אני צריכה עזרה דחוף

אני ח"נתרית ואני חייבת להעביר 2 פעולות בנות 5- 10 דקות, על משחקים וכד', אז בבקשה תעזרו לי, אבל אל תכתבו רק את השמות של המשחקים, אלא גם איך משחקים בהם. המון המון תודה מור נ.ב- אני צריכה להחליט על הפעולה עד מחר בערב!

שכב"ג עמירים: יש לנו כמה משחקים מגניבים

יש למשל משחק כזה שיושבים כולם במעגל ומעבירים כאפות חלשות מאחד לשני. אני מביאה למישהו והוא עונה "מקובל עלי" או "לא מקובל עלי" וכך הוא מחליט אם הכאפה שלי היתה מוגזמת מדי או שלא. אם לא מקובל עליו, הוא יכול להחזיר לי כאפה ואני מגיבה עליה ב"מקובל עלי" או "לא מקובל עלי". עכשיו- אסור לזוג להעביר יותר מ-3 כאפות מאחד לשני (נגיד שאני יביא לו, הוא יביא לי ואני לו וזהו. אסור יותר) חוץ מזה גם מומלץ לשחק את זה עם שכבה בוגרת (שכב"ג/שכבת ט'/ח'). אולי המשחק נשמע דבילי אבל שמשחקים אותו הוא כייף לאאלה וממש מצחיק. אנחנו בשכב"ג מתים על המשחק הזה. 2- את יכולה לשחק "ג'ריקן אנושי" (ששם זה כמו סנייק רק שעם אנשים) יש תחום משחק של מגרש, ושמים גריקןבמקום מסויים. החניך שמשחק קושר לעיניים עניבה וככה בלי לראות הקבוצה מכוונת אותו לג'ריקן. שהוא מסיים מוסיפים עוד חניך-קשור-עיניים, משנים מקום לג'ריקן, ושאר הקבוצה ממשיכה לכוון. זה נורא כייף וגם מצחיק. אני מקווה שהצלחתי לעזור. תמיד כאן בשבילך ;) ליטל, שכב"ג עמירים.

את המשחק הראשון אני מכירה, והשני נשמע מגניב!!! תודה!

עשיתי את המשחק השני, ומזה אהבו אותו (שיניתי כל רגע את המקום, ואז הילדה לא מצאה...)

רוית

אחלה מדי משלחת יש לרינת שווה

רוית

אחלה מדי משלחת יש לרינת שווה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר