קרם הגנה, חולצה קצרה (חשוב להביא משהו גדול שיעלה על החאקי), סנדלים וכן הלאה... חשוב גם שהפריטים יהיו צבעוניים ומצחיקים כמה שיותר...

יענו 6 בש שוקלד...

סבבה, אם ככה אתם קוראים לזה........

אני צריכה רעיונות לפעילות קיץ במצגת

אני צריכה רעיונות לפעילות קיץ במצגת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר